Pazi kad bude "Kepj" Verde 0-0 ka Curacao opet..
E ovo je nevjerovatno, nista se ne moze.
Urugvaj i Egipat pobjede
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Pazi kad bude "Kepj" Verde 0-0 ka Curacao opet..
Ne igram nikad te betbildere kao ni kombinacije igara.
Uzimaju ti na kvote pa je neisplativo on long run.
Jedino ako nesto kontra igras, i to ako dodaju.
Tipa tim da dobije i njihov najbolji igrac ispod. Ali cini mi se nema jos uvijek takvog BB kod nas. Ili ima nedje? Kombinacija sa igracima (kosarka)
Al_no_1, batalio si kad je bas trebalo da te krene. )
Dobro pogadjam ovaj WNBA ove sezone. Ali bas.
Ali me mrzi da ostavljam jer se duplo nerviram, a i hoce onda baksuzno da krene sve negativno.
Ka sto sam pogadja i pada po jednu ka masu nesto tiketa za redom, napne me drug da uplatimo zajednicki tiket i padne teska bruka. 4 od 4 crvene.
Bruka zivi dovijeka.
Nekako su mi beton nocas bile Sonja Citron preko 15.5 jer je to presmijesno niska granica i Kiki Iriafen ispos 8.5 skokova.
I buc, lagano.
Da sam ostavio Kiki bi 15 skokova. Sonja bi dosla i u tom univerzumu.
Last edited by Bruda; 22-06-26 at 02:27.
Smiju li se Hrvati probat na golove, 5+ (5.4)
2i4+ (3.55)
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint
Ja bih igrao hendikep dvojku
Baturina Martin u Admiral daje gol ili asistira kvota 2.55, svuda je 1.9
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Momci, cekam Engleze nocas 5+, za 2500eur.. ne znam sta mi radit. Cashout nudi samo 400keka, a ne vidim neke opcije da kvalitetno branim tiket.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint
Koliko si uplatio?
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Jedino na live da probas, ako rano padnu 1,2 gola![]()
E ostavi ga, samo ako live krene resetanje nesto pokusaj
Nemoj vala 400e uzimat, osim ako ti bas trebaju
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Live se graditi
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
3.35 je sad 5+
Vazda li jebolje uplatit dan-dva prije, no nam djavo ne da mira.
Austrija x
Hrvatska x
Englezi 3+ ili daju 3
Kongo 1
Portugal 3+
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Vala je malo 400 u odnosu na taj dobitak majku mu.
Taman da coek pusti makar 20 minuta da prodje,pa eto ako ne bi bilo golova posle pola sata ili nedje do poluvremena i da se nekih 200 eura podigne,makar znaš da si pokušao.
Sto se utakmice tiče,ova Panama djeluje tvrda ekipa,a englezi su nepredvidivi bas,teško je reci ovako prije utakmice sto će bit,bez da nagadjamo…
Srećno,pa da se uzme sve🙂
Mene *****ri izbacise na ovaj za 7 800e, cekao bih ove 3:
https://www.lobbet.me/lite/external/...959?lang=sr_ME
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Olosi teske, sve im jbm
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Kunem ti se da sam krenuo da napišem da mislim da neće doći,ali nisam htio da baksuziram. No aj da se isprati i to drugo poluvrijeme…
Ima još pola sata,svakih 7,8 min po 1,navijamo od srca!
edit-najljepše bi bilo da fijuknu brzo još 2 i da se gradiš lijepo![]()
Last edited by AL no1; Yesterday at 23:27.
...
Evo ga kejn 0:2
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Aj vala dako se raspucaju sad
Hvala na navijanju dobri ljudibrinula me ova engleska poslje utakmice sa ghanom, ali jbg...
A lob mi je maknuo cash out opciju cim je utakmica pocela, tako da nisam mogao ni utjesnih 200injak eura uzeti.
Steta, dobar je tiket bio.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks