Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast
Results 251 to 275 of 310

Thread: Exit 2007

  1. #251
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo View Post
    zanimljiv dio...
    Nastic vrh a??
    izuo??
    Lauryn...
    A kako je Bajro? Možda bi exit bio bolji da su doveli toga s tvog avatara!? Znači, Lauryn izvini, Dzordz Majkl i eto možda Majkl Dzekson i to je to. Vrh! Pajaj dagi.

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montagna Negra
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by asja View Post
    Ja sam radila na ulazu, i prvo vece izbila frka. Englezi su uglavnom dolazili sa vaucerima,i trebali su prvo vece da ih zamene, uz pasos, za karte. Naravno,prvo vece se oko 22-23 cekalo ispred po sat vremena.
    Zbog toga (a onda i zbog tokena) smo kasno ufatili Prodigy, a slobodno mjesto našli na sam kraj stage-a. Atmosfera, kako već rekoše, i tamo paklena. Za Groove Armadu na vrijeme ufatismo mjesto (mada je i bilo manje ljudi) i banjasmo uz odličan koncert. Kasnije se preselih na Richie Hawtina... Očekiva sam mnogo više.

    Drugo veče se iscimah da ufatim CSS. Bijahu simpatični, al ništa spektakularno. Dok su me Beastie Boys oduševili (jedan od meni najboljih koncerata). Duboka naklonost i skidanje kape za g-dina Mix Master Mike-a. E ON se zove DJ!! Poslije njih, odlučih se da pośetim Dance Arenu i banjam uz Paul Woolforda & Tenagliu.

    Treće veče poitah na Lauryn Hill... I čekah je dodatnih po ure (otvorila je sezonu kašnjenja nastupa na main tu noć). Ono...ako je bila gospođa brat, sad je samo žena komšija. Neočekivano looooše & najveće razočarenje. Basement Jaxx – Masa dobro, al mase bi previše, da sam se mora sklonit malo sa strane, što nije umanjilo uživanje. A onda polije prevelikog kašnjenja i 30 minutnog glupiranja (Yeah, yeah! x 1000) konačno se pojavi Snoop. Lijepo, lijepo!! I bijah zadovoljan! When I met you last night baby... Kasnije na Dance, mnogo dobra izvedba R. Sancheza. Oprosti mi LTJ!

    Zadnju noć ne ćah propuštit Audio Bullys, što se ispostavi pametnim. Vrlo dobro!! A onda... poslije odličnog vatrometa, na daske koje život znače pojaviše se Wu Tang Clan!! Ali nemam riječi za njih. Svaka čast!! Jedino sam izdimio što su Eda Maajku poklopili sa njima, pa ga ne mogadoh čut. Poslije me Digweed smorio, al Prydz srećom vrati stvari na svoje mjesto.

    Ah ta kulturna gospoda Britanci i ljepota njihovih odiva...
    - Kakva je hrana u Crnu Goru?
    - Organska - odgovorih samouvjereno, a ona pognu glavu i uđe u wc

    Sve u svemu, mnogo zadovoljan.

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Da da, nešto nije bilo u redu sa zvukom! E sprdnja! To DJ radi ako niste znali. Ne mogu da vjerujem da to Okac, čuveni klaber ne zna! Evo jedne stvari uz koju je Čika Danny izveo neviđeni performans, mada se na snimku to ne vidi jasno. ko je bio prepoznaće momenat...






    Pa ja napisah da ne znam da li je to radio Dj ili tonac još u prvom postu...no dobro...znam ja da ti ne voliš puno da čitaš :joint: u svakom slučaju to je bilo pregadno...no mi pade sad na pamet da ti i ekipica nijeste ni znali ko je čika Danny dok vam čiča Okac nije rekao tamo neđe prije mjesec dva

    A ovo što prdnjaviš o Lauren Hill i `kravama` iz Basement Jaxxa te potpuno diskvalifikuje iz neke ozbiljne srednjoškolske rasprave stari rejveru

    A što se tiče prethodne priče da komentarišem nešto što sam slušao kao što ti reče malo ili nedovoljno - sat i po Denija + sat Bukema sasvim dovoljno da napišem neki svoj utisak...uh počeh tešku priču :mrgreen:

    Aaaaa pričtah ono što si mi poslao maloprije pa da napišem forumašima đe ćeš da mi ga saviješ 04. avgusta

    Line-up /
    Josh Wink (USA, Ovum)
    Steve Bug (D, Pokerflat)
    Shinedoe (NL, Intacto/100% Pure)
    Derrick May (USA, Transmat)
    Luciano (CH, Cadenza)
    Le Clic live (NL, Wolfskuil)
    Boris Werner (NL, Remote Area)

    Speedy J (NL, Novamute)
    Technasia live (HK/FR, Technasia)
    Chris Liebing (D, CLR)
    Paul Kalkbrenner (D, Bpitch Control)
    Rejected: Joris Voorn + Edwin Oosterwal (NL, Rejected)
    Dimi Angélis (NL, Audiosculpture)
    Juan Sanchez (NL, Smoke)

    Biće rejva. :shock:

  4. #254
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    A kako je Bajro? Možda bi exit bio bolji da su doveli toga s tvog avatara!? Znači, Lauryn izvini, Dzordz Majkl i eto možda Majkl Dzekson i to je to. Vrh! Pajaj dagi.
    ne,bolje ovako..neka digweed objashnjava i dalje... kako bi podgorichani bez dance arene? ne zebaj...

  5. #255
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto Bajro, složismo se nemo` što zamjerit e

    Digi vi ovoga Okca! :shock: Nisam mislio da ću tako da te izgorim s par postova Opušti se lepi, ja sam davno ođe napisa` da si ti u neku ruku zaslužan za moju muzičku edukaciju. Da nije bilo tebe možda bih još uvijek slušao Bajagu. Ali vrijeme prolazi, mijenjaju se stvari. Sad je došlo vrijeme da je učenik bolji od učitelja očigledno Zaostao si. Mene oduševljavaju Tenaglia i Digweed, tebe Lauren Hill. Ali dobro evo...
    ...evo vodim te u Amsterdam, ovaj line up sa Amsterdam arene koji si izbačio u gornjem postu, za koji sam ti jutros JA ufatio muštuluk, a kojem ćemo imati čast da prisustvujemo zajedno je nešto što ti poklanjam u znak zahvalnosti. :mrgreen:

    PIS BRADR!
    Last edited by Ramos; 19-07-07 at 10:25.

  6. #256
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Moji su drugovi, biseri rasuti...

  7. #257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Alo ko hoće kod Okca na časove neka donese dvije slike i izvod iz knjige rođenih.Dvočas 15 €...eee zaboravih i neka obrije guzicu obavezno :blah:

    Ramo Ramo brate moj


    07.avgust

    Carl Cox
    Derrick May
    Jim Masters
    Adam Freeland
    Tim Deluxe
    Elio Riso
    Angels of Love DJs


    Ahhh crnjaaak ko će slušat Derrick May-a dva puta u 3 dana....ccc :blah:

  8. #258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    Moji su drugovi, biseri rasuti...

    Aaa evo ga i privatni preduzetnik iz Budve

    Main stage ili Arena?

    izjasni se ili ti zovem Rama da ti objasni neke stvari!!

  9. #259
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Derrick May dva puta u tri dana!!! Uf! Prisustvo obavezno!

    Sad ozbiljno,
    Obavezno ljudi kod Okca na časove muzičke edukacije. Ništa bez toga vjerujte mi! I obavezno guzica da se obrije, jer u suprotnom on može jezik da nagrdi i onda ništa od časova! Uip! :mrgreen:

  10. #260
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    heheheeheheehe :yipiiii:

  11. #261
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    to lj bi trebalo zamjenit sa l sa kvačicom gore.
    4' 33''

  12. #262
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,950
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    pisalo je DANNY TANEGLIA
    strahota.

  13. #263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,950
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    isposhtovao sam podgorichki protokol:
    iskljuchivo kretanje na destinaciji main-dance,sa "ni-pod-razno" bacanjem pogleda na ostale stejdzove, except for the last night...
    pokaza se fino
    long live pg mentality

  14. #264
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Main brate, samo ne Ramo!

  15. #265
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Otkriće Egzita chill out stage ili kako već... nažalost tek zadnje veče. Odlično je bilo.

  16. #266
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    Main brate, samo ne Ramo!
    iiiiioooogaa preduzetnika iz Budve Samo main i samo The Prodigy brateeeee ti si se kleo u Digweeda kolko se sjećam ali sad si mangup pa ti je riđi ispod nivoa a? E moj Digweede vidiš ti ovo, ko bi vjerova`

  17. #267
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ferdinand Klikovac View Post
    Mi Zećani obožajemo Digveda :mrgreen:

    Вика Љаљо, вика Бућо
    Дигведе - јуначка кућо! :blah:

    Ti lepi pazi što pišeš da ponovo ne popiješ ban :mrgreen:

    Vazda!

  18. #268
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    iiiiioooogaa preduzetnika iz Budve Samo main i samo The Prodigy brateeeee ti si se kleo u Digweeda kolko se sjećam ali sad si mangup pa ti je riđi ispod nivoa a? E moj Digweede vidiš ti ovo, ko bi vjerova`
    Jesam b'ate, dok je bio gospodin chovek, sad je pocheo da pravi neke moderne trendove, koji su ogavni, namrtvo. Dobro, mozda nisu klaberima pochetnicima ali meni svakako... :yipiiii:

    ubi, zakolji, da klaber ne postoji!

  19. #269
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E bogomi griješiš moj dobri Cuca! Da si bio i odslušao njegov set sa exita pa i da prodiskutujemo o tome, mada sam siguran da onda ne bi pisao ovako...Pričaš praznu priču, jer je to bila sve sem ogavna muzika kralju!
    A ovo klaberi početnici bih volio da mi pojasniš malo tj. jesi tu mislio na mene i moju ekipu? Pošto se nama itekako dopao njegov set! Ako jesi nema što više da pišemo, barem ne na ovu temu.

  20. #270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pelennor Fields
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel iko jbt iso na domaci rock? Kud,Atheist,Six pack???
    ...djewojka iz piwe... i can't believe it...

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Ja mislim da nije mislio na tebe i ekipu...vi ste stare iskusnjače! :mrgreen:

  22. #272
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,214
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TrOuBlEsOmE View Post
    Jel iko jbt iso na domaci rock? Kud,Atheist,Six pack???
    bio ja na Atheist, DLM i nazalost, zbog greske na programu, propustio D. Dub. Sto?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #273
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    E bogomi griješiš moj dobri Cuca! Da si bio i odslušao njegov set sa exita pa i da prodiskutujemo o tome, mada sam siguran da onda ne bi pisao ovako...Pričaš praznu priču, jer je to bila sve sem ogavna muzika kralju!
    A ovo klaberi početnici bih volio da mi pojasniš malo tj. jesi tu mislio na mene i moju ekipu? Pošto se nama itekako dopao njegov set! Ako jesi nema što više da pišemo, barem ne na ovu temu.
    Ramo brate, vjeruj ti meni da Digweed nikad loshiji DJ nije bio nego sad, znash sam shto sam mislio o njemu, pratim ga od '97me godine, sa sjajnim trancy kompilacijama na jackpot label-u. I veruj mi da je ovo sad ***** od muzike, isto potpuno se desilo i sa Deep Dishom, samo u josh gubavijoj razmjeri...


    Ovaj, nisam mislio na tebe i na tvoju ekipu, bio si sigurno na jacha mjesta i na bolje zhurke od mene, ali to nikako ne mozhe ublazhit moj ogavnost prema Digweedu u muzici koju vrti sad...

    To ti je isto ka da ja pochnem da pushtam narodnu muziku, a ti se svadjash sa jednim od milion ljudi koji tvrde kako sam ja za Zhara i Manijaka izmislio narodnjake
    cmokic

  24. #274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aj doista popokatepetle ne budali, umjesto da si dosao na Exit da bi samo cuo jedan izumrli bend na main-u, trebao si ostanes da cujes tatu Digvidea kako, kao Oko Suronovo, nudi explenejshn ziteljima Mordora, pa da malo porazgovaramo na ploce o tome sjutra?

    I ne znam o cemu pricas sad, ja ne znam sto Deep Dish-u fali...?
    Imaju onu stvar sa gitarom sad covjece! Probudi se i pomirisi trendove!

    ///

  25. #275
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    Ramo brate, vjeruj ti meni da Digweed nikad loshiji DJ nije bio nego sad, znash sam shto sam mislio o njemu, pratim ga od '97me godine, sa sjajnim trancy kompilacijama na jackpot label-u. I veruj mi da je ovo sad ***** od muzike, isto potpuno se desilo i sa Deep Dishom, samo u josh gubavijoj razmjeri...


    Ovaj, nisam mislio na tebe i na tvoju ekipu, bio si sigurno na jacha mjesta i na bolje zhurke od mene, ali to nikako ne mozhe ublazhit moj ogavnost prema Digweedu u muzici koju vrti sad...

    To ti je isto ka da ja pochnem da pushtam narodnu muziku, a ti se svadjash sa jednim od milion ljudi koji tvrde kako sam ja za Zhara i Manijaka izmislio narodnjake
    cmokic
    Mačka, mogu da shvatim to da tvrdiš da je PO TEBI on bio mnogo bolji DJ nekad nego što je sad ili da mu je muzika koju vrti sad lošija u poređenju sa onom koju je vrtio ranije. I to samo sa stanovišta DJ-a, pošto cijenim tvoje mišljenje a ja nisam DJ jel` te Ali eto, igrom slučaja ne slušam ga ni ja od prošle godine. I ako mi vjeruješ bio je jedno od imena zbog kojih sam i otišao na exit. Htio sam da ga čujem uživo. I ne da nisam razočaran, nego je po meni odradio jedan od najboljih setova na festivalu. U život mi nije brže prošlo dva sata slušajući nekog DJ-a čini mi se. Nego dobro, svako ima svoje mišljenje.
    To đe sam ja sve bio nije poenta ove priče, mada si u pravu samo sam htio da mi pojasniš na koga si mislio kad si rekao da razumiješ da se ta muzika svidi klaberima početnicima. Poenta priče je ta što masu ljudi odavde nije slušalo Digweeda na exitu, a svi čoče nešto prdnjave i sa ironijom pišu, te Digvid objasnio, te ovo te ono. Ja ti opet kažem ako je to ogavna muzika i ako je on sad loš DJ, onda si u pravu, ja sam klaber početnik i ne znam što je dobra muzika...
    Nemo` mislit da sam ti što zamjerio spavao sam sinoć kad si me zvao, jutros na rabotu...Cmokić
    Dežurni krivče, moga` si bez bla bla posta. Ili napiši nešto bez ironije, satirično makar.

Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2007 Ford Expedition!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 01-02-06, 21:49
  2. exit 05
    By pa$a milet in forum Muzika
    Replies: 431
    Last Post: 06-09-05, 00:42
  3. Capitano - Promo Exit Party
    By popokatepetl in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 04-07-05, 12:58
  4. 2007 Ferrari SUV!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 23-02-05, 21:08
  5. 2007 Ferrari Super Enzo F60!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5
    Last Post: 31-01-05, 00:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •