Quote Originally Posted by dusanp View Post
Banovanje monitora je sasvim opravdano.U par svojih postova je najvulgarnije vređao forumaše po nacionalnoj osnovi.
Rabota dje ti ucis 'nesovinizmu' je nesto kao da MNT forumasima ispravlja gramaticke greske.