View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 88 of 2251 FirstFirst ... 3878848586878889909192981381885881088 ... LastLast
Results 2,176 to 2,200 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #2176
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li prenosa EST - MNE?

  2. #2177
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by urgen View Post
    Ima li prenosa EST - MNE?

    ima. (i jos deset karaktera)

  3. #2178
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Estonia - Montenegro 2.35 3.03 2.62 17.10.2007 - 17.00

  4. #2179
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  5. #2180
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    1:0 Novakovic ojhaaaaaaaaaaaaaaa
    nije no auto gol moreire
    ...

  6. #2181
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ima li vecih cigana od portugalaca?

  7. #2182
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    auuuuuuuuu *****ra piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii simulira povredu pa kad se izbaci lopta u aut........... piiiiii

  8. #2183
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Kakav usrani retard od golmana, pa ko je ono pustio na stadion a ne da brani, prvo napravi maximalno retardirani penal za crveni karton u 62. minutu, onda se teatralno baci na centarsut sa 40 metara (za moron of the year nagradu), primi prvi gol presmijesan, primi drugi gol koji bi Sasa Matic odbranio, cucne kao da ce da sere kad mu Portugalac strefi precku iz slobodnog.

    O igri nemam rijeci, dosta jadno. Osim Cetkovica i Jovetica i Novakovica u odbrani ostalo bas jadno. Ovaj nas sto je izbacivao loptu u aut kad je onaj ustao i pokazao da je OK, mogao je pretpostavit da je ti glibovi nece vratit.

    A i selektor nemoguce je da drzi samo Jovetica u napadu koji je polutka, drugo da je to tipican centarfor kao Vucinic koji moze igrat sam ali ovaj ne moze igrat bez da Cetkovic igra s njim, i debilnoga golmana je mora zamijenit u 62. minutu nakon one gluposti.
    She is only here to annoy herself!

  9. #2184
    Join Date
    May 2006
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neiskusni su mnogo. Prepali su se pobjede...

  10. #2185
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Ko se prepa?! Jedino golman ako je bacio 100.000 na Portugal pa se prepa...
    She is only here to annoy herself!

  11. #2186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to 'prepali su se pobjede' ne pije vodu. pih, kako se iznervirah sad, a citav trening odradih misleci na to kako smo izdrzali, kako je jos jovetic povecao. kuj!
    Liberty and justice

  12. #2187
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Stoka portugalska.

    Ubijedjen sam da bi se zavrilo 1-0 da nisu dali onaj prvi gol onako kukavicki
    Budućnost

  13. #2188
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Ja sam ubijedjen da bi je nas golman sam ucera unutra da nije toga bilo
    She is only here to annoy herself!

  14. #2189
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  15. #2190
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    "Egzekucija je došla sedam minuta kasnije. Taržinjo se odlučio na šut sa nekih 25 metara koji je bio nezaustaviv za golmana Radanovića."

    Ne sprdaj se da si ti ovo pisa?! Nezaustavljivo?! Jesi li gledao utakmicu?!
    She is only here to annoy herself!

  16. #2191
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    "Naime, Ivan Janjušević, Ivan Fatić, Luka Tiodorović i Bogdan Milić su dvije noći prije utakmice produžili svoj izlazak u grad i samim tim narušili disciplinu u repezentaciju. Kazna je bila neminovna i selektor Vlaisavljević se odlučio da ih ne uvrsti u meč sa Portugalom."

    Bravo autoritetu...a i sram ih bilo kako su produzili izlazak kad toliko superzvijezda ceka na svoje mjesto u dream team-u.
    She is only here to annoy herself!

  17. #2192
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam ja pisao, nego nas novi momak koji se vec 10 godina u najtiraznijim medijima (radi i za strance) bavi ovim pozivom

    Kad se kaze da je SUT BIO NEZAUSTAVLJIV ZA GOLMANA... Ajde malo razmisli o tome...
    Last edited by M_O_D_E; 16-10-07 at 23:12.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  18. #2193
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lopta je malo nezgodno odskocila i usla u gol.
    momka koji je ovo napisao znam odlicno i znam da ne radi 10 godina, fizicki je neizvodljivo jer je od mene godinu mladji, a moje godine mozes da vidisu profilu.
    medjutim, mogu da potvrdim da radi odlicno i da se dobro u fudbal razumije.
    btw, vidjeli smo se veceras na utakmici.
    Last edited by Matadorr; 16-10-07 at 23:44.

  19. #2194
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    matadore, ono je katastrofa. za onakvu odbranu nema opravdanja...
    Liberty and justice

  20. #2195
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    Nisam ja pisao, nego nas novi momak koji se vec 10 godina u najtiraznijim medijima (radi i za strance) bavi ovim pozivom

    Kad se kaze da je SUT BIO NEZAUSTAVLJIV ZA GOLMANA... Ajde malo razmisli o tome...
    Alo trebao je samo da proseta do stative (eventualno potrci) i da uzme loptu u ruke, ta lopta je isla 2 sekunde do gola a on je bio 3,5 metra od stative...ako ne moze iz mjesta da predje 3,5 metra za 2 sekunde onda nije ni za bocanje
    She is only here to annoy herself!

  21. #2196
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slazem se kod prvog gola da je mogao bolje da reaguje sigurno, iako je odbrana kiksala i ostavila onog lika samog da sutira. Evo i kompletnog mog vidjenja utakmice.
    Prvo da kazem da se vidi da je Jovetic za sve igrace nase selekcije majka, veliki majstor, sa osjecajem za loptu, prostor, momenat kada treba odigrati, jednostavno covjek je klasa...
    Cak bih rekao da je bolji i od svih igraca Portugala, ali oni imaju vise solidnih igraca naspram ovih nasih skretnicara.
    Prvo poluvrijeme solidno. Oni su imali stativu, ovi nasi nisu lose trcali, pozadi je mali Novakovic odlicno zatvarao, a ni Bojovic nije bio los, sa taktikom bez panike u aut
    Auto gol Portugalaca i vodjstvo na poluvremenu dali su nadu da bi se konacno mogla prekinuti serija poraza.
    U nastavku smo po mom misljenju odigrali bolje.Vidovic je takodje dosta solidno odigrao, iako je prakticno i on debitant
    Portugalci su imali sjajnu precku iz slobodnjaka i onda se povrijedio nas najbolji igrac u odbrani Novakovic, kojeg je zamijenio Kaludjerovic.
    Kod izjednacenja greska odbrane, jer je Portugalac ostao sam i ne ometen sutirao, ali lopta je isla pravo u Radanovica, nije mi jasno kako je uspio da primi onakav gol.
    Vec je ispricano na koji nacin su dosli do ove sanse, po malo nesportski.
    Samo nekoliko minuta kasnije preokret, gol iz daljine, jak udarac, lopta odskocila blizu nesigurnog golmana i usla u gol.
    Igra nije bila toliko losa, cak mnogo bolja nego protiv Engleza oba puta i Portugala u gostima, ali me utakmica podjsetila na mec A selekcije sa Svedskom. Isti razvoj rezultata a i igre na terenu.
    Publike ima sve manje, malo skupe karte, malo losa igra, malo hladnoca kao razlozi iz mog ugla
    Na kraju zvizduci za Vlaisavljevica, veceras nisu igrali Milic, Fatic,Tiodorovic i odlicni golman Janjusevic iz poznatih razloga
    Neopravdavam takvo ponasanje igraca, ali mislim da je Vlaisavljevic zreo da ode sa mjesta selektora.
    Od nekih momaka sam cuo da on nema pojma o tom poslu i da ga ne razumiju sta on u stvari trazi od njih.
    Da ne pricam da na svakoj utakmici ima minimum 5 debitanata...

  22. #2197
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,462
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A ne zezajte, ona lopta je totalno ludo odskochila, on uopste nie kasnio na nju, chak bi se reklo da je malo prerano krenuo, a ona je bukvalno o nekakav busen odskochila... I mnogo iskusniji golmani tu kiksaju, sad da je neodbranjivo - nije, da je nezgodan udarac - itekako.
    Just to slip the skin...

  23. #2198
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Matadorr View Post
    momka koji je ovo napisao znam odlicno i znam da ne radi 10 godina, fizicki je neizvodljivo jer je od mene godinu mladji, a moje godine mozes da vidisu profilu.
    Ako ti kazem da je moj prvi novinski tekst objavljen kad sam imao 15 godina (i to ne u 'pismima citalaca', 'olovka pise srcem', 'moja skola' i slicnim rubrikama, bez namjere da potcijenim istu), da li to spada u kategoriju 'fizicki neizvodljivo'? Pa, tako je i on poceo (a znam ga, sto licno, sto profesionalno, niz godina... mozda se ovim profesionalno bavi koju godinu manje, sto je irelevantno)... Oko ostalog se slazem i mislim da je sjajna stvar sto radi na CdM...
    Last edited by M_O_D_E; 17-10-07 at 01:08.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  24. #2199
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Idemo dalje...

    Danas protiv Estonije...

    http://www.cafemontenegro.com/index....p=16&news=7060

    Ipak, ima novih momenata i kod U-21:

    http://www.cafemontenegro.com/index....p=17&news=7063

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  25. #2200
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Page 88 of 2251 FirstFirst ... 3878848586878889909192981381885881088 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •