Page 9 of 830 FirstFirst ... 56789101112131959109509 ... LastLast
Results 201 to 225 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #201
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :)

  2. #202
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Meni j sve jasno..ali ja nemam plazmu..imam obican tv uredjaj..aj mi majke vi objasnite sta znaci bolja slika...meni je slika ko suza cista sto se kaze...na svim kanalima..ako extra moze biti bolja od toga onda je to svemir neki..ajde ne zaebavajte...
    Za mene je bolja ona slika koja nema kockica ,koja mi ne djeluje kao da je gledam kroz maglu i koja ima realne boje
    EDIT : Mozes doc kod mene da uporedimo dva ista kanala preko BBM i EXTRA TV

  3. #203
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,209
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mr View Post
    Za mene je bolja ona slika koja nema kockica ,koja mi ne djeluje kao da je gledam kroz maglu i koja ima realne boje
    dobri ti ocigledno pricas o plazmama..ja pricam i obicnom tv uredjaju...jer nemam ni kckice ni trouglove
    :)

  4. #204
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glupo je raspravljati sa ljudima koji servis nisu ni vidjeli a ocjenjuju ga prema predrasudama.

    Mislim da u T-shopu, u ulici Slobode, svako moze da udje i da isproba Extra TV, vidi mogucnosti, kvalitet slike, izbor kanala, to sve uporedi sa ostalim kablovskim ili satelitskim operaterima, sabere sve prednosti i mane, i napravi svoj izbor.

    Sto se mene licno tice, mislim da je po kvalitetu i mogucnostima Extra TV najbolji servis.

  5. #205
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ova ponuda i nije losa uopshte , ima sve sto treba da ima.......a dodatni paketi su HBO kanali-sranja i pornjava jel ? e kolko znachi ono kad ti odma prebaci kanal , kad ne cekas da ga ucita , pa taj disk od 80 giga , pa premotaj , pa pauza , pa videoteka , pa ruter zbog wirelessa ....ljepota , uzimam sigurno , samo da vidim radi li to kako treba

  6. #206
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Pa procitas utiske o tom istom servisu kod hrvata i nikad ga ne uzmes

  7. #207
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Može li neko da napiše za one koji se, poput mene, slabije razumiju u ove fancy tehnologije: ima li ovdje interneta? Ja nekako bijah pod utiskom da će se internet podrazumijevat kad uvedu Extra TV, ali nije mentovan ni na web sajtu niti đe drugo da ja znam.

  8. #208
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ada ima, ako ga kupis zajedno sa extra tvom, 9e+45e (za adsl "flat")

  9. #209
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hombre View Post
    Glupo je raspravljati sa ljudima koji servis nisu ni vidjeli a ocjenjuju ga prema predrasudama.

    Mislim da u T-shopu, u ulici Slobode, svako moze da udje i da isproba Extra TV, vidi mogucnosti, kvalitet slike, izbor kanala, to sve uporedi sa ostalim kablovskim ili satelitskim operaterima, sabere sve prednosti i mane, i napravi svoj izbor.

    Sto se mene licno tice, mislim da je po kvalitetu i mogucnostima Extra TV najbolji servis.
    ne no da podje u t-com dje vam je glavni server za extra tv da ga proba :mrgreen:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #210
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    513
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene EkstRRRRa TV i dalje radi kako treba! Sha da radim?

    Brao Hombre!

    dlakavoj mu-ri-ci i fajl razbijen na krive smeta!
    Ljakse

  11. #211
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    ada ima, ako ga kupis zajedno sa extra tvom, 9e+45e (za adsl "flat")
    :lolblue:ja mišljah da će bit nešto novo uvezi interneta, što će ići zajedno sa Extra TV-om, kad ono TRT :ass:

  12. #212
    Join Date
    May 2006
    Location
    Blok 5
    Posts
    513
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ne no da podje u t-com dje vam je glavni server za extra tv da ga proba :mrgreen:

    sho ne kazesh ljudima da si probao gutljaj EXTRA TV i da je sve radilo kako treba ...[kao i vecina ljudi te noci]
    Ljakse

  13. #213
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    225
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa s obzirom da su hrvati ranije od nas poceli sa adsl-om , za ocekivat je da ce ovi nashi takodje imat problema , a mozda iskoriste iskustvo hrvata , pa konacno naprave neshto da valja , ma radilo bi to i kod hrvata i kod nas , no infrastruktura ne valja ni tamo ni ovamo na dosta mjesta , to je poenta sva

  14. #214
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    Te plazme nijesu lose nego su predobre za bilo koji tv signal u crnoj gori ma od koga i kuda on dolazio. O kvalitetu zemaljskih ne treba nista komentarisati a svi ostali digitalni SAT, BBM, TOTAL, IPTV imaju preveliku kompresiju i premalu rezoluciju na zalost. Ko je kupio TV velike diagonale morace da priceka jos koju godinu da izvuce maksimum od njih. I da plazme daju malo bolju sliku za standardne tv kanale od LCD-a.
    Moga bi BBM, TOTAL i IPTV da buste barem po jedan full HD kanal da se ovi sa vellliiikkiimmm televizorima mogu izivljavat
    Hahahhahha ,maaaaa na mojoj "poljani" je sve vrh!

  15. #215
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    42
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Čuvajte se T- coma u svakoj situaciji...

  16. #216
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mr View Post
    Ima li neko ko posjeduje kakav veci televizor,uz BBM da moze prenijet kakav je kvalitet slike?
    Imam ja malo veci televizor i imam u kuci i BBM i EXTRA TV , tako da mislim da mogu realno da ocijenim trenutno stanje a po meni je ono ovakvo :
    1. Kvalitet slike mnogo bolji preko EXTRA TV
    2.EXTRA TV risiver kao i mogucnosti risivera mnogo bolji
    3.Zaustavljanje prikazivanja programa pa njegovo nastavljanje kad ja to pozelim ima EXTRA TV dok kod BBM mogu da pritisnem pauzu i time samo zamrznem sliku
    4.Prebacivanje sa kanala na kanal kod EXTRA TV je odmah a kod BBM se ceka po par sekundi
    5.Izbor kanala BBM bolji jedina mana sto nikad nijesam siguran kad ce NOVA TV biti ukljucena ili ce mi pisati kao recimo sinoc "vrijeme za gledanje je isteklo molimo ukucajte vasu sifru" (mozda nijesam bas pogodio redosljed rijeci ali tako nekako)
    6.Videoteka koju Extra TV ima
    7.Ako mislite da je Helpdesk neinformisan mozda treba pozvati i 9860 tako da bih ipak prednost dao helpdesku
    Eto to je moje misljenje vezano za uporedjenje EXTRA TV i BBM[/quote]

    Ja imam i plazmicu veeeeliku i BBM i fenomenalna mi je slika.....a to da ti imash oboje pa objektivo uporedjujesh , teshko verujem....

  17. #217
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kuronsek View Post
    pa s obzirom da su hrvati ranije od nas poceli sa adsl-om , za ocekivat je da ce ovi nashi takodje imat problema , a mozda iskoriste iskustvo hrvata , pa konacno naprave neshto da valja , ma radilo bi to i kod hrvata i kod nas , no infrastruktura ne valja ni tamo ni ovamo na dosta mjesta , to je poenta sva
    U Hrvatskoj su problemi uglavnom bili vezani za resiver sto kod nas vjerujem nece biti slucaj, ali ostaje los izbor kanala, odnosno manjak kanala.

  18. #218
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FrkaVelika View Post

    Ja imam i plazmicu veeeeliku i BBM i fenomenalna mi je slika.....a to da ti imash oboje pa objektivo uporedjujesh , teshko verujem....
    A ti si objektivan?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  19. #219
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    A ti si objektivan?
    Koji deo moje priche nije objektivan?
    Fenomenalan TV ili Fenomenalni BBM?

  20. #220
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FrkaVelika View Post
    Koji deo moje priche nije objektivan?
    Fenomenalan TV ili Fenomenalni BBM?
    Fenomenalni BBM :mrgreen:
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  21. #221
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    Fenomenalni BBM :mrgreen:
    Ok.Koji problem ti imash sa BBM-om?

  22. #222
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FrkaVelika View Post
    Ok.Koji problem ti imash sa BBM-om?
    Nemam ja BBM a nije ni bitno, uvijek ima problema, nebitno jel BBMi ili ExtraTV ili nesto trece. Ali brate ti ga branis ko da je svetinja.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. #223
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    Nemam ja BBM a nije ni bitno, uvijek ima problema, nebitno jel BBMi ili ExtraTV ili nesto trece. Ali brate ti ga branis ko da je svetinja.
    Pa zato jer ga ja imam....Zato i jesi ovde da chujesh i jedne i druge, jel?
    U pravu si, da svi u pochetku boluju dechije bolesti i bash zato i kazhem...BBM vishe nije na pochetku....BBM uspeshno pokriva vetj 5 gradova.

  24. #224
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,268
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    Nista bez kabla. Evo i kablegirl imate u ekipi - ali kablova nidje :mrgreen:
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  25. #225
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cim vidim jedan post, ali jedan jedini, dje na topicu o extra tv ili o bbm-u, pricate o necem drugom, odma cu da obrisem topic, jer za prepucavanje koji je operater bolji imate topic!!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 9 of 830 FirstFirst ... 56789101112131959109509 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •