2-2..........
ono je bila Milica Markovic,voditeljka s atlasa
2-2..........
A jel moguce ovo???
Hahahaha, biće 7+ komotno
Tanasijević!!! Kakva truba od igrača.
Ali se ovaj Vucinic mnogo *****ise!
Burzo udje a za drugi gol su krivi ostali jer stali zbog ofsajda a lopta dosla do onoga koji nije bio u ofsajdu
Jovetic je tata !
Objasnio je neke stvari danas!
Još Burzo da proradi![]()
Je li ono bio offside kad je Joveta da treci go? Vidjeh nam dva igraca u offside, mada sam Joveta nije bio.
a pise mi not broadcasting necupomozitre
![]()
Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .
ko je dao drugi gol ??? za CG?
Djalovic promasi zicer
I dalje mi nije jasno zašto nije isprobao Vujadinovića ili Džudovića...
Batak, Zverotić, Draško Božović...![]()
penal za Madjare
uopste nije bio penal
ako je ovo penal, ja sam kraljica elizabeta
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks