Page 722 of 722 FirstFirst ... 222622672712718719720721722
Results 18,026 to 18,032 of 18032

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #18026
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,451
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,309
    Thanked in
    886 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post

    Ovaj Maslina restoran ima fenomenalan pogled btw al' ajd da ga ne hvalim dok ne sjedem i pojedem nesto.
    Odlicna usluga, paprene cijene, odlicne muslje na buzaru (crvenu). Od mene preporuka.

  2. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  3. #18027
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Odlicna usluga, paprene cijene, odlicne muslje na buzaru (crvenu). Od mene preporuka.
    Može usporedba u odnosu na Jedrenjak koji je tu blizu i ima strašan pogled?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  4. #18028
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    4,451
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    1,309
    Thanked in
    886 Posts

    Default

    Ne pamtim dal' sam sjeo tamo iti jedan jedini put u zadnjih 10-15 godina.

  5. #18029
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    1,300
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    200 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Valja istaći da je Tivat skoro 24h bez vode.

    Najveći smradovi od vlasti ikada, jebo ih onaj ko ih bude glasao opet.
    Budimo realni.

    Najavljena je ranije nestašica vode u Tivtu zbog prikljucenja kotorskog vodovoda na regionalni.

    Moglo je to i da se sačeka pa tamo nedje u septembar, oktobar a ne ovako da se tivćani ljute.

    https://radiotivat.com/2026/06/24/po...-9-do-20-sati/

  6. #18030
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,013
    Thanks Thanks Given 
    4,283
    Thanks Thanks Received 
    8,278
    Thanked in
    3,150 Posts

    Default

    Svake godine se iz ovih ili onih razloga ljeti obustavlja isporuka vode po cio dan na 40 stepeni.
    Mene kao gradjanina koji placam visoke poreze i prireze, zabolje dupe za njihove radove. Neka ih organizuju na nacin koji nece uticati na zivote ljudi. Postoje mnogo mjesta na svijetu gdje se tako organizuju radovi, ne treba nista da izmisljamo, umjesto da se ponasamo kao da smo u pakistanu.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  7. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  8. #18031
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,477
    Thanks Thanks Given 
    803
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Vidim da ih nagrdise po bookingu valjda su primali rezevacije i to cak za maj,a kad su ljudi probali da ih dobiju naravno se niko javljao nije, a booking naravno zimskim snom spavao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To meni ne pije vodu.

    Imao sam klijente koji su rezevisali auta s preuzimanjima u Sutomore, bili su rani booking, za April recimo, rezervisali u februaru. Nedje sredinom marta su me zvali da prebace preuzimanje u Iberostar Budvu, jer su bili u tamo prebaceni od strane hotela, Sutomore jos nije otvoreno za njegove datume.


    Mislim da su otvorili prije nekolilo dana zvanicno.

    Inace zvao me i neki "klinac" s recepcije hotela u Sutomoru, "šef mu je rekao da trazi ponude" sa upitom oko odredjene vrste vozila, komunikacione vjestine na nivou pijacne prodaje '96.

  9. #18032
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    To meni ne pije vodu.

    Imao sam klijente koji su rezevisali auta s preuzimanjima u Sutomore, bili su rani booking, za April recimo, rezervisali u februaru. Nedje sredinom marta su me zvali da prebace preuzimanje u Iberostar Budvu, jer su bili u tamo prebaceni od strane hotela, Sutomore jos nije otvoreno za njegove datume.


    Mislim da su otvorili prije nekolilo dana zvanicno.

    Inace zvao me i neki "klinac" s recepcije hotela u Sutomoru, "šef mu je rekao da trazi ponude" sa upitom oko odredjene vrste vozila, komunikacione vjestine na nivou pijacne prodaje '96.
    Jel isti vlasnik i na Njivice?Ili su ka Minhen lanci.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

Page 722 of 722 FirstFirst ... 222622672712718719720721722

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •