Pa evo mogu i ja umjesto hepldeska(radim u T Com samo se foliram hahah).
Logično je da te neće zvati, jer ako njesi zadovoljan znači vratićeš im receiver a ako jesi ostavićeš ga.
P.S. Može li neko ko je pri Extra trenutno da vidi da se slučajno nije nedje pojavio RTL, da se niejsu zeznuli![]()







(radim u T Com samo se foliram hahah).
Reply With Quote
Bookmarks