zamisli trebaju ti pojacivaci, bilo cega.
zamisli posledice, psihicke i fizicke.
zamisli tu prazninu after.
Ajde fali ova tema na forum s obzirom na...stanje u državi.
Da počnem s ovim videom.
zamisli trebaju ti pojacivaci, bilo cega.
zamisli posledice, psihicke i fizicke.
zamisli tu prazninu after.
nothing comes from violence and nothing ever could
Mene zanima jedna stvar, da li je neko odje, naravno u naucne i experimantalne svrhe, probao pecurke?Znam cojeka koji je probao ponesto, kune se u mushrooms, da ga dobro radi i da je posle skroz ok
Tu es mon hero.
Tu es mon héro!
Khm khm![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Meni nije jasno kako doktori olako prepisuju benzodiazepima a oni su baš opasni.Meni je dr jedna prepisala 5mg diazepama zbog diskursa tada reko vidimo se važi.Otkad sam imala loše iskustvo za vrijeme studija isto tako mi je prepisan vidjela sam kakvo je to zlo i od tad reko never ever.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Pa evo kao što veli ovaj dr 300 puta veći dotok dopamina od orgazma.Preferiram orgazam haha.Ko što veli jedan moj drug a imao je masu puta prilike i odbio, što će mi taj Q pa poslije kad prođe taj talas više mi ni orgazam nije to to.
Nego, zanimljiva je i tema kako se sve to promoviše kroz muziku kao IN.
Opasni su i razni suplementi jer se ne testiraju na baš sve a sigurno da ima i amfetamina jer daju ono ka efekat istih.
Postoje ljudi kojima je bilo super a postoje ljudi i koji su se ucrnjacili zestoko
Zavisi veoma od trenutnog perioda u zivotu
Ako ti sve ide banja i pozotivan si probaj, ako ne nemoj, pusti djaola
Takodje to traje da znas dosta dugo, mi smo imali ekipu koja je probala i ekipu koja je nadgledala, opet ovo je bilo u amsterdam
Ne znam kako to odje ide
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
@no-mercy
Halucinogen.Izaziva halucinacije i izmjenjeno stanje svijesti ali ne stvara psihičku i fizičku zavisnost.
Zanimljivo da najjači halucinogen se izoluje iz žalfije a nije alkaloid.
Realno, ja bih izbrisao ovu temu
Prerasli smo gudru, sad je to za neke nove mlade generacije, dje ce neki pametniji/jaci probati i rec meni ovo ne treba pa neka je i super a slabiji se raspasti i sjebqti porodice kompletne
Jbg svaka generacija je imala toga
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Mi smo isli na pivo, rijetki su bili oni sto su koristili ponesto, a cijeli grad je znao za heroinske zavisnike.
danas ⬇️
https://www.rtcg.me/vijesti/drustvo/...i-drogama.html
nothing comes from violence and nothing ever could
KaemSe može dil ako izbrišemo temu kladionica, ha?![]()
Pa ne bih to uporedio do te mjere
Iako sam na primjer u bliskom okruzenju imao mladog kockara koji je presudio sebi
Opet ga pamtim po necemu i lijepom, ove nekolicinu koju srijecem a klepali su se od svacega i sad mi je gadno kad ih vdiim
Ono tuga mi dodje kad vidim da traze 2, 3 eura i to
Radi mene sto se toga tice obije teme ali opet ne znam, nije mi uporedivo
Promocija droge i kladjenja, nekako mi isto droge teze pada
Uzmi dijete drago, sex ti nece padat na pamet
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Ma okey.Temu sam zamislila upravo suprotno od promocije.Tema Kladionica je ipak promocija no nevr majnd.
Svijest i o različitim vrstama narkotika je u CG jako niska baj d vej.A imamo i ovo oko našeg zdravstva koji kao da promovišu diazepame koliko ih uvaljuju i đe ne treba.
Mislim da je naša zemlja u gadnim problemima glede teme.Sve više i više a svijest na temu je i dalje neđe ka tabu.
Sve se slazem, znam i da je cilj price dobra namjera ali okle
Ne ide to odje bojim se
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Pa imam parolu vrijedi pokušati.Ja sam recimo išla u omladinu Jazas i to što sam čula tad avetinja da daju besplatne karte za exit ka mlada i usijane glave.Ali, toliko toga su mi osvjestili i držali smo ka studenti predavanja u školama srednjoškolcima.Meni je to toliko značilo da se sa svim upoznam a i ka roditelju mi sad znači da prepoznam ako dođe do toga i kakav pristup da imam.Što znam ako uspije, uspije.Ako ne što da se čini.
Slengovi recimo su nešto čime ta zajednica tako dobro barata.Ahahahah da se našalim kako sam ja kad sam bila mlada pa odemo na žurku a jedan veli onaj tamo je uzeo ekser.Reko šta će mu ekser na žurku misleći na ekser ekser.Ono gledali su me iz koje je ova čuke ne zna što je ekser.Zbog toga.Eto.![]()
Ahahaha nasmija me.Pa E ima u one reperske pjesme nešto tipa vidi brata kako se navario ahaha.Ma ja sam imala gomilu gafova ono viđ ovu seljančicu iz CG nema pojma.Prvi mi je bio kad sam došla kod sestre u BG u školu i to osnovnu kad je neko rekao da je neko bacio peglu reko što nosite pegle u školu?Ili na trens žurku reko što ođe svi piju vodu niko pivo ne pije i igraju ka da su u teretani.A njih masu na amfetaminima.
EDIT:
Ladno otvorih temu u susret EXIT- u ođe haha slučajno, slučajno.Nesvjesno mejbi.
Last edited by Bluemoon; Yesterday at 11:59.
A ovaj doktor u podkast je inače pričao i o legalizaciji.Ono okey super to bi bila najbolja varijanta.Lijepo se registruje ko šta kako i porez na to.
I onda imaš jedan EXIT đe bojim se svakako će biti ful sve ka i vazda ali ispod žita ovako lijepo obrni kapital isprati sve što me briga jel se neki Holanđanin tamo navario hahha, samo probleme da ne pravi.Nek svako bira za sebe sve okey njegova slobodna volja.No za to baš treba država sa jakim institucijama bez korupcije i mita i savršen tip za sprovođenje protokola.
Pakao radi policija zadnjih godina na Veliku plažu. Počeli su ujutru da daju lizalice. Tako da će se Exit tamo održati ove godine i nikad više. Mislim.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jel?Eto.
Nego, ove godine je ka nešto probno i ulaz je besplatan.Mislim mene ono baš ne zanima oće neki stranac tu da se gudra ako nikoga ne dira.
Ja bi išla samo zbog jednog druga što je DJ ali mi baš nije prijatno da mi gomila murije tu visi ka crni gavrani.Nije za nas extra EXIT haha a gomilu keša bi tu obrnuli i bili na svjetskoj mapi.Znači, ovo baš je vezano za temu kad ovaj doktor veli o legalizaciji gudraće se zabrane bilo ili ne realno no treba te turiste na pravi način oporezovati tu je para najjača.
Extra aj da vidimo kako će im proći ovaj pilot projekat.
Last edited by Bluemoon; Yesterday at 12:29.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks