Page 80 of 1169 FirstFirst ... 3070767778798081828384901301805801080 ... LastLast
Results 1,976 to 2,000 of 29206

Thread: Tenis

  1. #1976
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Love is in the air...

  2. #1977
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,886
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    a brate...u***** se u nase televizije i ta sranja
    fala mozda dodjem s bocom 8)
    Ako imas ADSL dacu ti link...
    F.C.F.

  3. #1978
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Querrey, Hewitt, Ferrer i Federer nisu protiv Djokovica igrali ni malo ofanzivno, ako Tsonga bude igrao onako ofanzivno kao protiv Nadala, bice Noletu nezgodno, jer mislim da nema odgovor na takvu igru. Sa druge strane, Noletova snaga je u iskustvu i dobroj igri sa osnovne linije. Nadal je mnogo lopti bio prinudjen da vraca veoma daleko od osnovne linije, sto je Tsongi pruzilo mogucnost da napada. Ako Nole bude gadjao na liniju kao protiv Rogea, nece francuzu pruziti previse prostora kao sto je imao protiv Rafe.
    Ma ima tu milion kalkulacija, mnogo toga ce da zavisi od trenutne inspiracije igraca, pobijedice onaj ko bude psihicki spremniji za mec, a ja se ne bih usudjivao davati prognoze, jer su se obojica pokazali odlicno na tom planu.

  4. #1979
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    Nole Legendo Neunistiva,
    Tako mlad a vec Vlade Divac.

  5. #1980
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ako imas ADSL dacu ti link...

    Daj i meni, u slučaju da ne nađem lokal s plazmom u pola 4 ujutru...

  6. #1981
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Polako ljudi, polako... Niko ne postaje legenda ni sampion sa dva finala ili jednom titulom. Ferero, Nalbandijan, Safin, Gaudio, Rodik, Hjuit, Ivanisevic, Johanson... Sve su to igraci koji su osvajali Grand Slam. Svako od njih je igrao vrhunski tenis na tim turnirima. Ali sampioni su samo oni koji imaju KONTINUITET! A takvih je malo, trenutno je to samo Federer. Kad Nole uzme 2-3 GS turnira, i bude nekoliko godina na tom nivou, onda ga nazovite sampionom i legendom. Do tada, samo jedan se moze tako nazvati

  7. #1982
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ko oce da gleda online, skinite programcic Sopcast i gledajte preko njega, kanal 6029. ALi vam za to treba veza 1 MB najmanje, na 512 previse prekida, ne moze se gledati
    Last edited by OCTAVIAN; 25-01-08 at 19:19.

  8. #1983
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,886
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ovako... myp2p.eu je link... imacete veliki izbor... za nashu vezu od 512 , trazite nesto DO 270 protoka.. kvalitet nece bit idealan , ali dobro...
    F.C.F.

  9. #1984
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Question

    Octavian imam taj program, kakav je kvalitet slike na tom kanalu? Kasni li zvuk itd?

  10. #1985
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,886
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    isprobaj odmah... imas i sad veliki broju utakmica u toku...
    F.C.F.

  11. #1986
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Uh, ne skidaj majicu Nole...

    Da nema neko sliku kad mu je cijela familija na nogama u onim duksevima?



    Mademoiselle.

  12. #1987
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Noletu svaka cast. Zao mi je sto je Federer izgubio, navijao sam svim srcem za njega, ali nadam se da ce ga ovaj tsonga osvetit!
    Inace Federer je bio bolestan i totalno je van forme bio na AO koji mu je prvi turnir u sezoni

  13. #1988
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8,044
    Thanks Thanks Given 
    304
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    132 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    isprobaj odmah... imas i sad veliki broju utakmica u toku...

    Star Sports je kanal, sad je neki program iz studija, al nije kočilo... Eto rješenja za večeras. Hvala momci.

  14. #1989
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Octavian imam taj program, kakav je kvalitet slike na tom kanalu? Kasni li zvuk itd?
    Vjeruj mi da ne znam, jer sam samo probao par puta, i vidio da kasni mnogo. Ne ocekuj kvalitet slike na netu neki poseban, tek toliko da mozes da vidis dje pada loptica

  15. #1990
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odgledao sam tenis poslije posla tj rucka, taman je poceo u 5....

    Mec je bio tesanje u pravom smislu rijeci, Federer je odigrao sjajno, napravili su skoro podjednak broj gresaka, sve su svemu zasluzena pobjeda Djokovica i tek sam danas shvatio koliko Federer drhti od Djokovica da nikad nervozniji nije bio, i jedna VELIKA zamjerka Federeru kojeg jako cijenim kao sportistu je ta sto ne umije normalno da primi poraz i cestita ljudski boljem od sebe u trenutku... Djokovic je uvijek davao rijeci hvale na racun Federera a ovaj koliko je iskompleksiran svojim tronom kojeg polako gubi nikako da bude velicina ... to mu je velika mana.....

    p.s. znam da slatkis od ane nema velike sanse nocas protiv prejake sarapove ali u svakom slucaju cu da uzivam u njenoj igri, gegovima koje izvodi ali najveca bomba koju sam cuo danas na forumima "ana ivanovic iz kucha" ahahahahhahahhah :lolblue: e sto sve necu odje procitat majko presveta
    Last edited by alfa_seljacina; 25-01-08 at 19:29.

  16. #1991
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ako neko hoce da prochita Noletov intervju, na eng. je...

    http://www.australianopen.com/en_AU/...179866740.html



    Mademoiselle.

  17. #1992
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,018
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo ovo prochitajte, hahahaa... :lolblue:

    http://malaysia.answers.yahoo.com/qu...5033832AA427sB



    Mademoiselle.

  18. #1993
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    Mec je bio tesanje u pravom smislu rijeci, Federer je odigrao sjajno, napravili su skoro podjednak broj gresaka, sve su svemu zasluzena pobjeda Djokovica i tek sam danas shvatio koliko Federer drhti od Djokovica da nikad nervozniji nije bio, i jedna VELIKA zamjerka Federeru kojeg jako cijenim kao sportistu je ta sto ne umije normalno da primi poraz i cestita ljudski boljem od sebe u trenutku... Djokovic je uvijek davao rijeci hvale na racun Federera a ovaj koliko je iskompleksiran svojim tronom kojeg polako gubi nikako da bude velicina ... to mu je velika mana.....
    Ja ne znam dje ti to vidje. Federer mu je sasvim normalno pruzio ruku nakon meca, a da si procitao njegov prvi intervju nakon meca, vidio bi da je imao samo rijeci hvale za Noletovu igru, i cak je rekao da je dao sve od sebe, ali da to nije dovoljno, i da je Nole zasluzeno dobio. Sta je trebalo da uradi, da mu ljubi noge jer je pobijedio? FedEx je jedan od najkorektnijih sportista sa te strane, tu mu se nista ne moze prigovoriti

  19. #1994
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Samo ovo prochitajte, hahahaa... :lolblue:

    http://malaysia.answers.yahoo.com/qu...5033832AA427sB
    Hahahahaha, nevjerovatno je koliko ljudi znaju da budu ostrasceni... JBT, ja sam veliki Federerov fan, ali nemam razloga da ne volim bilo kog njegovog protivnika, prije svega volim tenis. A i na ovom forumu je slicno, svakojake gluposti se mogu cuti i to ne samo o tenisu

  20. #1995
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,790
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    alfa_seljacina, e ako je federer odigrao sjajno onda smo ja i ti gledali 2 razlicita meca.da je djoka odigra dobro to stoji ali federer nije bio federer (zahvaljujuci odlicnoj igri djokovica) ne samo danas nego na cijelom turniru.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #1996
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Pratim FedEx-ove intervjue vezano za Novaka već neko vrijeme, i između redova se da osjetiti da ga ne cijeni zbog pomalo lakrdijaškog ponašanja i imitacija, kao i komentara (čak i ove godine, poslije meča Fed-Tipsarević) da "njegovo vrijeme polako prolazi".
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  22. #1997
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ja sam navila sat u 3.30 . pa ako se ne mogu razbutit stavila sam vec da se snima za svaki slucaj

  23. #1998
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja sam navila sat u 3.30 . pa ako se ne mogu razbutit stavila sam vec da se snima za svaki slucaj

    MOGU LI TE JA PROBUDITI
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  24. #1999
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neobican View Post
    MOGU LI TE JA PROBUDITI
    Zavisi kako?

  25. #2000
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Zavisi kako?
    Auuu, ajmo mi ostali da se izlogujemo, ostavimo ih same do 3.30

Page 80 of 1169 FirstFirst ... 3070767778798081828384901301805801080 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •