Page 331 of 331 FirstFirst ... 231281321327328329330331
Results 8,251 to 8,274 of 8274

Thread: Sad (mi) se pije...

  1. #8251
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Toskana plažni bar.


    Sent from my 17PM using Tapatalk
    Hvala prekriženo.

    A koji je na VP korektan mislim plažni bar da nema tog ciganisanja?

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  2. #8252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,720
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    Šta znam, ja sam evo 3 dana na Playa Mariu, odem malo pored i do Bisera Bojane, meni je tu ok.


    Sent from my 17PM using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  4. #8253
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    E ne znam jesam ja maler kad se spustim na nijagaru da zateknem autobus bahatih stranaca..ili je to ljeti redovno..ali nema veze sladak konobar rijeka i carls i dobra muzika i drveće ko ih...





    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  6. #8254
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,111
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Pije li se Leffe? Ja sam nekoliko puta u poslednje vrijeme, udara brzo majku mu

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  8. #8255
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pije li se Leffe? Ja sam nekoliko puta u poslednje vrijeme, udara brzo majku mu

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Tuborg i Carls od točenih.

    Ali, strašan je ovaj konobar od sad ću da pratim koji reon je njegov.

    EDIT:

    No izgleda da je ček point izraelskih turista majko mila što je ovo kakvi gosti kad ih sljedeći put zateknem obrt volana do starog koliko se bahato ponašaju.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Today at 11:33.

  9. #8256
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,111
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Mislio sam generalno, ne tu

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  10. #8257
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,639
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Sjedoh sinoc u ribnicu
    Corona je 5.8e

    Rekoh daj mi dva altera i nemoj zekis

    Alter u avliju 4.2e

    Doslo je doba, za dva momka treba 100e da se taknu

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  11. The Following 3 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  12. #8258
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mislio sam generalno, ne tu

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    E nisam ti ljubitelj Leffea a ima ga sigurno neđe ne znam kad sam ga zadnji put viđela.Đe uleti hajniken, ili nikšićko koji su im konkurencija gaze sve ostalo osim ako naletiš u flašice.Belgija InBev malo si to igrači.Sad ti se sve ide na monopol.

    @kaemSe što ti misliš o Alteru?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  13. #8259
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,111
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Baš prećeruju. Ali baš. Ja ne znam kako ova omladina kojoj roditelji nisu pobjednici tranzicije izlazi. Još da je neki provod nego ispod prosjeka.

    Blu, ima ga po lokala. U Minhen ima i točeno

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  15. #8260
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Baš prećeruju. Ali baš. Ja ne znam kako ova omladina kojoj roditelji nisu pobjednici tranzicije izlazi. Još da je neki provod nego ispod prosjeka.

    Blu, ima ga po lokala. U Minhen ima i točeno

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Minhen, ali koji znaš da su svi različiti?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  16. #8261
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,639
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    A sta znam blue, sinoc sam ih popio 15ak
    Ne znam da li bih ponovo

    Nijesam odusevljen

    Leffe je za dva komada i to je to. Od 3 sam vec dobro taknut. 5 mrtav

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  18. #8262
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    A sta znam blue, sinoc sam ih popio 15ak
    Ne znam da li bih ponovo

    Nijesam odusevljen

    Leffe je za dva komada i to je to. Od 3 sam vec dobro taknut. 5 mrtav

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Ne znam što ti ideš u Ribnicu više.. izvini na slobodi ali vječito se na njih sa razlogom žališ i završiš tamo.Ma meni se Leffe ne sviđa nije moj tip piva.Alter je katastrofa.Ne znam što se digao hajp toliki oko njega.

    Probaj ovaj Moretti što fura hajniken evo i @extravaganca ga gotivi.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Today at 12:23.

  19. #8263
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,111
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Minhen u centru.
    Ali jes što kaže KaemSe već se treće fino osjeti
    A Moreti mi je super, lagan.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  21. #8264
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Moram plač ali plač ovi u Ribnicu se zajebavaju.Skoro ka Mojito u Sitomore ahahah e ne bi ušla tamo ne zbog para no pečobrazluka.Glupa Corona ovoliko da je napuca cijenu pa Podgoričko mala pivara vrhunska ne radi ovo đe pivo masu bolje.





    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  22. #8265
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,639
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Isto ti je i u minhen i svudje sto kaze extravaganca


    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  24. #8266
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Isto ti je i u minhen i svudje sto kaze extravaganca


    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Osim onaj u profesorsku kod Golovića mijenja cijene od septembra pa iskoristite momci.
    Bruka su mu niske cijene sad.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  25. #8267
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,520
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    E džabe...
    Najbolje otvoriti svoju kafanu...

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  26. #8268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,720
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    U Ribnicu mrtvu u prosjeku oko 3.7-3.8 flaširano pivo, na Veliku plažu 4 (Tuborg, Nikšićko, Bavaria...) i to u ove "jače" plažne barove koji rade svega 2-2ipo mjeseca. A ne može rođaci, ne može, ušao tamo više ne bih


    Sent from my 17PM using Tapatalk

  27. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  28. #8269
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Kristal na Pobrežje Staropramen i ladovina među ono drveće i bog da te vidi.Ove Ribnice i ostali qp samo nek su zdravo.I ova omladina @extravaganca samo da je zdravo mi smo i to pričam o studenjaku na klupice znali sjest i napravit atmosferu još ako neko svira gitaru a njima je samo bitno da završe na insta u Ribnicu.A i roditelji samo da su im zdravo kad ta sranja finansiraju.


    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  29. #8270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,720
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    Zaboravih da napomenem self-service u Ribnici, ne gadim se toga čak mi ponekad i odgovara da samo izađem iz lokala i ne mozgam je li me konobar zaklao ili nije kad sam ono u stanju "Idemo Niiiiš "

    Ali druže, nemaš konobare, dakle troškove radne snage nemaš kao klasičan lokal i opet svakih par mjeseci dižeš cijene, baš cigani.


    Sent from my 17PM using Tapatalk

  30. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  31. #8271
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Zaboravih da napomenem self-service u Ribnici, ne gadim se toga čak mi ponekad i odgovara da samo izađem iz lokala i ne mozgam je li me konobar zaklao ili nije kad sam ono u stanju "Idemo Niiiiš "

    Ali druže, nemaš konobare, dakle troškove radne snage nemaš kao klasičan lokal i opet svakih par mjeseci dižeš cijene, baš cigani.


    Sent from my 17PM using Tapatalk
    E taj dio mi je najjači Bit a pazi kad lik ima toliko keša da ima za pazare Zostera i Vranjkovića.Ovce šiša.Ali druže konobare nemaš ej konobare nemaš ali imaš za pazare i preko 8000 eura za stvari đe bi došla i tu zajebavaš sa cijenama i svim tim.Može mu se lokacija i sve super.Kuma mu znam masu puta me pita da se nađemo tamo nešto vezano za posao reko zajebi me sa tvojim kumom samo da je zdravo.Ja fukarluk me varim.

    Radije ću u Itaku da se spustim pored rijeke ili u mexički.I atmosfera mi je masu bolja.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  33. #8272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,720
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default Sad (mi) se pije...

    Lokacija jeste odlična ali evo ima sad ljeti i na Moraču splav onaj, na poziciji legendarnog City Becksa ako se sjećate. Cijene mislim da su i niže nego u Ribnici


    Sent from my 17PM using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; Today at 13:16.

  34. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  35. #8273
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    A samo nek su zdravo što se Ribnice tiče i sličnih ođe su strava konobari a ta priča kako je sve u krv evo cjenovnik u Lovac.@kaemSe ni taxi nam ne treba hahahha.Preležala sam ja te dječje bolesti oko lokacije i zabave meni je sve više kul da iskuliram na ovakva mjesta.Još da se guram sa hormonski napaćenom klinčadijom.





    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  36. #8274
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,961
    Thanks Thanks Given 
    24,084
    Thanks Thanks Received 
    9,934
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    ...a i mogu auto da parkiram na vrata kafane i otvorim prozore na ovi žaropek kud ćeš više.I da ne brinem oko parkinga i sličnih sranja.

    Koji Q će mi više u ovoj fazi moje zrelosti u život što se kafane tiče.

    Čuš Ribnica a kum mu ako oće nešto nek dođe u Lovac. Čoče kakvih iskompleKS likova meni kosmos u život šalje.


    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

Page 331 of 331 FirstFirst ... 231281321327328329330331

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Pivo(pije)
    By pa$a milet in forum Gastronomija
    Replies: 2492
    Last Post: 20-06-26, 13:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •