I kako su mi zimus rekli, bas dugo se ceka
a koliko se ceka na novu? Jel Vam rekao ko?
Od jutros tekst
Građani i dalje čekaju registarske tablice: MUP bez odgovora o nestašici
https://www.cdm.me/drustvo/gradani-i...a-o-nestasici/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ljekarsko za vozačku dozvolu, privatno, da nije samo utorkom itd, na primorje?
Sent from my SM-S721B using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks