Page 52 of 830 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152552 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #1276
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve moze autoupdate, a i da rucno to radis isplati se...

  2. #1277
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Playboy #100
    To je sada novi kanal ali nije u osnovnom paketu, a mi ocekujemo promjene kanala u paketu bez doplate! Nesto od ovog: NOVA TV, RTL HR i FOX SR, Cinemania, Film+... to sve ima BBM!

  3. #1278
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica, Niksic
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li koji HD kanal na extra tv? imam HDMI na tv i prikopcao sam resiver i tv sa HDMI kablom pa bih da vidim mocj sliqe? Probao sam i scart ali HDMI je bolji!

  4. #1279
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amko View Post
    To je sada novi kanal ali nije u osnovnom paketu, a mi ocekujemo promjene kanala u paketu bez doplate! Nesto od ovog: NOVA TV, RTL HR i FOX SR, Cinemania, Film+... to sve ima BBM!
    Samo da dodam Viaset Explorer i History, mada sam ovo vec postova'.

    Napokon mi ugradise Extra, dobro radi.
    Izgleda da covjek koji ugradjuje nije nesto dobro sa poznavanjem istog, zeznuo mi je internet, zao mi je sto nijesam bio tu kada je ugradjiva' ...

  5. #1280
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    Samo da dodam Viaset Explorer i History, mada sam ovo vec postova'.

    Napokon mi ugradise Extra, dobro radi.
    Izgleda da covjek koji ugradjuje nije nesto dobro sa poznavanjem istog, zeznuo mi je internet, zao mi je sto nijesam bio tu kada je ugradjiva' ...
    Mozda samo podesavanja neta, javi mi na PM problem pa cu ti pomoci

  6. #1281
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,853
    Thanks Thanks Given 
    1,683
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ili pozovi tehnicku podrsku 080080000

  7. #1282
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Budali van nesto ovaj Mediaroom, kad probam da udjem u podesavanja naloga izbacuje neku gresku o DHCP serveru... Ima li ista da vam radi kako treba???:mad:

  8. #1283
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,853
    Thanks Thanks Given 
    1,683
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Previse je maliciozna takva izjava. BTW radi se na otklanjanju tih sitnica koje inace ne remete normalno funkcionisanje primarnog servisa.

  9. #1284
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    poceli da se bune korisnici..u moju zgradu......bar 3 su nezadovoljni krajnje....ihihihih neka neka....
    :)

  10. #1285
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vazno je da se ne bune na BBM jel ?

  11. #1286
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Ok je sada sve, covjek dosao i namjestio.
    Steta je jedino sto ne mogu da uzivam uz Discovery-je i nationalG i AnimalP, ali je EXTRA stvar sto moze da se zakaze snimanje i fino kada dodjem u Sutomore samo odgledam. :joint:

    Ima li kakvih nagovjestaja o uvodjenju novih kanala (samo dva (znate koje ja preferiram) )

  12. #1287
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    poceli da se bune korisnici..u moju zgradu......bar 3 su nezadovoljni krajnje....ihihihih neka neka....
    Ti si im te zice poremetio, ajde priznaj:devil:
    Last edited by Poseydon; 27-02-08 at 08:36.

  13. #1288
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Vazno je da se ne bune na BBM jel ?
    A BBM je strasan, narocito kad kisa pada, posebno 12188 transporder:burp:

  14. #1289
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    A BBM je strasan, narocito kad kisa pada, posebno 12188 transporder:burp:
    Zovneš lijepo call centar i prijaviš da imaš problema kad je kiša. Onda tehnika dođe i provjeri, ako treba i po kiši.
    Bolje to nego da stavljaš ove smajlije gdje prvo pljuješ, pa onda to skupljaš.

  15. #1290
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    "Visoki" taj smilie ima naziv "Throw up" sto znaci "povracanje" i to je ono sto sam ja i htio reci, e sad sto su ga tako napravili manje je bitno, a i ovi iz BBM-a ce ga slasno i$esti samo da imaju jos kojeg korisnika "uzivaju"...

  16. #1291
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Imate li nocas program sa signalom, na programe?

  17. #1292
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve sto Extra Tv reemituje sa satelitskog linka u crno:mad:Kako ste te antene podesili ruke vi se osusile! Bez obzira na vecersnje nevrijeme u PG sa dobropodesenim tanjirom od 90cm nema nikakvih problema, stvarno je neozbiljno da vam se ovakvi ispadi desavaju zbog banalnih razloga

  18. #1293
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,654
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    A sto je muka, moze li malo konkretnije za nas koji nemamo extra TV?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #1294
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije nikakva muka, daleko od toga, ali su napravili nekih propusta koji su nedopustivi.Distribuiraju TV signal, a nisu obezbijedili kvalitetan link do svojih servera,konkretno satelitske antene preko kojih primaju vecinu kanala reaguju na vremenske (ne)prilike vise nego sto bi trebalo-citaj nisu podesene kako treba

  20. #1295
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    imam problem na b92 kasni glas 5 sekundi , ,,gledam reklame kad ono jos spiker prica ,,

  21. #1296
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A sto je muka, moze li malo konkretnije za nas koji nemamo extra TV?
    pusti ih..odmaraj glas
    :)

  22. #1297
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    9,553
    Thanks Thanks Given 
    2,369
    Thanks Thanks Received 
    494
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Pola kanala u jednom periodu nije bilo, pola stranih pola nasih crnogorskih.

  23. #1298
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,975
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    sjutra vracam opremu , u nadi da ce nekada napraviti nesto bolje ..................

  24. #1299
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,884
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    895
    Thanked in
    374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Sve sto Extra Tv reemituje sa satelitskog linka u crno:mad:Kako ste te antene podesili ruke vi se osusile! Bez obzira na vecersnje nevrijeme u PG sa dobropodesenim tanjirom od 90cm nema nikakvih problema, stvarno je neozbiljno da vam se ovakvi ispadi desavaju zbog banalnih razloga
    Quote Originally Posted by Sale;
    Previse je maliciozna takva izjava. BTW radi se na otklanjanju tih sitnica koje inace ne remete normalno funkcionisanje primarnog servisa.
    Sale,
    hoćeš da ti pošaljem nekog od naših tehničara da ti namjesti te antene, kad vi ne znate. Greota je da se korisnici nerviraju zbog sitnice.

  25. #1300
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    juce na BBM nije bilo ni jednog kanala mimo crnogorskih zbog nevremena.kad je doslo nemam pojma ,pustio sam neki film.vjerovatno je to bio problem sa svim "kablovskim" distributerima...

Page 52 of 830 FirstFirst ... 24248495051525354555662102152552 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •