Meni je došla sada ova poruka
Posiljku mozete preuzeti u Express posti 80000 Orahovacka bb (zeljeznicka stanica) od 8 do 19h svakog radnog dana.
Kao da je ipak na železničku?
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Bugi, posta jeste...
Ali posta carinjenja nije, odnosno ta "carina" na koju zaglave posiljke.
Bio sam danas, kakva je to katakomba.Originally Posted by Ickorz;[URL="tel:6295561"
Nema nista tamo, uleceh na neki parking dje 20 postinih kombija, ne ucinje mi se da ima ikakav ulaz ili salter osim sluzbeni....
Slao sam mail, nema odgovora, poziv nema odgovora, viber nema odgovora.
Usluga 0 kao i standardno.
Last edited by Laz; 25-06-26 at 16:31.
Budi uporan na telefon i poruke na Viber. Odgovoriće. Nekad, ali odgovoriće
Nada umire posljednja
Javi mi se gospodja sa carine
Samo je rekla ne ocekuj nista brzo, u naredne 2-3 nedelje, ogromna je guzva.
(posiljke vec stoje 3 nedelje na carinu)
Ja ve gledala ljude kao kretene kad na haul kazu kako su zaboravili sta su narucili
nothing comes from violence and nothing ever could
Ovo sto kaze Dutch taman opisuje situaciju.
Stvarno bruka, sad je vec mjesec dana kako mi je posiljka stigla u Postu CG, ne jedna, nego više njih.
Jel ovo nekom tamo ima smisla, mislim obesmisljuje se trgovina ako iz Kine do CG stigne za 2 nedelje, a mjesec dana Posta ne moze da dostavi posiljku zbog carine ili cega li god, mislim kazem mjesec, ko zna koliko cu jos cekati, mjesec je tek prosao.
Njak Njak Njak
Nemoj samo da je ko kupio padobran sa Temua pa ostalo sto god
https://youtube.com/shorts/CMJEJTc8L...dsQ8NgZr_YM5b2
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Zna li se na koji se način odlučuje ko će da dostavi narudžbinu? Pošta, dhl, privatne dostave? Poštar donese na vrata i naplati euro, mada mislim da je sad dva eura, dhl odere sa cijenom i ne dostavlja na vrata nego ispred zgrade, isto važi i za ntc. Sve na stranu, problem nastaje kad se pošiljka ne uruči. Za poštu nije problem jer se pošiljka vrati u onaj njihov objekat kod željezničke stanice pa znam đe da je preuzmem. Ntc je iz Nikšića, i ako oni ne isporuče, moram da se preganjam kad će i đe drugi put da dođu jer na kraju radnog dana vraćaju sve kod sebe u centralu u NK. Plus niko od njih ne dostavlja u sve djelove grada, nego ako nisam kući i tražim da mi dostave neđe drugo, oni kažu da to nije reon tog konkretnog dostavljača i da ne može da ide u dio grada koji mu nije na rasporedu. A niko od njih ne dostavlja poslije četiri sata.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Meni DHL sve uredno na vrata dostavi i karticom platim sve.
Posta CG uzima euro + PDV na posiljku, tako da nije 2 eur nego 1eur +PDV od vrijednosti na posiljci.
NTC je raspad, njih stvarno necu da branim
Njak Njak Njak
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks