Page 84 of 1169 FirstFirst ... 3474808182838485868788941341845841084 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 29206

Thread: Tenis

  1. #2076
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Ja uplatih singl na Tsongu, pa cemo vidjeti sjutra
    Dobra investicija.

  2. #2077
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Najljepsha slika...



    Mademoiselle.

  3. #2078
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    50 E na djokovica!

  4. #2079
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakve su kvote?

  5. #2080
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    300 eura na NO BET. : P

  6. #2081
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Ja sam imala 3 ista posta pa sam obrisala 2, bilo je nekih problema sa postovanjem...

    Mozhe li neko da mi kazhe shto se deshava sa Krstajickom i Radunovickom? Te cure imaju po 20ak godina (tako neshto) i josh uvijek igraju ITF turnire (ili je mozhda Krstajicka pochela WTA, nisam sigurna)...


    Radunovićka je dobila stipendiju od 45000 eura od američkog univerziteta u Sietlu gdje je i počela prvu godinu studija!
    Naravno , u pitanju je ,,sportski" univerzitet sa desetine hiljada studenata, gdje će moći svakodnevno da trenira tenis uz najveće američke stručnjake a ujedno i da igra za svoj univerzitet!
    Dobila je veliku šansu i nadam se da će je iskoristiti te da će i Crna Gora dobiti teniserku medju prvih 100!
    Krstajićka igra tenis u Njemačkoj i ona je već , skoro, na 200-toj poziciji.
    Ima šansi za još veći napredak...
    Libertas

  7. #2082
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Radunovićka je dobila stipendiju od 45000 eura od američkog univerziteta u Sietlu gdje je i počela prvu godinu studija!
    Naravno , u pitanju je ,,sportski" univerzitet sa desetine hiljada studenata, gdje će moći svakodnevno da trenira tenis uz najveće američke stručnjake a ujedno i da igra za svoj univerzitet!
    Dobila je veliku šansu i nadam se da će je iskoristiti te da će i Crna Gora dobiti teniserku medju prvih 100!
    Krstajićka igra tenis u Njemačkoj i ona je već , skoro, na 200-toj poziciji.
    Ima šansi za još veći napredak...

    Zaboravih u prošlom postu, Vanja Radunović ima 18 godina!
    Libertas

  8. #2083
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zimonjic osvoji mix dubl titulu

  9. #2084
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NETMAN View Post
    Zimonjic osvoji mix dubl titulu
    Ne mogu da iščekam našeg Noleta, jednostavno prisjećam se davnih dana kada smo pratili naše košarkaše, vaterpoliste...
    Deri ga , Nole!
    Libertas

  10. #2085
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Ja uplatih singl na Tsongu, pa cemo vidjeti sjutra
    Aj pa da padnes
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  11. #2086
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam neku sicu uplatio na tsongu. razmijenise po brejk za sad. mec obecava, uh
    Liberty and justice

  12. #2087
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto nema prenosa ni na jednu CG televiziju?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #2088
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pretpostavljam da nije finansijski isplativo. nije ni malo jeftino za televiziju da otkupi prava, a pitanje je koliko bi naroda to gledalo meceve rano ujutru.
    Liberty and justice

  14. #2089
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zajebano...
    je li ovaj conga toliko dobar ili se napalio zesce na AO?

  15. #2090
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakav kraj seta majko mila! tsonga je masina...
    Liberty and justice

  16. #2091
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Pih. Kakva gadna greška na kraju 1. seta + lucky shot by Tsonga = ode mas' u propas'.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  17. #2092
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj Tsonga do kraja godine po mojoj procjeni dolazi na drugo mjesto, odma iza Federera. Zamislite samo kako ce da buca na wimbeldonu sa ovakvim servisom.
    Nole servira kao djevojcica,180km/h. Tsonga bolji u razmjeni udaraca, ma u svemu.. Jedino ga moze sprijecit da osvoji Noletova luda sreca..
    Octaviane, smijese ti se pare.

  18. #2093
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo nole za set!!!

  19. #2094
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    toooooooooooooooooo nooooooooooleeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! 1-1

  20. #2095
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tsonga polako dodaje gas. Mora napadat, jer tako Novak nema sanse. Bio se umrtvio i poceo samo da prebacuje.

  21. #2096
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja vidim da ovdje neki debelo za tsongu navijaju,sto nije lijepo!!!

  22. #2097
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Zashto nije lijepo ?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  23. #2098
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Kako je simpatichan ovaj Tsonga, ima facu kao meeedooooo...


    NOLEEEEEEE!!!



    Mademoiselle.

  24. #2099
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Radunovićka je dobila stipendiju od 45000 eura od američkog univerziteta u Sietlu gdje je i počela prvu godinu studija!
    Naravno , u pitanju je ,,sportski" univerzitet sa desetine hiljada studenata, gdje će moći svakodnevno da trenira tenis uz najveće američke stručnjake a ujedno i da igra za svoj univerzitet!
    Dobila je veliku šansu i nadam se da će je iskoristiti te da će i Crna Gora dobiti teniserku medju prvih 100!
    Krstajićka igra tenis u Njemačkoj i ona je već , skoro, na 200-toj poziciji.
    Ima šansi za još veći napredak...
    Hvala na odgovoru.



    Mademoiselle.

  25. #2100
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iiiii 2-1 za djokovica kakav preokret 2 brejka u trecem setu!!!!!!!!

Page 84 of 1169 FirstFirst ... 3474808182838485868788941341845841084 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •