Aoh kako lijepo prazan grad jutros
Bice to dobra kafa, gym, kafa
Pa na more - ovo ne svojom voljom
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
pajaju ljudi 😆
nothing comes from violence and nothing ever could
Samo disciplinovani po rasporedu
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
7am i SUP
Sad je vec ugrijalo da se ne moze vise.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Isto baš mi se ne ide.
Nego najbezbolnija varijanta klasika spustim se vozom, zabodem se u Karubu dok on pliva roni i to i dolazi da mi priča što je sve vidio uzbuđen.A ja kad zalazi sunce i pokuoe se ljudi sa plaže u vodu pa nazad PG.Žao mi da mu uskratim.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Dodje covjek u godine dje mu je bitnija slika sa rengena ,skenera no kako izgleda
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
ja, sebi
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Krem de la krem.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Juce i danas sam morao do pg. Toliko mi je dobro da sam zaboravio da treba jos nesto da pogledam
Gitanes kupovao kod onog, ne bi mu se sad imena sjetio da me ubiješ, Kuševljak mislim da se prezivao, na Bulevar. Imao vještačku nogu, siroma'.
Doću ću vala da probam, ne zvao se ja Lorimer. Probao sam vaping neđe tek kad se pojavio, morebit 2009. i jednom neđe 2017. čak i kupio nešto u E-joy u Momišiće ali mi se sam čin sekanja s onom bocom nije dopao.
Jes,i taj mrčo je imao Gitanes često.
A vaping je napredovao negdje oko 2016. pa nadalje,nema veze sa onim od prije,kad si morao da vučeš i zauške da dobiješ ka od nekadašnjeg Pointa.
E Joy kasni pa brat bratu 10ak godina za svijetom u svakom proizvodu,ima jedino poneku tečnost sa kojom čovjek može nekako da pregura dok mu ne stigne sa neta,ili gdje vec ko nabavlja.
...
E naopako kad se mora pit topaL čaj po ovakvom vremenu..
Nekad se u ovo doba islo na caj.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Hahahahaahha kakvo pamcenje!
nothing comes from violence and nothing ever could
Citam nocne tice
Bili je odje nekad dobre zajebancije i bas legendarnih likova
Ko bi rekao da je proslo 15 godina
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
@extravaganca
Oćemo na EXIT,? Mislim da bi s tobom bilo zanimljivo.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Da napravimo mi naš opozit EXIT-a i da se zove enTRANCE.
Ma da zajebi more evo što veli gugl:
Veruša je zbog svoje nadmorske visine i bujnih četinarskih šuma izuzetno bogata različitim vrstama gljiva.
Uuuu može.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Bio nekad. Mislim da sam bio 2006. Rose...
Odnosno moguće da su Rose bile i ranije, a 6te nešto na Mogren je bilo. Sjećam se noćnog kupanja dok munje pljušte i pozadini.![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Last edited by extravaganca; Yesterday at 23:50.
Kakav Mogren Veruša RULA.
Odo da spavam brejn mi je u Q.Laku noć extra.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Nema spavanja noćas, sve su prilike.
Ureknu me čaj.
Oću, prestaću da se žalim čim ljeto prođe.
Dje danas? Nedje na moracu posle bioca i amnie ima li predlog?
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
O ovom pričam
https://www.instagram.com/rockstrikc...Rid3hoNnRmbmlv
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks