Meni je došla sada ova poruka
Posiljku mozete preuzeti u Express posti 80000 Orahovacka bb (zeljeznicka stanica) od 8 do 19h svakog radnog dana.
Kao da je ipak na železničku?
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Bugi, posta jeste...
Ali posta carinjenja nije, odnosno ta "carina" na koju zaglave posiljke.
Bio sam danas, kakva je to katakomba.Originally Posted by Ickorz;[URL="tel:6295561"
Nema nista tamo, uleceh na neki parking dje 20 postinih kombija, ne ucinje mi se da ima ikakav ulaz ili salter osim sluzbeni....
Slao sam mail, nema odgovora, poziv nema odgovora, viber nema odgovora.
Usluga 0 kao i standardno.
Last edited by Laz; Yesterday at 16:31.
Budi uporan na telefon i poruke na Viber. Odgovoriće. Nekad, ali odgovoriće
Nada umire posljednja
Javi mi se gospodja sa carine
Samo je rekla ne ocekuj nista brzo, u naredne 2-3 nedelje, ogromna je guzva.
(posiljke vec stoje 3 nedelje na carinu)
Ja ve gledala ljude kao kretene kad na haul kazu kako su zaboravili sta su narucili
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks