.
Ode tema u neki drugi...tačnije prvi...t.j. pravi smjer
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Last edited by joni; Today at 13:32.
Nope.
nothing comes from violence and nothing ever could
Нијесте знали да је Ниџо једне прилике имао умријет кад му се у грло заглавила Миленина стидна длака. И тако 6.9.1869те године на гумно испред намастира из све гласа рекао - Нидабог ником!
Last edited by avet; Today at 14:30.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
A da vidis tek iz 1896 'price koje nisu za objavljivanje' sa sve imenima mjesta odakle poticu![]()
Viđu da se ođe na sprdnju diže (a i dobro je dok se diže) knjaz/kralj Nikola sa očitim insinuacijama da je volio oralno zadovoljit svoju životnu saputnicu. Nidžo je to radio jednom godišnje, da bi se dodvorio europskim poslanicima na CT po sistemu "Quod licet Iovi, non licet bovi". A za mudru babu koja je rekla, ne no ste vi to izmislili, naučna istraživanja su nedvosmisleno dokazala da je mislila na oralna zadovoljstva koje su žene činjele muškarcima jer je mnogo lakše bilo održavat mušku polnu higijenu no žensku, bez vodovoda i tekuće vode, sa mjesečnim ciklusima i zahtjevnim održavanjem meenje da ne bazdi na crknutu mačku. E sad, bilo je izroda u Crnogoraca koji su uživali u smradu, čije potomke vidimo i danas samo što su se oni pretvorili u smradove, genetskim mutacijama počevši od predaka smegmolizača i svih pet vrsta nemorbidnih vaginalnih sekreta.
Last edited by Homo habilis; Today at 17:01.
Kakav početak i kakva inspiracija![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks