Nisu olosi, to je tako kad se igra manje utakmica a velike kvote...
Nisu olosi, to je tako kad se igra manje utakmica a velike kvote...
Izbacili su me protiv Gane 1.25 kvota
Ako je to velika ja ne znam
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks