Page 243 of 243 FirstFirst ... 143193233239240241242243
Results 6,051 to 6,067 of 6067

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2026]

  1. #6051
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,025
    Thanks Thanks Given 
    4,289
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Sta ce ovo biti?

    Vučićeviću zabranjen ulazak u Crnu Goru

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ak-u-crnu-goru


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa ne znam sto je cudno. Svasta mlati lik o Cg.
    Zapravo je cudno to sto neko nas radi svoj posa.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  2. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #6052
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    29,100
    Thanks Thanks Given 
    3,638
    Thanks Thanks Received 
    6,771
    Thanked in
    4,056 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Zirojevic kupi stan 70 kvadrata u master kvart po 2100 e
    da se vidi da je uspio i garazu za 14 000 . Pa vele ne isplati se politika a on je samo ona trun u casi...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk


    Kes ili na rate?
    Zirojevic zaradjuje 3000 mjesecno i mislim da nije tragedija ako poslanik ima svoj stan.
    Prema tome, šta da ti kažem?

  4. #6053
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,833
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Prije ce bit da prima, a ne da zaradjuje.
    Polinezija gospodo.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to biljaneta For This Useful Post:


  6. #6054
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,582
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Sta ce ovo biti?

    Vučićeviću zabranjen ulazak u Crnu Goru

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ak-u-crnu-goru


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Picousti najavio recipročne mEre ha ha

  7. #6055
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,025
    Thanks Thanks Given 
    4,289
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    Nece pustit Supkovica i Nikolaidosa?

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  8. #6056
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,655
    Thanks Thanks Given 
    6,202
    Thanks Thanks Received 
    5,825
    Thanked in
    3,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Kes ili na rate?
    Zirojevic zaradjuje 3000 mjesecno i mislim da nije tragedija ako poslanik ima svoj stan.
    Tragedija je sto ga svi za mandata otplate...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  9. #6057
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,026
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kako se prepao Pejak da ce opet morati u inostranstvo trbuhom za kruhom, pa sad na sve nacine brani PES, to jest pozicije koje su mu poklonili
    Pardon, ovo je moralo da ide na topic "tv emisije"

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Osvanuo poduzi post o onoj dami kako je izdominirala i kako je buducnost Crne Gore.
    Zena se kreveljila dok sagovornici pricaju, a ona tabula rasa.
    Pejak ne smije metalni pribor koristiti da ne naskodi sebi ili drugome.
    Kliko ko iz sume.

    Guglajte feral people.

    Da nije bio Peric misljah pozvao neke ljude sto zive u sumi i prkose modernoj civilizaciji.

  10. #6058
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,833
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    194 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Tragedija je sto ga svi za mandata otplate...

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Tragedija je u ime cega ga otplate (paralelno sa trajanjem mandata). Svako njihovo privatno `sticanje` rezultiralo je `davanjem` kolektivne svojine i vlasnistva Crne Gore. Ni bazen crvenog mulja ne ostavise da se sanira bez...
    Polinezija gospodo.

  11. #6059
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,639
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    E kakav je ovo jadnik a darko pajovic je gromada za ovo spadalo

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...manuli-javnost

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  12. #6060
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    1,935
    Thanks Thanks Received 
    1,442
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Go*no od crnija murava je gromada za njega.

  13. #6061
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,268
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,657
    Thanked in
    3,826 Posts

    Default

    On i Medo dvije osobe koje su se od svojih starnih pozicija najviše srozali od svih. Mada je Dritanga to uradila mnogo brže od Guzička.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. The Following User Says Thank You to NHM For This Useful Post:


  15. #6062
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,582
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    E kakav je ovo jadnik a darko pajovic je gromada za ovo spadalo

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...manuli-javnost

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Izadje mi sinoc na tik tok,ako ovo glasaćete Uru,ako ono glasacete Uru… i na kraju snimka naravno kako ocekuje bum Ure na narednim izborima i da ocekuje da će biti najprijatnije iznenadjenje na izborima.

    Svi su oni iste guzice,ušli su u politiku i to je njihov biznis,kad će to narod da ukapira. Evo vidimo pipuna i dajguza da su uveliko počeli predizbornu kampanju,sad i ovaj.
    Demokrate se neprestano hvale nekim uspjesima po drustvenim mrežama,a ćute za ono čime ne mogu da se pohvale.
    Ovi evropejci iz vlade guraju pricu o evropskoj uniji jer znaju da im je to veliki plus ako nas uguraju tamo i predstaviće to narodu iskljucivo kao njihovu zaslugu,a zauzvrat naravno foteljice.

    Jedno je sigurno,toliko su mi se svi zgadili da moj glasat dobit neće.

  16. #6063
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,616
    Thanks Thanks Given 
    1,671
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,199 Posts

    Default

    Pa im covjek ne bi slomio i ruke i noge

    Poljaci zloupotrijebili poziv za pomoć: Gorska služba stigla na Prokletije, našla ih bezbjedne na livadi

    https://rtcg.me/vijesti/drustvo/8581...na-livadi.html


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #6064
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,962
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    Novcana kazna i napusti livadu
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  19. #6065
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,025
    Thanks Thanks Given 
    4,289
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    20000 kazna po coeku odma.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  21. #6066
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,655
    Thanks Thanks Given 
    6,202
    Thanks Thanks Received 
    5,825
    Thanked in
    3,374 Posts

    Default

    Policija intenzivno traga za tridesetosmogodišnjakom butorovic iz podgoričkog naselja Zabjelo, koji se sumnjiči da je prije pet dana silovao petnaestogodišnju djevojčicu, potvrđeno je nezvanično CdM-u iz policije.
    Trazi ga policija trazi ga i rodbina...




    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  22. #6067
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,962
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    Da ga nadje rodbina
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. The Following 8 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


Page 243 of 243 FirstFirst ... 143193233239240241242243

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2025]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13692
    Last Post: 01-01-26, 14:15
  2. Iz raznih medija [Edicija 2024]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17031
    Last Post: 01-01-25, 10:50
  3. Iz raznih medija [Edicija 2023]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11037
    Last Post: 03-01-24, 08:49
  4. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  5. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •