Quote Originally Posted by massacre View Post
oce li mi helpdesk objasniti zasto me nisu iz telekoma zvali da me pitaju namjeravam li da zadrzim extra tv ili da ga vratim, samo mi dosla koverta u postu o ugovoru
Pa evo mogu i ja umjesto hepldeska (radim u T Com samo se foliram hahah).
Logično je da te neće zvati, jer ako njesi zadovoljan znači vratićeš im receiver a ako jesi ostavićeš ga.

P.S. Može li neko ko je pri Extra trenutno da vidi da se slučajno nije nedje pojavio RTL, da se niejsu zeznuli