https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ema-strucnjaka
Zar se nijesu cbcg i premijer dogovorili da ostaju postojeće tarife do ulaska u EU, kad će cbcg imati i druge izvore finansiranja? Da bi se zadržala finansijska nezavisnost cbcg?
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ema-strucnjaka
Zar se nijesu cbcg i premijer dogovorili da ostaju postojeće tarife do ulaska u EU, kad će cbcg imati i druge izvore finansiranja? Da bi se zadržala finansijska nezavisnost cbcg?
Jesu. Nego je ovo pokrenuo zastitnik interesa drzave.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Potpuno je logicno da tarife budu u najmanju ruku iste za sva pravna lica ili odredjene na osnovu obima transakcija ili sl. Ali da budu znacajno vece za drzavu to nema uporiste ni praksu nigdje u svijetu. Potpuno je jasno da se pare izvlace iz budzeta da bi se finansirale privilegije i visoke plate zaposlenih kojih ima vise nego sto treba.
Sent from my SM-A525F using Tapatalk
Bas bi logicno bilo da je nize…
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Naravno.
Sent from my SM-A525F using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks