Results 1 to 6 of 6

Thread: Bezočne provokacije nekih članova foruma!

  1. #1
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Question Bezočne provokacije nekih članova foruma!

    Neki provokatori kao Slavic pljuju u lice svima koji pišu na ovom forumu!


    Molim, ovo je prevršilo svaku mjeru, ovo nije pdf Književnost i Politika, ovđe se trudimo da postavljamo neke činjenice.

    Slavic drsko i bezočno provocira, pljuje na kompletnu crnogorsku istoriju, najprizemnijim lažima.

    Ovđe je u neke dobro poznate istorijske izvore jednostavno poubačao Srbe, jednostavno ih umetnuo, predstavlja kao dokumenta čiste laži.

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=935842&postcount=32

    Ovđe je raznorazna stara etnička imena Dalmate, Dačane, Dukljane, Ilire, Peonce ... sve jednostavno i drsko proglasio za Srbe!

    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=935851&postcount=19


    Ima li ikakve svrhe onda pisati na ovom forumu, čoek koga sam sabio činjenicama u ćošak, jednostavno je počeo da provocira čistim lažima!

    Slažete li se da Slavic obesmisli ovaj forum, tako što će jednostavno svaki etnički naziv kroz istoriju proglasiti za Srbina? Što god napišemo, Slavic će jednostavno napisati: "To su Srbi"!
    Je li to najnovija, ili dobro poznata svetosavska KAFANSKA, MITINGAŠKA taktika?
    Last edited by Ćipur; 19-05-08 at 22:59.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Only facts View Post
    Ovde je Ćipur u pravu.U engleskom prevodu Alexiade stoji Dalmati:
    http://www.fordham.edu/halsall/basis...a-alexiad.html

    Only facts je lako pronašao da je Slavic postavio najobičnije, naprizemnije, drske provokacije.

    Ovaj forum se do sada bazirao na RASPRAVAMA U OKVIRU ČINJENICA. Je li u redu da se ovaj podforum pretvori u najobičniji poligon laži, besmislica, nebuloza, provokacija ... nihija, Slavica i sličnih
    Last edited by DIDI; 20-05-08 at 10:09.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    neđe
    Posts
    225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slavic ocigledno je provokator i negira crnogorsku naciju, ne znam sto on se bavi Crnom Gorom
    "Kad slučajno zaželiš radit, śedi, pričekaj, viđećeš, proćiće te."

  4. #4
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Novi spamovi i prvokacije Slavic-a

    Quote Originally Posted by Slavic View Post
    Ja nikada nijesam iznosio svoje mišljenje, već mišljenje nauke, a to bi značilo da istorija, odnosna Ana Komnina, laže.
    Ana Komnina, savremenica Duklje :arrow: http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%90...B8%D0%BD%D0%B0 vizantijska princeza i istoričarka laže, a ostrašćeni šarlatani iz najlaživije evropske istoriografije - srpske istoriografije govore istinu?!! :dring:




  5. #5
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    570
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ana Komnina, savremenica Duklje :arrow: http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%90...B8%D0%BD%D0%B0 vizantijska princeza i istoričarka laže, a ostrašćeni šarlatani iz najlaživije evropske istoriografije - srpske istoriografije govore istinu?!! :dring:



    Zašto bi ona lagala u svojim pričama o Srbiji. Ostavi tupave srpske istoričare izvan ovoga...

  6. #6
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Slavic View Post
    Zašto bi ona lagala u svojim pričama o Srbiji. Ostavi tupave srpske istoričare izvan ovoga...
    Pa ti kažeš da ona laže.
    A ona razdavaja Srbiju i Dalmaciju.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Top 10 moderatora
    By nihil in forum Sve i svašta
    Replies: 70
    Last Post: 25-01-07, 03:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •