Page 10 of 830 FirstFirst ... 678910111213142060110510 ... LastLast
Results 226 to 250 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #226
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,336
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    @THE BOS
    Ne mogu dva routera na jednu paricu.

    @MMIJO
    Za filmove postoji HBO (i HBO Digital), kao i Videoteka.

    @Click
    Da, to je PAL (ako si za ovaj primjer snimio full frame) na racunaru koji ima rezoluciju od bar 1024 to izgleda malo, ali SD TV prijemnicima je to Standard Definition
    ja ne vidjeh taj hbo sem u dodatni paket sto znaci jos 5 eura mjesecno, sto se videoteke tice ja bih uveo kablovsku da ne placam videoteku vise, a vi biste nam, izgleda, zivot uzeli...kad bi vam moglo bit...
    dakle, placam dva fiksna telefona, dva isdn-a, adsl, jedan post paid i dva pri-paida...sve za t-ekipu...i sad treba da platim 40 kanala koje nikad necu upalit, da bi jedan koji me interesuje bio u dodatnom paketu, koji se, zamislite dodatno placa, kome ni to nije dosta - ima videoteku, naravno...

  2. #227
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne odgovoriste mi na pitanje (izgleda da je obrisano)..mogu li da preko tog routera koristim bezicni internet a ako ne mogu kad dodju mogu li da im recem da stave taj router za xtra TV na drugi broj telefona....ocekujem odgovor.

  3. #228
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li ko oce li lokalizovat discovery

  4. #229
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mjesto gore od mjesta goreg od pakla!
    Posts
    725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj ruter ti emituje adsl preko wirelessa...dobro je to ako ne zivis u zgradu dje ce komsija iznad tebe da ti uhvati signal adsl-a i odose gigabajti...

  5. #230
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran_m_pg View Post
    Taj ruter ti emituje adsl preko wirelessa...dobro je to ako ne zivis u zgradu dje ce komsija iznad tebe da ti uhvati signal adsl-a i odose gigabajti...
    znam kako da zastitim mrezu...

    a protok mi je i dalje ogranicen??

  6. #231
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Da bi imali Extra Tv MORATE imati aktivan T Com fixni broj. Nemojte me pitati zasto jer nemam pojma, samo je tako jutros rekao PR
    Ima li neko iz Tcoma da ovo objasni?

    Ima li neko iz zaštite potrošača da ovo pokrene?

  7. #232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Ima li neko iz Tcoma da ovo objasni?

    Ima li neko iz zaštite potrošača da ovo pokrene?
    Da bi bili korisnik servisa EXTRA TV trebate imati aktivnu preplatnicku liniju.

  8. #233
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by THE_BOSS View Post
    znam kako da zastitim mrezu...

    a protok mi je i dalje ogranicen??
    Wireless je po defaultu iskljucen. Enkripcija je WPA2 (po defaultu setovana).

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Da bi bili korisnik servisa EXTRA TV trebate imati aktivnu preplatnicku liniju.
    zasto??????
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #235
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,587
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    moze li mi neko reci kad se sve sumira koji je najbolji?ali realno
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  11. #236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by THE_BOSS View Post
    ne odgovoriste mi na pitanje (izgleda da je obrisano)..mogu li da preko tog routera koristim bezicni internet a ako ne mogu kad dodju mogu li da im recem da stave taj router za xtra TV na drugi broj telefona....ocekujem odgovor.
    DA.

  12. #237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    moze li mi neko reci kad se sve sumira koji je najbolji?ali realno
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=28762
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #238
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo prve pozitivne promjene u EXTRA tv-u. Umjesto RUSSIA 1 u EXTRA TV vodicu je ENTER TV. Samo naprijed NOVA, RTL, SPORT KLUB...
    Predlog mozete odmah maci ovaj Prosieben

  14. #239
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Predlog mozete odmah maci ovaj Prosieben
    Stvarno PRO7 je totalni promasaj. Koliko ima njemaca u CG ?


  15. #240
    Join Date
    May 2007
    Posts
    222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    zasto??????
    da bi mogli da te "muzu" na svaki moguci nacin...

  16. #241
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miki_ View Post
    da bi mogli da te "muzu" na svaki moguci nacin...
    slazem se u potpunosti

  17. #242
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Wireless je po defaultu iskljucen. Enkripcija je WPA2 (po defaultu setovana).
    preevedi na nas govorni jezik...

  18. #243
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by THE_BOSS View Post
    preevedi na nas govorni jezik...
    Kad stavis ruter koji dodje uz EXTRA TV na njemu je wireless iskljucen po defaultu da bi se ukljucio potrebna su 3-4 klika misem i on je aktiviran takodje mozes da mu promijenis SSID kao i da stavis neku od zastita WEP Encryption ili WPA-PSK Encryption kao i 3 mogucnosti kod dozvoljavanja da se novi racunar zakaci , znaci da ne moze uopste , da moze ili da moze ako ga registrujes
    EDIT : Takodje na njemu imas jos par po meni vrhunskih mogucnosti kao sto su roditeljska kontrola , konfigurisanje Dynamic DNS i Firewall .Ja sam se malo igrao ovim ruterom i mogu ti reci da je izvanredan , i da dodam da antena ima bolji domet nego d-link 684t
    Last edited by mr; 02-12-07 at 21:36.

  19. #244
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    ali evo da na npr meni ne treba nijedna od navedenih funkcija rutera(wirelles i chuda),da li mogu da imam iptv,a da zadrzim ovaj dlink 360r modem sto sada imam?
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  20. #245
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    ali evo da na npr meni ne treba nijedna od navedenih funkcija rutera(wirelles i chuda),da li mogu da imam iptv,a da zadrzim ovaj dlink 360r modem sto sada imam?
    zadrzat ga mozes ali koristiti ne , jer je ovo sto ti imas je modem a on ne rutira

  21. #246
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    ne rutira a? banja
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  22. #247
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    izgleda da su obrisali moja pitanja...pa da ponovim:
    1. koja je rezolucija Extra TV-a
    2. ako nije HDTV kad planirate da saljete HDTV signal
    3. dali je omjer slike 4:3 ili 16:7, moze li se birati to
    4. koliki stabilan protok u Mb/s je potreban da bi Extra TV radio bez problema

    ???

  23. #248
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    428
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koje su prednosti Extra TV-a ako ja kuci imam Total TV, sa vecim izborom kanala koji dolaze u sklopu paketa + svi ostali kanali koji dolaze free, sa receiverom od 750GB, ima i snimanje programa i sve te gluposti, ne kida mi zbog struje, ne kida mi zbog "zagusenosti" i "opterecenosti", kvalitet dobar na slici sirine oko 2.5m a sve to free? Eh da... i oprema ostaje u mom vlasnistvu

    PS. nemam nikoga u BBM-u, Total TV-u, SBB-u, T-Com-u itd...

  24. #249
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma meni samo nije jasno kako im se isplati da po tako "niskoj" cijeni od 9€ pushte tih 7-9mbita za ExtraTv, a mene odje ogule sa 35€ za 2mbita sa ogranicenjem protoka.. dje je tu logika? znaci gospodo, moze adsl jeftinije ali necemo

  25. #250
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Totalno_LooD View Post
    A koje su prednosti Extra TV-a ako ja kuci imam Total TV, sa vecim izborom kanala koji dolaze u sklopu paketa + svi ostali kanali koji dolaze free, sa receiverom od 750GB, ima i snimanje programa i sve te gluposti, ne kida mi zbog struje, ne kida mi zbog "zagusenosti" i "opterecenosti", kvalitet dobar na slici sirine oko 2.5m a sve to free? Eh da... i oprema ostaje u mom vlasnistvu

    PS. nemam nikoga u BBM-u, Total TV-u, SBB-u, T-Com-u itd...
    Kojiti je to receiver i đe si ga trgovao?

Page 10 of 830 FirstFirst ... 678910111213142060110510 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •