Page 14 of 28 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 326 to 350 of 699

Thread: Total TV VS. BBM VS. IPTV

  1. #326
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemoze,mora na centrali da bude instaliran adsl2 kako su rekli,dok ja i ti i ko zna koliko nesrecnika nemamo ni obican dslam
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  2. #327
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by <awesome> View Post
    nemoze,mora na centrali da bude instaliran adsl2 kako su rekli,dok ja i ti i ko zna koliko nesrecnika nemamo ni obican dslam
    Do 10.12 se zakljucuje (trenutno) sirenje kapaciteta (novi DSLAM-ovi,...).

  3. #328
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Question

    Ja sam ovdje novi i nisam uspio naci spisak kanala za Extra TV. Ako nekome to nije problem neka ih ispise.

  4. #329
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    MNE-SRB-NL
    Posts
    4,264
    Thanks Thanks Given 
    237
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    73 Posts

    Default

    ludilo! cant wait!
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  5. #330
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nisam vidio komletan spisak kanala ali je sigurno da nemaju :Hrvatsku Nova TV,RTL televiziju,sport klub i sport klub+ :shock: tako da ovo u moju kucu nece:mad:

  6. #331
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako to nemaju, nece ni u moju definitvno.

  7. #332
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ggjoni View Post
    ako to nemaju, nece ni u moju definitvno.
    Ni u moju bogomi, zbog istog razloga nisam ni TotalTV uzeo

  8. #333
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Ni u moju bogomi, zbog istog razloga nisam ni TotalTV uzeo
    Sport klub i Sport klub + se nalaze u TotalTV osnovnom paketu, doduse hrvatskih televizija nema... za sad

  9. #334
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Sport klub i Sport klub + se nalaze u TotalTV osnovnom paketu, doduse hrvatskih televizija nema... za sad
    Na sajtu Total Srbija im stoji da su u dodatnom paketu, a na sajtu total Montenegro nema spiska kanala.

  10. #335
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Na sajtu Total Srbija im stoji da su u dodatnom paketu, a na sajtu total Montenegro nema spiska kanala.
    Ima na Montenegro site-u spiska kanala, mada ga nije bas user friendly naci. On se nalazi u Cjenovniku koji se nalazi u Korisnickoj Dokumentaciji koja se nalazi u Korisnickom Servisu


    http://www.totaltv.tv/mne/index.php?...d=14&Itemid=17

    P.S. Ono shto je u srbiji podijeljeno na dva plaeta - osnovni i dodatni, za CG trziste je objedinjeno u jedan paket - osnovni, a dodatni paketi su Pink, HBO i Pornjava

  11. #336
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cao svima. Vidim prica se o televizijama pa ja rekoh da dam svoje misljenje i da vam kazem ono sto znam.
    Imam Extra tv testnu fazu. Mogu vam reci da u potpunosti opravdava svoje ime. Gledala sam kod ljudi kako izgleda BBM kablovska, i Total. To su vec u svijetu, uveliko prevazidjene tehnologije. Stvar koja me strasno iritira kad je u pitanju BBM kablovska je ta sto treba izmedju 5-10 sec da bi prebacio sa kanala na kanal. Kod Exta tv toga nema, prebaca se potpuno normalno kao kod normalne tv.
    Imate mogucnost da u sred nekog filma, emisije, dnevnika ... stopirate, obavite sto imate, vratite se i nastavite dje ste stali :yipiiii:, meni je to vrh. Npr. ako ti se ide u wc ne moras da se stezes i crnjacis jer ces nesto da propustis, jednostavno stop...... play.
    Druga stvar isto tako sve emislije koje gledate mozete da vracate unazad, uzavisnosti od toga koliko ste gledali. Sto znaci da vama zanimljive stvari mozete da vrtite do besvijesti .
    Treca svar, samo Extra tv vam nudi mogucnost da snimite neku emisiju, film, muziku, sta god hocete, i to poslije gledate kad vam je milo. Risiver ima memoriju od 80gb ili ti 90h snimanja.
    Cetvrta stvar, ima videoteka, ukoliko se desi da vam nista ne odgovara na tv-u, jednostavno iznajmite film i uzivate. U videoteci ce biti svi moguci zanrovi filmova. Domaci su 0.90e, strani 0,99e, a porno 1,20. Gledate i uzivate. Nema crnjacenja po dvd klubovima i besomucnog trazenja filmova a da pritom dobijete neki bioskopski snimak koji nema veza sa mozgom a kamo li sa filmom.
    Peta stvar, postoje i Extra servisi, za sve ljubitelje berze, kliknu i odmah mogu da prate stanje na berzi, kao i sportska kladionica, vremenska prognoza...
    Sve u svemu meni je extra tv :yipiiii:. Ako imate bilo kakvih pitanja slobodno me pitajte.

  12. #337
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    moze li se snimiti, narezati sa ricivera na komp?

  13. #338
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najjachi su mi ovi "forumashi" shto se registruju i imaju po 1 ili 2-3 posta tokom neke T-com-ove kampanje, no dobro sve je to legitimno.

    Shto se tiche tvrdnje da "samo Extra tv vam nudi mogucnost da snimite neku emisiju..." ona naravno nije tachna. Rechenica bibila tachna da je napisano da "samo Extra tv vam nudi OUT OF THE BOX mogucnost da snimite neku emisiju..."

    Naravno, ta mogućnost postoji sa bilo kakvim načinom prijema TV signala ako imate DVR uređaj ili ako ste bash entuzijasta i imate računar u istoj sobi gdje su vam TV i Receiver da od njega napravite recorder (i time shifter) sa ulaganjem od 40-ak USD.

  14. #339
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    usd cega?

  15. #340
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    usd cega?
    ???????? USD = United States Dollar ili $

  16. #341
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,092
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Arrow

    Ja se razmisljam da umjesto TotalTVa uzmem EXTRA TV da bi moj kuchak mogao da prati TV program... Vidim na P-Com reklame on to radi bez problema i pri tom je zadovoljan, dok ovaj moj muku muci ne bi li upalio TotalTV i prebacio kanal...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #342
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veri postoji usb drive al nije aktivan, zbog piraterije. Ima i izlaz HD ukoliko imas plazmu, ako te to zanima.
    Jocker, ja iskreno nemam nikakve veze sa telekomom, prijavila sam se i dobila testnu fazu. NAravno da mi smetaju njihovi cjenovnici za ADSL i fixni, al sto mi tu mozemo. Tacno je i to, al sad sam se registrovala cisto da bih vama svima prenijela moje iskustvo i da znate sta mozete da ocekujete. Nemam nikakve lose namjere.
    Sto se tice snimanja naravno da mozes da imas dvd koji snima, al na tom dvd nemas mogucnost da izaberes tacno vrijeme kad ce nesto da ti snima a da je tebi tv ugasen i da npr nisi tu. Nema potrebe da budes tako negativan. Meni ni iz dzepa ni u dzep uzeo ti tv ili ne.

  18. #343
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    ???????? USD = United States Dollar ili $
    a u PG su poceli u usd da obracunavaju?

  19. #344
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos jedna stvar, svi moji prijatelji i rodjaci koji su uzeli BBM kablovsku su pali u trans kad su ovu vidjeli, al zato postoji ugovor koji sad ne mogu da poniste.
    Zaboravila sam jos da vam kazem na svakom programu imate Guide, kliknes i vidis cijeli program, danasnji i za nekoliko dana unaprijed, to podrazumijeva i vrijeme u koliko neka emisija pocinje i kada se zavrsava kao i koliko je od nje ostalo. Tu ima i slika u slici, tj dok gledas neku emisiju nemoras da saltas dok ti se mozak zavrti i zaboravis sto si gledao, jednostavno u lijevom uglu tv-a imas da vidis sta je na ostalim kanalima.

  20. #345
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    Veri postoji usb drive al nije aktivan, zbog piraterije. Ima i izlaz HD ukoliko imas plazmu, ako te to zanima.
    Jocker, ja iskreno nemam nikakve veze sa telekomom, prijavila sam se i dobila testnu fazu. NAravno da mi smetaju njihovi cjenovnici za ADSL i fixni, al sto mi tu mozemo. Tacno je i to, al sad sam se registrovala cisto da bih vama svima prenijela moje iskustvo i da znate sta mozete da ocekujete. Nemam nikakve lose namjere.
    Sto se tice snimanja naravno da mozes da imas dvd koji snima, al na tom dvd nemas mogucnost da izaberes tacno vrijeme kad ce nesto da ti snima a da je tebi tv ugasen i da npr nisi tu. Nema potrebe da budes tako negativan. Meni ni iz dzepa ni u dzep uzeo ti tv ili ne.
    Govorio sam o DVR uredjaju (Digital Video Recorder) i naravno da mozes da izaberes vrijeme snimanja (kao i uostalom na improvizovanom home made recorderu od kompjutera)

    Shto se tiche ove prve stvari, ja ti se iyvinjavam ali si se uklopila u profil nechega shto se deshavalo na forumu mnogo puta tokom posljednje tri godine uvijek kada je T-com kretao u neku akciju. ako sam u krivu, izvinjavam ti se.

    Shto se tiche tvog iskustva sa Extra TV-om, drago mi je shto ti je pozitivno. Moja dva prijatelja koji su takodje testni korisnici imaju ocigledno manje srece.

  21. #346
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    I jos jedna stvar, svi moji prijatelji i rodjaci koji su uzeli BBM kablovsku su pali u trans kad su ovu vidjeli, al zato postoji ugovor koji sad ne mogu da poniste.
    Zaboravila sam jos da vam kazem na svakom programu imate Guide, kliknes i vidis cijeli program, danasnji i za nekoliko dana unaprijed, to podrazumijeva i vrijeme u koliko neka emisija pocinje i kada se zavrsava kao i koliko je od nje ostalo. Tu ima i slika u slici, tj dok gledas neku emisiju nemoras da saltas dok ti se mozak zavrti i zaboravis sto si gledao, jednostavno u lijevom uglu tv-a imas da vidis sta je na ostalim kanalima.
    Nevjesta imas li ti spisak kanala i cijene ?

  22. #347
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    a u PG su poceli u usd da obracunavaju?
    Stvrano ne znam chemu ovo....

  23. #348
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JOcker nema problema, al samo nemoj da imas odmah negativno misljenje. Meni je stvarno smor da idem po kisi ili cak bilo kom vremenu da uzimam dvd u klubu to je npr prva stvar bez ovih ostalih zasto preporucujem svima da je uzmu. Zasto su tvoji prijatelji nezadovoljni? Dobro, desavalo se da stane i da se ugazi al zato se zvala testna faza to se desavalo i kod BBM-a.
    Sad cu da vam posaljem spisak kanala, malo budite strpljivi.

  24. #349
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    Zasto su tvoji prijatelji nezadovoljni?
    U principu sam izbjegavao da pishem o tome zato shto nije moje direktno iskustvo, ali kad vec pitas - srmzavanje slike, restartovanje uredjaja pa onda njegovo ne podizanje poslije restarta, pa ponovno restartovanje po nekoliko puta dok se uspjesno ne poigne i sl.

  25. #350
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    8 nasih kanala, B92, rts1, rts2, happy tv, hrt1, hrt2, cmc (hrvatski muzicki), obn, slo tv1, slo tv2, mtv adria, mtv base, eurosport1 (na nasem jeziku), euro sport2, fashion tv, cnn, bbc prime, bbc world, rai1, rai2, HBO, HBO comedy, Cartoon Network, Boomerang, Travel and Living, Discovery chanel, National Geo, National Geo wild, animal planet, discovery civilisation, discovery sceince, Extrem sports, NASN, ESPN, Zona Romantica, PRO sieben, TV5 monde, Jetix, Jetix play, Zone Reality, Sky news, Russia1, VH1, ALsat, Free X1, X dream, free X2.
    To imam sad.
    Osnovni paket je od 51 kanal koliko su mi rekli na onaj besplatni br telekomov kosta 8.90e
    Dodatni su neki sportski, muzicki i porno, oko 10 kanala ukupno 4,90e
    I Dodatni HBO i HBO comedy koje iskreno nikome ne bih preporucila da ih uzmu jer mjesecno daju 20 filmova koje vrte do besvijesti i to je 4,90e.
    Imstalacije je 12,50e
    Oprema dobijete risiver i ruter 87,5 koje moze da se plati u 10 jednakih rata

Page 14 of 28 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL, WiMax, IPTV...dilema
    By Stetni in forum Internet
    Replies: 37
    Last Post: 29-10-07, 09:50
  2. IPTV u novembru!
    By dukljanin in forum Operatori
    Replies: 11
    Last Post: 13-08-07, 12:50
  3. IPTV u CG
    By zanzibar in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 21-06-07, 08:31
  4. Total overdose - svudje po gradu pogresno snimljen
    By chatnick in forum Game Server CG
    Replies: 3
    Last Post: 02-10-05, 14:19
  5. rezultati popisa: Srbi vecina na 70% CG teritorije
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 38
    Last Post: 29-12-04, 09:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •