Page 13 of 13 FirstFirst ... 3910111213
Results 301 to 310 of 310

Thread: Svjetsko Prvenstvo SAD, Kanada i Meksiko

  1. #301
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,994
    Thanks Thanks Given 
    8,713
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,307 Posts

    Default

    Slijede zanimiljive 2 tekme,svima trebaju bodovi...
    ...

  2. #302
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,994
    Thanks Thanks Given 
    8,713
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,307 Posts

  3. #303
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,163
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Urugvaj ide kući, uz veliku neslogu i tenzije između Bielse i igrača. Nisu što su bili, to stoji, ali sigurno su ostavili najgori utisak od svih reprezentacija, u smislu očekivanja. Loša igra i najgori igrač turnira u liku i djelu Muslere, za 3 od 4 gola je direktni krivac. Zahvaljujući njihovom krahu dalje iz grupe, sa 3 boda iz 3 iksa, idu Zelenorćani. U normalnoj situaciji bih psovao svakoga ko grupu prođe sa tri neriješena, ali ovđe se naravno pravi izuzetak. Veliki uspjeh i najjača priča prvenstva, jedna od onih zbog koje je Mundijal dobra stvar. Kao nagradu za prolaz dobijaju Messija u šesnaestini - nije prvi put u istoriji da, u tom trenutku aktuelnom prvaku svijeta, Argentini uleti afrički autsajder, znate i sami kako je to završilo 1990.

    Kad smo kod 3 iksa i Iran je uspio da izvede taj podvig, ali ostaju treći u grupi i sa velikom strepnjom čekaju šta će biti večeras s obzirom na to da Gana - Hrvatska i Austrija - Alžir djeluju nacrtani iksevi da bi svi prošli zajedno. Belgija zahvaljujući kasnim golovima osvaja grupu i šalje Egipat na Australiju, što je možda i bolje za Egipat. Upravo Egipat/Australija ukršta sa Argentina/Zelenortska Ostrva. Senegal sinoć detonirao Irak, nagurao gol razliku (neki od golova su baš bile bombe), preskočio sve ekipe koje trenutno imaju 3 boda i prošao dalje. Bilo bi mi žao da nisu prošli, teška grupa i igrali su solidno, a vjerovatno su i najzajebaniji od ovih trećeplasiranih reprezentacija.

  4. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  5. #304
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,767
    Thanks Thanks Given 
    9,187
    Thanks Thanks Received 
    6,638
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Kako sam kao dijete-momak bio golman ostalo mi je citav zivot pratim te karijere golmana

    Muslera mi je jedna od najvecih misterija u svijetu fudbala svih vremena. Od lacija kad se pojavio pa i sa galatasarajem u LS

    Kako je taj momak opstao ovoliko, jedan od gorih golmana na visokom nivou ikad, ne mogu da vjerujem da urugvaj sve ove godine nije napravio boljeg

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  6. #305
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,994
    Thanks Thanks Given 
    8,713
    Thanks Thanks Received 
    3,865
    Thanked in
    2,307 Posts

    Default

    Gol koji je primio sinoć...kao da ga je branio totalni amater,da ne budem grub i zavjere i gluposti,kao da je pustio da udje.
    ...

  7. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  8. #306
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,163
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Odavno se ne provozah kao na finišu Alžira i Austrije, uglavnom jer sam navijao za Alžir, malo da prođu oni, a više da prođe Iran. Sad Austriji priželjkujem sve najgore. Na kraju samo Senegal prolazi sa 3 boda.


    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Kako sam kao dijete-momak bio golman ostalo mi je citav zivot pratim te karijere golmana

    Muslera mi je jedna od najvecih misterija u svijetu fudbala svih vremena. Od lacija kad se pojavio pa i sa galatasarajem u LS

    Kako je taj momak opstao ovoliko, jedan od gorih golmana na visokom nivou ikad, ne mogu da vjerujem da urugvaj sve ove godine nije napravio boljeg

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Očekujemo tvoju stručnu analizu golmana Jordana i ova dva gola koja je primio iz slobodnih udaraca Lo Celsa i Messija. O čemu misli brat, kako prima dva gola u svoj ugao?

  9. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  10. #307
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,025
    Thanks Thanks Given 
    4,289
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    Ne znam jesu li golmani nizeg kvaliteta na ovo prvenstvo, ili je lopta mnogo brza i dinamicnija.
    Uglavnom masu golova se prima svaki dan koji bi trebalo da se lagano brane.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  12. #308
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,287
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Jedina ekipa iz Afrike koja je ispala je Tunis i sad imaju 9 reprezentacija u nokaut fazu.
    deuscroix

  13. #309
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,767
    Thanks Thanks Given 
    9,187
    Thanks Thanks Received 
    6,638
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Qjde onaj prvi prosti jadi, ali onaj drugi dijete od 14 godina mora da odbrani

    Realno sto kaze mojsije golmani bas losi na ovo prvenstvo

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  14. #310
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,935
    Thanks Thanks Given 
    19,027
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Došlo je vrijeme da neka afrička reprezentacija uđe u finale

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

Page 13 of 13 FirstFirst ... 3910111213

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35
  2. Spisak igraca za svjetsko kosarkasko prvenstvo
    By MNIP in forum Ostali sportovi
    Replies: 14
    Last Post: 16-07-06, 10:55
  3. Tipovi za Svjetsko Prvenstvo NJEMACKA 2006
    By The_B@fU$ ® in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 58
    Last Post: 27-06-06, 07:08
  4. Replies: 9
    Last Post: 26-06-06, 09:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •