Ma ja mislim na Čovječanstvo generalno kako u ponor ide. @nicky na to mislim. A pusti ja sam emotivni kreten. Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks