I kako su mi zimus rekli, bas dugo se ceka
a koliko se ceka na novu? Jel Vam rekao ko?
Od jutros tekst
Građani i dalje čekaju registarske tablice: MUP bez odgovora o nestašici
https://www.cdm.me/drustvo/gradani-i...a-o-nestasici/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ljekarsko za vozačku dozvolu, privatno, da nije samo utorkom itd, na primorje?
Sent from my SM-S721B using Tapatalk
Danas PG KL, 7 pokvarenih auta, 5 francuza.
Bez zajebancije, ako neko kupuje auto, jedna test voznja do Kolasina vrijedi vise no kontrola kod majstora.
Prema tome, šta da ti kažem?
Svako ljeto ista prica. Koliko se samo rent a car vozila vozi bez tablica
Sent from my iPhone using Tapatalk
Podjes u Mup i trazis papir, da ti neko ne napise kaznu, mada znaju i oni o cemu se radi al eto, za svaki slucaj. Cim prodje nedelja dana uzmes potvrdu i ceraj.
brzo krecu tablice, odobrili su
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks