Originally Posted by dusanp Banovanje monitora je sasvim opravdano.U par svojih postova je najvulgarnije vređao forumaše po nacionalnoj osnovi. Rabota dje ti ucis 'nesovinizmu' je nesto kao da MNT forumasima ispravlja gramaticke greske.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks