Page 5 of 12 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 294

Thread: Vise Od Drugarstva...

  1. #101
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    ne treba ni da se druzi s njom
    nema tu onda wishe nishta od prijateljstwa i bratstwa....
    trt..
    Procitah 2 strane i ne mogu vise... Evo sa tobom se slazem... I moodo se slaze sa nama...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  2. #102
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,536
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ...a cure, bash me interesuje, je li vam se ikad desilo da se u druga zacopate? i kako se vi tada ponashate?
    Just to slip the skin...

  3. #103
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ...a cure, bash me interesuje, je li vam se ikad desilo da se u druga zacopate? i kako se vi tada ponashate?
    Meni nije. A nije mi se ni desilo da se neki moj drug zaljubi u mene. Grdna sam, pa zato. I bas mi je super sto stalno mogu da se cujem sa njima i pricam o svemu i zalim se i tako dalje...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #104
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ti hoces da cutis i radis, a to znaci da hoces da postignes zadovoljenje svojih potreba uprkos tome sta drugi misle i osjecaju.
    Pogledajte samo ovu bolestinu od izjave. :shock:
    Jedini nacin da se nekoj osobi da do znanja da te ona privlaci je prica, prica, prica... Vazi, kako je? :roll:

    Ja ne znam jesam li i jednu vezu u zivotu zapoceo pitanjem. Ono: "Bi li izasla sa mnom?" i tome slicno... Dodje trenutak kad su sve rijeci suvisne, kada je trenutak za poljubac, a niko nikome prethodno nije rekao da je zaljubljen ili sta li vec. Ali, isto tako, postoje i oni ljudi koji ne umiju da procijene taj trenutak, ili ga mozda nikad nisu ni dozivjeli, pa onda trpimo ovakve "lekcije" po foruma od njih...
    Last edited by Flippy; 14-05-07 at 14:39.

  5. #105
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Pogledajte samo ovu bolestinu od izjave. :shock:
    Jedini nacin da se nekoj osobi da do znanja da te ona privlaci je prica, prica, prica... Vazi, kako je? :roll:

    Ja ne znam jesam li i jednu vezu u zivotu zapoceo pitanjem. Ono: "Bi li izasla sa mnom?" i tome slicno... Dodje trenutak kad su sve rijeci suvisne, kada je trenutak za poljubac, a niko nikome prethodno nije rekao da je zaljubljen ili sta li vec. Ali, isto tako, postoje i oni ljudi koji ne umiju da procijene taj trenutak, ili ga mozda nikad nisu ni dozivjeli, pa onda trpimo ovakve "lekcije" po foruma od njih...
    Tacno tako... Zamisljam samo situaciju da sad sa 26 god skoro, mene neko pita *Oli da podjemo* :lolblue: :lolblue: :lolblue: Oh mene kako se presmijah...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  6. #106
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ...a cure, bash me interesuje, je li vam se ikad desilo da se u druga zacopate? i kako se vi tada ponashate?
    Iskreno, nije. No cini mi se da ovaj slucaj nije taj, jer tu nema jos ni pravog prijateljstva (barem ocigledno ne sa njegove (AppleMacove) strane).

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    uz svo duzno postovanje al meni ovaj topick ni malo vodu ne pije al eo da se i ja ukljucim mrvicu u ovu raspravu.
    od druga do dragog to se ili ne desi ( u 98% slucajeva) a rijetko stvarno nije cak ni ovo 2% da se to desi.. jedno je kad se druzis sa ciljem da to ne ostane puko druzenja a drugo je kad se "ljubav bra`cka" desi pa onda qq a ja nisam mislio na to...
    za to MALO vise mozes slobodno da obesis moo`a i nece bit nish od toga
    U principu potpisujem ovo, ali mi se ovaj slucaj ipak cini ne tako siguran jer pravo drugarstvo tu jos i ne postoji posto je veza prektratka. Zato kazem da je lako moguce ono sto sam pricala..
    Last edited by odli; 14-05-07 at 15:21.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  7. #107
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by apple_mac View Post
    Da me nije frka nebih trazio pomoc od vas.ljudi stvarno mi se *ebu misli u glavu,ne znam ni sta da radim ni sta da mislim i volio bih da zavrsimo sa ovim jer mi je sve teze,jedan je izlaz sto ja zelim,a drugi sto ne zelim,100 je puteva ,a samo jedan vodi do po meni najmilijeg izlaza ,a ostalih 99 do izlaza kojeg ne zelim.Nemojte mi zamjerit ali vise ni sam ne znam sto cu da radim!

    Pitaj je vise,nestrpljivi smo
    Garant je zaljubljena u tebe samo krije i nomalno ne moze da ti prizna.Mozda si mogao da zakljucis po nekim njenim stavovima prema tebi dal te gleda bas kao brata ili kao osobu do koje joj je stalo,jer djevojke to ne umiju sakriti koliko god se trudile.
    Imam i ja jednog "druga" koji mi se svidja al mu to ne bih rekla jer on mene vjerovatno gleda kao drugaricu i ako do sada nista nije pokusao ne vjerujem da ce ikada.
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Pogledajte samo ovu bolestinu od izjave. :shock:
    Jedini nacin da se nekoj osobi da do znanja da te ona privlaci je prica, prica, prica... Vazi, kako je? :roll:
    Imas li dioptriju ili neko teze oboljenje? Gdje si ti procitao da je to jedini nacin?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  9. #109
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Preko Morache, Kod Male Pjace, PG City, Crna Goa ॐ
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MysteryGirl View Post
    ...pitaj je vise,nestrpljivi smo...


    ...ti ka da je sve gotovo i da smo tako izglasali da treba...
    * Kraj Cetinja selo malo, Titograd se vazda zvalo...
    :: Quod me nutrit me destruit ::

  10. #110
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isto se ko djeca, djece mi...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #111
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Sinak, to govori tvoj napaceni libido kada iskljucuje verbalnu komunikaciju kao nacin da se postigne (spo)razumijevanje. Ti hoces da cutis i radis, a to znaci da hoces da postignes zadovoljenje svojih potreba uprkos tome sta drugi misle i osjecaju. ... Svi smo bili klinci, a neki po pitanju seksualnosti nisu prestali da budu klinci. Zagovaranje intuicije kao nacina (spo)razumijevanja je tradicionalisticki pristup, jer neces lako sresti starije koji o pitanjima seksualnosti razgovaraju i medjusobno, a kamoli sa mladima. Stariji pricaju kako ce se to samo od sebe objasniti kada dodje vrijeme, a to iskljucuje pricu i ukljucuje nekakvo djelovanje u neko nedefinisano vrijeme. ... Svako silovanje je odvratno, a tvoj pristup koji kaze "pocni da cutis i radis" lako dovodi do silovanja. Iskrena prica mozda nece dati zeljene rezultate, ali nasilje se ne moze nicim pravdati, a ti ga zagovaras.
    Volim ja sto ti imash zrelu i dovoljno perverznu mastu.
    Ali, ne mozesh sa svoje pozicije zrelog i iskustvom protkanog ekstremiteta da posmatrash ove klince (curica je nevina i to ni najperverzniji likovi ne smiju zanemariti ni nakon ispisanih 50 postova, i tu povezati "radnju" sa nebulozom - nasilnistvom).

    Klinachko koje ti spominjesh je koliko ochuvano, toliko i vremenom izmijenjano. Nisu ista vremena, nisu iste teznje, zato mi tvoji komentari komentara djeluju suvishe grubo.

    Mozda u tvojoj fikciji "pochni da cutish i radi" djeluje tako kako kazesh, ali to je tvoja percepcija kroz prizmu tvoje predrasude i shvatanja te rijechi.

    Ja pravim razliku kad 'kontaktiram' sa starijim zenama od mene po njihovom pristupu i potrebama, a tako i sa mladjim od sebe, identichnan senzibilitet, a to se kroz prichu ne otkriva nego logikom.

    Recimo jedna nasha "koleginica" forumashica, ima iskustva, i mislim da je zestoka zenska u intimnim momentima, ali joj je pristup djevojchice, i ochekivanja su joj u tom cutanju i "radnji" - mislim na postepen pristup, identichni sa nekom nevinom maloljetnicom, ali ochekuje u intimnim momentima svasta, chak i ono sto mnoge vamp ne bi dozvolile ni sebi ni drugome.

    Koliko ima mladih i nevinih klinki, toliko i razlichitih tipova.
    Jedne glume odrasle, samosvjesne, agresivne, a identichno su bez iskustva kao i ova klinka iz teme. Kako god, primitivno je nastupati sa "radnjom" na koju ti ciljash, bilo koji tip zenske od ovih da je rijech. Sve su klinke a razlichiti imidzi.

    Samo sirovina moze pomisliti drugachije i tretirati bilo koju od njih kao zrelu i svjesnu chemu ide. Pustiti im da odigraju te uloge u svakom sluchaju, onoliko koliko momka zanima da se upusta u nesto dalje, ali nikako ne smije zaboraviti i preci granicu pomisli da su te klinke iskustveno svjesne onoga u sta se upustaju. Nikad.

    Tu su te nijanse koje sirovine, tj. balvani ne kapiraju i sa "radnjama" na koje ti ciljash (u tvom prevodu) mogu povrijediti i unistiti im zadovoljstvo i igre i zadovoljstva. Svaka na kraju uloge je ista - samo klinka.

    A zrela zena, i pored svog imidza "djevojchice" je ipak zrela zena i zna sta ochekuje sa bilo kojom ulogom da odigra, pa time je i rijech "radnja" nesto sasvim drugachijeg intenziteta i smisla.

    (cmok)
    SaMo JeDnA DnEvNo

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Mozda u tvojoj fikciji "pochni da cutish i radi" djeluje tako kako kazesh, ali to je tvoja percepcija kroz prizmu tvoje predrasude i shvatanja te rijechi.
    Deder ti nama pojasni sta to tvoje "pocni da cutis i radi" treba da znaci! Ja kazem pricajte, a ti velis cuti i radi. Ja kazem pricajte da bi ste se razumjeli i vidjeli sta cete i kako, a ti velis cuti i radi, a onda umjesto da objasnis sta ti to "cuti i radi" znaci pricas o intuiciji, nevinim djevojcicama, tvom suptilnom pristupu starijim zenama i slicne nebuloze. ... Sta znaci u ovoj konkretnoj situaciji ovo tvoje "cuti i radi"? Zasto ne treba da razgovaraju nego da on "cuti i radi"? Ajde, da procitamo tvoju interpretaciju te "pjesnicke" fraze.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #113
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Deder ti nama pojasni sta to tvoje "pocni da cutis i radi" treba da znaci! Ja kazem pricajte, a ti velis cuti i radi. Ja kazem pricajte da bi ste se razumjeli i vidjeli sta cete i kako, a ti velis cuti i radi, a onda umjesto da objasnis sta ti to "cuti i radi" znaci pricas o intuiciji, nevinim djevojcicama, tvom suptilnom pristupu starijim zenama i slicne nebuloze. ... Sta znaci u ovoj konkretnoj situaciji ovo tvoje "cuti i radi"? Zasto ne treba da razgovaraju nego da on "cuti i radi"? Ajde, da procitamo tvoju interpretaciju te "pjesnicke" fraze.

    Zar nisi znao da prochitash?
    Ok, znam da volish da ti objashnjavam iznova, zadovoljicemo se obostrano.

    Prvo sam pratio temu i objashnjavanje postavljanja teme od strane ovog momka, i kad sam shvatio o chemu je rijech, dao sam mu savjet "pochni da cutish i da radish", obracajuci se njemu, njegovoj percepciji znachenja poruke, ne tebi i starijima.
    Nisam znao da iskusnijima trebam objashnjavati sta sam poruchio momku, nesto sto bi trebali kroz iskustvo da sami znaju i ochigledno sam precijenio.

    Kad se obracash nekome ko je u tim godinama, sa takvim "problemom", odmah po logici stvari znash o kojim godinama je rijech, kakvom, i kolikom iskustvu, i znash u kojim smjerovima u tom pitanju moze da ide i koliko.

    Da si bar jednom prochitao tekstove postavljacha topica, sve bi ti bilo jasno, pa i moj savjet koji sam mu uputio za njegovu sferu razmishljanja.
    Ali, ti to nisi ni pokushao, nego si isprojektovao rechenicu iz tvoje perspektive i sa predrasudama, samo da bi malo razmijenio koju rechenicu sa mnom.

    I prochitaj opet objashnjenje koje sam dao gore sa rechenicom, klinka je klinka i treba to imati na umu u bilo kojem svjetlu se ona predstavljala. Ovaj momak je svjestan toga i zato je u nedoumici. On toliko mladji i senzibilniji, a ti, s tolikim iskustvom, a ne pravish razliku izmedju nevine cure i zrele zene, identichno ti je znachenje. :???:

    Zato te i zbunjuje - "cuti - osjecaj trenutke, i da li njoj i koliko prijash, i radi - opusti se, druzite se, priblizno ste iste generacije i shvaticete se".


    p.s.Objasnih tebi, jer samo tebi nije bilo jasno, pa ti to stidljivo "Deder ti NAMA objasni" nije potrebno, shvatam te.


    (cmok)
    Last edited by gingis kan; 14-05-07 at 18:32.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Nisam znao da iskusnijima trebam objashnjavati sta sam poruchio momku, nesto sto bi trebali kroz iskustvo da sami znaju i ochigledno sam precijenio.
    Izgleda da ne znas ni to da svacija iskustva nisu ista i da ih, cak i kad jesu slicna, moze na razlicite nacine dozivljavati i tumaciti. Ocigledno si precijenio svoje znanje o iskustvima i mladjih i starijih.
    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Kad se obracash nekome ko je u tim godinama, sa takvim "problemom", odmah po logici stvari znash o kojim godinama je rijech, kakvom, i kolikom iskustvu, i znash u kojim smjerovima u tom pitanju moze da ide i koliko.
    To sto pretpostavljas jeste vjerovatno tacno, ali tvoji savjeti su anahroni, mehanicki, proizvod predrasuda i stereotipnog misljenja. Mladi nemaju iskustva, ali nisu glupi pa da se ne mogu i ne trebaju razumjeti razgovarajuci. Zasto bi razgovor bio neprimjeren nacin sporazumijevanja izmedju mladih? Mislis li da je razgovor primjereniji starijima?
    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Zato te i zbunjuje - "cuti - osjecaj trenutke, i da li njoj i koliko prijash, i radi - opusti se, druzite se, priblizno ste iste generacije i shvaticete se".
    Zanimljiva "pjesnicka" interpretacija koja podilazi stereotipnim sablonima. Cuti i radi u misticnoj dimenziji istogeneracijskog trenutka. Sve u stilu onog tradicionalistickog "samo ce ti se kazati".
    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    p.s.Objasnih tebi, jer samo tebi nije bilo jasno, pa ti to stidljivo "Deder ti NAMA objasni" nije potrebno, shvatam te.
    Nama, nama, koji ucestvujemo na ovom topicu, bez obzira ko je sta i kako shvatio i da li je htio ili nije htio da pita. Ovdje pricas javno i nema veze ko je postavio pitanje. Inace, shvatanje ti nije jaca strana, demagogija jeste.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #115
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    blah, po nekom mom iskustvu, a i onih ljudi oko mene... ne znam ni jednu vezu koja se razvila iz drugarstva,a znam milion drugarstava koja su upropastena zbog toga...

    Ukratko, ako te zensko gleda kao "druga","brata" itd,ostaces u toj kategoriji, sanse za nesto drugo su ti mrsave...
    "Ma$ane, napravi prelom u svom mozgu! "

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post

    U principu potpisujem ovo, ali mi se ovaj slucaj ipak cini ne tako siguran jer pravo drugarstvo tu jos i ne postoji posto je veza prektratka. Zato kazem da je lako moguce ono sto sam pricala..
    pa znas sto se ja pitam je li uopste ovo slucaj ili prica radi price
    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ...a cure, bash me interesuje, je li vam se ikad desilo da se u druga zacopate? i kako se vi tada ponashate?
    ah u druga uvijek ti tu postoje pocetne prije drugarstva simpatije i onda drugarstvo mozda u podsvijesti pocinje iz te simpatije kad su takve situacije u pitanju tu posla nisu cista nikad
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  17. #117
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ево и ја да се укључим.

    Неко раније рече да ако на почетку упаднеш у категорију --друга-- тешко ћеш изаћи одатле. То је из личног искуства и из искуства људи око мене апсолутно тачно и о томе си требао раније да мислиш.

    Што онда да радиш???

    Прво ПРЕСТАНИ ДА ЈОЈ БУДЕШ ДРУГ !!! тј да будеш онакав према њој какав си до сад био. Немој да јој одговараш на сваки позив, немој да будеш ту увијек за њу. Изађи из тог другарског оквира. Почни другачије да разговараш, покрећи више теме са "сексуалним" призвуком, застани у сред разговора узми је за руку, привуци је к себи а онда је полако одгурни, реци јој полако - Баш имаш лијепе очи... могу ли да их додирнем... и слично... играј се са њом.

    Ни у ком случају немој да јој откријеш карте, да јој кажеш као гром из ведра неба да желиш да будеш са њом јер нећеш упас ни у ових 2 посто вјеруј ми. Been there done that IT DIDN'T WORK !!! Чак шта више ако не искулираш макар у одређеној мјери то што осјећаш и спуштиш лопту тешко да ти и једна тактика може помоћи.

    Још једна ЈАКО битна ствар. Ти си на неки начин хипнотисан. Не знаш на чему си, не знаш шта она мисли и то те толико јебе и што више дани пролазе што више размишљаш ти себи све више копаш рупу. Само размисли зашто се ти тако осјећаш. Управо због тога што не знаш што се крије иза њеног понашања ријечи... Постоји један научно доказан психолошки принцип - Кад год чујеш нешто што је неодређено збуњујуће ти тежиш подсвјесно да томе сам одредиш, даш значење поготово у оваквим ситуацијама. Присјети се само ситуације кад кренеш да вртиш кроз главу 1000 пута сваку ријеч и на крају оне добију потпуно другачије значење.

    Дакле оно што она ради теби ради и ти њој, играј се са њом, **би је у здрав мозак и онда тек крени али без приче, само кад осјетиш да је тренутак... И због ње и због самог себе ПРЕСТАНИ ДА ЈОЈ БУДЕШ ДРУГ и да размишљаш о томе на тај начин... у супротном само ћеш ић дубље и дубље...

    Немој што замјерит...

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uuuu, ovo postaje zanimljivo...

  19. #119
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gricko, citajuci tvoj post - ne mogu da se otmem utisku da si se ti bas nagledao hebacina u svom zivotu
    Vecina ljudi je zla

  20. #120
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Кад човјек почне ствари да гледа из другог угла, кад се потруди да рационално разумије ствари које му се дешавају и учи на сопственим грешкама ствари се драстично мијењају. Веома је глупа она теза да за неко то једноставно умије а неко не... много тога се може научит :grin:
    Last edited by Gricko; 15-05-07 at 00:48.

  21. #121
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gricko View Post
    Баш имаш лијепе очи... могу ли да их додирнем...
    hohohohohohoohohohohohohohohohoooooooooo!
    Nije dotle doshlo!
    Shalu na stranu, mene da neko koga smatram drugom privuche, odgurne i kazhe da bi da mi dodirne ochi, prasnula bih u smijeh i pomislila da je extra raspolozhen za sheeeeeegu taj dan...
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  22. #122
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TyphooN View Post
    hohohohohohoohohohohohohohohohoooooooooo!
    Nije dotle doshlo!
    Shalu na stranu, mene da neko koga smatram drugom privuche, odgurne i kazhe da bi da mi dodirne ochi, prasnula bih u smijeh i pomislila da je extra raspolozhen za sheeeeeegu taj dan...
    Izvini, ali imas mnogo lijepu ushnu shkoljku... Mogu li da je gricnem?!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #123
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,922
    Thanks Thanks Given 
    1,675
    Thanks Thanks Received 
    2,872
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    sledeci put kad te bude zvala da se vidite kazi Ne mogu evo me sa jednom djevojkom u grad.. ima da rikne
    f6

  24. #124
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    sledeci put kad te bude zvala da se vidite kazi Ne mogu evo me sa jednom djevojkom u grad.. ima da rikne
    Pa necemo da riknemo tu jadnu djevojku, no da je sparimo sa ovim serdarom... ...da vjezbaju razmnozavanje, jel'te...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,922
    Thanks Thanks Given 
    1,675
    Thanks Thanks Received 
    2,872
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Pa necemo da riknemo tu jadnu djevojku, no da je sparimo sa ovim serdarom... ...da vjezbaju razmnozavanje, jel'te...
    rikne u pozitivnom smislu postace ljubomorna doce kuci i reci ce sebi : e .milodarka dok se ti nakanis sa njim on podje drugoj...
    f6

Page 5 of 12 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2055
    Last Post: 20-02-12, 10:04
  2. Film koji ste pogledali vise od 5 puta?
    By Astral Projection in forum Film
    Replies: 85
    Last Post: 30-04-07, 15:04
  3. Makse Vise
    By takulin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 71
    Last Post: 19-09-06, 22:42
  4. Milion turista i vise od 300 mil.eura prihoda 2006.
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 31-08-06, 15:09
  5. Pojedinci ocete li vise prevazic neandertalstvo
    By funestis in forum Politika generalno
    Replies: 6
    Last Post: 17-06-05, 17:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •