View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 142 of 2251 FirstFirst ... 42921321381391401411421431441451461521922426421142 ... LastLast
Results 3,526 to 3,550 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #3526
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,329
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vuchinic ne da nije motivisan da igra za reprezentaciju, nego mu puca qurac od Niksica sve do Koloseuma! A i nije nikako dobro za moral ljudi da postoji toliki jaz u popularnosti i "kvalitetu" izmedju njega i ostatka tima. Ne znam... previse se nade polaze u njega, umjesto u kompletan tim. Mada, nisam struchnjak
    I am the one who locks.

  2. #3527
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da penale ne izvodi vise Vuchina,on odma racuna da je to gol

  3. #3528
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Onako se penal ne puca ni na treningu. I slobodne treba da izvodi Burzanovic, kad vec nema Simona. Mada ih je i Simon uglavnom slao u publiku...

  4. #3529
    Join Date
    May 2008
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nasha reprezentacija ide iz krajnosti u krajnost!
    U prvih 11, imamo igrache koji spadaju u najvecu klasu ali i onih koje ne bih zvao da igraju sa mnom partiju fudbala u balon salu...

  5. #3530
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evropsko prvenstvo je tek počelo a po načinu igranja, posebno brzini, naši zaostaju barem 50 godina. A da ne govorimo o odbrani, pas igri itd.

  6. #3531
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by urgen View Post
    Evropsko prvenstvo je tek počelo a po načinu igranja, posebno brzini, naši zaostaju barem 50 godina. A da ne govorimo o odbrani, pas igri itd.
    E jes čoče, da nisam gleda jučerašnje utakmice pomislio bi da su Švajcarci, Česi i Turci munje nebeske. Ne sprdaj se časti ti. Nismo tako daleko od njih budi siguran...

  7. #3532
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je u pristupu, vremenu provedenom zajedno, iskustvu, kompaktnosti... Zato mi necemo moc nista bitnije da napravimo u dogledno vrijeme... Ja ne gajim nikakve iluzije, al'eto nadam se da cemo doma barem uspjet odigrat dobro al'i tad ce bit tesko napravit rezultat, jer jedno su prijateljske a drugo takmicarski mecevi... Sa tim pritiskom tek treba da se susretnemo.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  8. #3533
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    U reprezentativnom fudbalu neki kvalitet na papiru odavno nema toliki znacaj, sve je u pripremi i organizaciji. U stvari, najbitniji je dobar selektor, a ocigledno je da Filipovic nema tu klasu da od ove ekipe izvuce nesto ekstra. Nije on toliko los, ali jednostavno nema nikakvu viziju ekipe i igre koju hoce.

    Ukoliko je Rehagel uspio da od onakve Grcke napravi nesto (a to nije bilo nimalo slucajno), to dovoljno govori sta bi nasa ekipa mogla u rukama nekog kompetentnog selektora. Na kraju krajeva, i Pajpers je od Kazahstana sastavio tim koji zna sta radi na terenu, bez obzira sto igraci nemaju individualni kvalitet da to valorizuju - ali oni protiv nas nisu napravili niti jednu pocetnicku takticku gresku i uvijek su znali sto ce i dje ce s loptom. A nasi su i protiv Kazahstana mutavo petljali sa loptom dobrim dijelom utakmice...

    Nama treba jedan fini Holandjanin ili Njemac za selektora, i to na duzi period. Da unesu malo discipline i nauce ekipu da igra moderno.

  9. #3534
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mi mozemo dosta,stvarno imamo dobru reprezentaciju,imamo Stevana Jovetica,jednog od najboljih mladih igraca u svijetu,buducu zvijezdu Calcia,imamo Mirka Vucinica,kojeg ne volim puno,al odlican igrac,jos samo malo da se "spusti na zemlju" kad igra za rep.,imamo Simona Vukcevica,koji pokazuje kako treba da se igra za nacionalni dres,stalno trci,borben igrac,a opet pun tehnike i klase,imamo Drincica,maestra u veznom redu,uvjek zna sto ce sa loptom,bar sam ja takav utisak stekao...

    Odbrana je najslabiji dio tima...

    Golmani su solidni,po meni treba da brani Mladen Bozovic,protiv Rumuna iako je primio 4 gola,usudicu se da kazem da je odlicno branio...

    Mislim da ce bas ici mnogo bolje kad budu takmicarski mecevi,mislim da smo mi takvog mentaliteta,da cemo se bolje snaci tu,nego na ovim dosadasnjim prijateljskim mecevima,nama hvali takmicarskih meceva,to je za nas...

    Filipovic kao trener? vidjecemo,nadam se da zna sto zeli od ove reprezentacije,jer za vodjenje neke reprezentacije trener mora da ima viziju...
    Alessandro Del Piero imperatore bianconero

  10. #3535
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba smislit pjesme za reprezentaciju...odusevio sam se sad na zenski rukomet protiv hrvata....citava dvorana pjeva


    Nikoga nisam volio tako
    Dušom i tijelom beskrajno lako, kao tebe
    Nikog kao tebe
    Kao tebe, nikog kao tebe
    Nikoga nisam volio tako
    Dušom i tijelom beskrajno lako, kao tebe
    Nikog kao tebe
    Kao tebe, nikog kao tebe
    Kao tebe, nikog kao tebe
    Kao tebe, nikog kao tebe

    mnogo dobro zvuci....

  11. #3536
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,729
    Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    118
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Dobro, ali to nije navijachka pjesma...
    P r i m o r a c

  12. #3537
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa znam al svejedno...mi nemamo ni navijacku ni nenavijacku....

  13. #3538
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a bolje da je nemamo nego da pjevamo `idemo zapaaad sjever i istoook dolje sa jugaaa hrabri sokooliii...` pffff
    Намјерно Другачији...

  14. #3539
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ja sam ubjedjen da Cg moze napraviti cudo u kvalifikacijama i jedva ih cekam.Imamo fantastican tim,stadion i navijace.Italija nije neunistiva,Bugarska takodje

    Golmani Bozovic i Poleksic-odlicni,nista im ne fali

    odbrana-malo tanka,ali nadam se da ce se to dobro uigrati pred kvalifikacije

    vezni red-fantastican-Drincic-kreativac,Burzanovic,Boskovic,Vukcevic,Pekovic,sve sami majstori i odlicni igraci,suteri kreativci,ma ekstra

    napad-Vucinic-zvijezda calca samo kad bi se malo spustio na zemlju,bilo bi dobro
    Jovetic-medju najtalentovanijim fudbalerima na svijetu,ekstra,Bogavac-mali prodoran opasan,ma isto kao Ribery
    Purovic-covjek za golove glavom

    i ostali koji igraju su super,stadion , navijaci i atmosfera fantasticna,jedino problem igra u gostima,tu smo losi,nismo se navikli.

    Imate ljudi podrsku od dijaspore iz Republike Srpske

  15. #3540
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj nek neko okaci rspored utakmica molim vas,ovih nasih u kvalifikacijama

  16. #3541
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    sad cu ja pokusati naci na sajtu fscg

  17. #3542
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    nema na sajtu fscg

    Mislim da prvu igramo ili sa Bugarima ili Zabarima,mislim Talijanima

  18. #3543
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,163
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    693
    Thanked in
    341 Posts

    Default

    odbrana-malo tanka,ali nadam se da ce se to dobro uigrati pred kvalifikacije
    Malo?? Malo vise, prije bih rekao...

    Quote Originally Posted by Plejmejker View Post
    Mislim da prvu igramo ili sa Bugarima ili Zabarima,mislim Talijanima
    Prve dvije igramo kuci-prvo Bugari, pa Irci.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #3544
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    769
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    ma slazem se da je malo vise ali sam htio da ublazim malo...ma bice to sve dobro,optimista sam

  20. #3545
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    aj nek neko okaci rspored utakmica molim vas,ovih nasih u kvalifikacijama
    CRNA GORA - BUGARSKA
    6. septembar '08, Podgorica

    CRNA GORA - IRSKA
    10. septembar '08, Podgorica

    ITALIJA - CRNA GORA
    15. oktobar '08, -

    CRNA GORA - ITALIJA

    28. mart '09, Podgorica

    GRUZIJA - CRNA GORA
    1. april '09, Tbilisi

    KIPAR - CRNA GORA
    6. jun '09, Nikozija

    BUGARSKA - CRNA GORA
    5. septembar '09, Sofija

    CRNA GORA - KIPAR
    9. septembar '09, Podgorica

    CRNA GORA - GRUZIJA

    10. oktobar, Podgorica

    IRSKA - CRNA GORA
    15. oktobar, Dablin

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  21. #3546
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odličan raspored! Zna li se đe igramo sa Italijom u goste?

  22. #3547
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hvala
    Stvarn oimam neki osjecaj da mozemo da budemo drugi,al onda baraz,ccc...bice zanimljivo sve u svemu

  23. #3548
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,588
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Sa boljim selektorom bi smo mogli u baraz... i gorim reprezentacijama od nas je to nerijetko uspijevalo.

  24. #3549
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ste mi smijesni... Ako budemo cetvrti bice super.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  25. #3550
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Odličan raspored! Zna li se đe igramo sa Italijom u goste?
    U bari,velika vjerovatnoca...a za nas,nevjerovatna laganizza!
    Намјерно Другачији...

Page 142 of 2251 FirstFirst ... 42921321381391401411421431441451461521922426421142 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •