Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 47

Thread: Narkotici

  1. #1
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default Narkotici

    Ajde fali ova tema na forum s obzirom na...stanje u državi.

    Da počnem s ovim videom.


  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,961
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    zamisli trebaju ti pojacivaci, bilo cega.
    zamisli posledice, psihicke i fizicke.

    zamisli tu prazninu after.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #3
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default

    Mene zanima jedna stvar, da li je neko odje, naravno u naucne i experimantalne svrhe, probao pecurke? Znam cojeka koji je probao ponesto, kune se u mushrooms, da ga dobro radi i da je posle skroz ok

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  4. #4
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,107
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Khm khm

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  5. The Following 3 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  6. #5
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Meni nije jasno kako doktori olako prepisuju benzodiazepima a oni su baš opasni.Meni je dr jedna prepisala 5mg diazepama zbog diskursa tada reko vidimo se važi.Otkad sam imala loše iskustvo za vrijeme studija isto tako mi je prepisan vidjela sam kakvo je to zlo i od tad reko never ever.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  8. #6
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    zamisli trebaju ti pojacivaci, bilo cega.
    zamisli posledice, psihicke i fizicke.

    zamisli tu prazninu after.
    Pa evo kao što veli ovaj dr 300 puta veći dotok dopamina od orgazma.Preferiram orgazam haha.Ko što veli jedan moj drug a imao je masu puta prilike i odbio, što će mi taj Q pa poslije kad prođe taj talas više mi ni orgazam nije to to.
    Nego, zanimljiva je i tema kako se sve to promoviše kroz muziku kao IN.
    Opasni su i razni suplementi jer se ne testiraju na baš sve a sigurno da ima i amfetamina jer daju ono ka efekat istih.

  9. #7
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Khm khm

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Ne pijem kafu, a ne sto drugo da probam, cisto me zanima na nivou informacije masino

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  10. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  11. #8
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,638
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Postoje ljudi kojima je bilo super a postoje ljudi i koji su se ucrnjacili zestoko
    Zavisi veoma od trenutnog perioda u zivotu
    Ako ti sve ide banja i pozotivan si probaj, ako ne nemoj, pusti djaola

    Takodje to traje da znas dosta dugo, mi smo imali ekipu koja je probala i ekipu koja je nadgledala, opet ovo je bilo u amsterdam

    Ne znam kako to odje ide

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  12. The Following 3 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  13. #9
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    @no-mercy

    Halucinogen.Izaziva halucinacije i izmjenjeno stanje svijesti ali ne stvara psihičku i fizičku zavisnost.
    Zanimljivo da najjači halucinogen se izoluje iz žalfije a nije alkaloid.

  14. #10
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,961
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pa evo kao što veli ovaj dr 300 puta veći dotok dopamina od orgazma.Preferiram orgazam haha.Ko što veli jedan moj drug a imao je masu puta prilike i odbio, što će mi taj Q pa poslije kad prođe taj talas više mi ni orgazam nije to to.
    Nego, zanimljiva je i tema kako se sve to promoviše kroz muziku kao IN.
    Opasni su i razni suplementi jer se ne testiraju na baš sve a sigurno da ima i amfetamina jer daju ono ka efekat istih.
    pa sto predlazes? Da ga pojacamo? Da gori naselje
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  16. #11
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    pa sto predlazes? Da ga pojacamo? Da gori naselje
    Ma usijane glave.

    A samopouzdanje do neba dopamin u fulu.Koka kola Marlboro Suzuki.Haha.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  17. #12
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,638
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Realno, ja bih izbrisao ovu temu
    Prerasli smo gudru, sad je to za neke nove mlade generacije, dje ce neki pametniji/jaci probati i rec meni ovo ne treba pa neka je i super a slabiji se raspasti i sjebqti porodice kompletne
    Jbg svaka generacija je imala toga

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  18. #13
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,961
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    Mi smo isli na pivo, rijetki su bili oni sto su koristili ponesto, a cijeli grad je znao za heroinske zavisnike.
    danas ⬇️

    https://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/...i-drogama.html
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. The Following 3 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  20. #14
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    KaemSe može dil ako izbrišemo temu kladionica, ha?

  21. #15
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,638
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Pa ne bih to uporedio do te mjere
    Iako sam na primjer u bliskom okruzenju imao mladog kockara koji je presudio sebi

    Opet ga pamtim po necemu i lijepom, ove nekolicinu koju srijecem a klepali su se od svacega i sad mi je gadno kad ih vdiim

    Ono tuga mi dodje kad vidim da traze 2, 3 eura i to

    Radi mene sto se toga tice obije teme ali opet ne znam, nije mi uporedivo
    Promocija droge i kladjenja, nekako mi isto droge teze pada
    Uzmi dijete drago, sex ti nece padat na pamet

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  22. #16
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Ma okey.Temu sam zamislila upravo suprotno od promocije. Tema Kladionica je ipak promocija no nevr majnd.
    Svijest i o različitim vrstama narkotika je u CG jako niska baj d vej.A imamo i ovo oko našeg zdravstva koji kao da promovišu diazepame koliko ih uvaljuju i đe ne treba.
    Mislim da je naša zemlja u gadnim problemima glede teme.Sve više i više a svijest na temu je i dalje neđe ka tabu.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  24. #17
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,638
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Sve se slazem, znam i da je cilj price dobra namjera ali okle
    Ne ide to odje bojim se

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  25. #18
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Pa imam parolu vrijedi pokušati.Ja sam recimo išla u omladinu Jazas i to što sam čula tad avetinja da daju besplatne karte za exit ka mlada i usijane glave.Ali, toliko toga su mi osvjestili i držali smo ka studenti predavanja u školama srednjoškolcima.Meni je to toliko značilo da se sa svim upoznam a i ka roditelju mi sad znači da prepoznam ako dođe do toga i kakav pristup da imam.Što znam ako uspije, uspije.Ako ne što da se čini.

    Slengovi recimo su nešto čime ta zajednica tako dobro barata.Ahahahah da se našalim kako sam ja kad sam bila mlada pa odemo na žurku a jedan veli onaj tamo je uzeo ekser.Reko šta će mu ekser na žurku misleći na ekser ekser.Ono gledali su me iz koje je ova čuke ne zna što je ekser.Zbog toga.Eto.

  26. #19
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,107
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ne pijem kafu, a ne sto drugo da probam, cisto me zanima na nivou informacije masino

    Tu es mon hero.
    Nisi me skontao ali nema veze
    Ono što ti je KaemSe napisao...

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  28. #20
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,651
    Thanks Thanks Given 
    6,202
    Thanks Thanks Received 
    5,823
    Thanked in
    3,372 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pa imam parolu vrijedi pokušati.Ja sam recimo išla u omladinu Jazas i to što sam čula tad avetinja da daju besplatne karte za exit ka mlada i usijane glave.Ali, toliko toga su mi osvjestili i držali smo ka studenti predavanja u školama srednjoškolcima.Meni je to toliko značilo da se sa svim upoznam a i ka roditelju mi sad znači da prepoznam ako dođe do toga i kakav pristup da imam.Što znam ako uspije, uspije.Ako ne što da se čini.

    Slengovi recimo su nešto čime ta zajednica tako dobro barata.Ahahahah da se našalim kako sam ja kad sam bila mlada pa odemo na žurku a jedan veli onaj tamo je uzeo ekser.Reko šta će mu ekser na žurku misleći na ekser ekser.Ono gledali su me iz koje je ova čuke ne zna što je ekser.Zbog toga.Eto.
    ... kad me u Beograd jedan kolega pita varis li? A ne ja imam druga on je radi sa aparatom hahah

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  30. #21
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    ... kad me u Beograd jedan kolega pita varis li? A ne ja imam druga on je radi sa aparatom hahah

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Ahahaha nasmija me.Pa E ima u one reperske pjesme nešto tipa vidi brata kako se navario ahaha.Ma ja sam imala gomilu gafova ono viđ ovu seljančicu iz CG nema pojma.Prvi mi je bio kad sam došla kod sestre u BG u školu i to osnovnu kad je neko rekao da je neko bacio peglu reko što nosite pegle u školu?Ili na trens žurku reko što ođe svi piju vodu niko pivo ne pije i igraju ka da su u teretani.A njih masu na amfetaminima.

    EDIT:

    Ladno otvorih temu u susret EXIT- u ođe haha slučajno, slučajno. Nesvjesno mejbi.
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 11:59.

  31. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  32. #22
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    A ovaj doktor u podkast je inače pričao i o legalizaciji.Ono okey super to bi bila najbolja varijanta.Lijepo se registruje ko šta kako i porez na to.
    I onda imaš jedan EXIT đe bojim se svakako će biti ful sve ka i vazda ali ispod žita ovako lijepo obrni kapital isprati sve što me briga jel se neki Holanđanin tamo navario hahha, samo probleme da ne pravi.Nek svako bira za sebe sve okey njegova slobodna volja.No za to baš treba država sa jakim institucijama bez korupcije i mita i savršen tip za sprovođenje protokola.

  33. #23
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,799
    Thanks Thanks Given 
    26,107
    Thanks Thanks Received 
    8,391
    Thanked in
    4,128 Posts

    Default

    Pakao radi policija zadnjih godina na Veliku plažu. Počeli su ujutru da daju lizalice. Tako da će se Exit tamo održati ove godine i nikad više. Mislim.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  35. #24
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,950
    Thanks Thanks Given 
    24,081
    Thanks Thanks Received 
    9,932
    Thanked in
    7,431 Posts

    Default

    Jel?Eto.

    Nego, ove godine je ka nešto probno i ulaz je besplatan.Mislim mene ono baš ne zanima oće neki stranac tu da se gudra ako nikoga ne dira.
    Ja bi išla samo zbog jednog druga što je DJ ali mi baš nije prijatno da mi gomila murije tu visi ka crni gavrani.Nije za nas extra EXIT haha a gomilu keša bi tu obrnuli i bili na svjetskoj mapi.Znači, ovo baš je vezano za temu kad ovaj doktor veli o legalizaciji gudraće se zabrane bilo ili ne realno no treba te turiste na pravi način oporezovati tu je para najjača.

    Extra aj da vidimo kako će im proći ovaj pilot projekat.
    Last edited by Bluemoon; Yesterday at 12:29.

  36. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  37. #25
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Mene zanima jedna stvar, da li je neko odje, naravno u naucne i experimantalne svrhe, probao pecurke? Znam cojeka koji je probao ponesto, kune se u mushrooms, da ga dobro radi i da je posle skroz ok

    Tu es mon hero.
    Vele kad jednom vidiš oblake "pod" pečurkama, više nikad nisu isti...

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    #fakenews

  38. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •