Upali klimu i ne mrdne do ujutru![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Stavismo u Pg na kucu 10ku fasadu i izolaciju krova. 6-7 stepeni manje, koja razlika.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
U centar 29 u autu,stižem na Karaburmu 25,nije loše,ali nije ni idealno.
...
U Budvu POTOP trenutno.
A okplo svuda sunce...
Smeta mi kad vidim da se vrijeme muči tj kiša, koje niđe nema na prognozama, a ja je i vidim i osjećam e mi pritisak pa'ne na 100 sa 55. I ako zaspim slučajno neđe 15, 20 minuta, kako umijem, iz takve se kome dignem da mi treba 2 ure posle da dođem sebi. More je i dalje prelijepo.
"I shut my mouth and hold the light"
Moja teorija mene. 5h sna dnevno, dosta aktivnosti i rabote, 10k koraka, puna kuća đece na smjene, pa plaža bar 1 ili 2x dnevno, sunce koliko mi je prijatelj toliko mi je i neprijatelj imam osjećaj da mi uždi krvne sudove i da mi protok krvi bude minimalan, ispije mi energiju više no kad bocu vina uz jelo popijem. Trudim se da se hidriram i da nosim laganu robu, ali ima ovakvih dana tokom ljeta kad me sklopi fino.
"I shut my mouth and hold the light"
Ja i po ovakvom vremenu-hocu kakat.neću kakat,obožavam produženu...siestu![]()
...
Čudo da niko ne komentariše ovo u PG?
![]()
Dobro je usulo bas
Što ima da komentariše, nije padalo ni pola sata, a ovakva kiša ljeti je poželjna što češće
Otkrili ljudi AI pa na prvu kisu prave kataklizmicne fotografije.
Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Danas najavljuju toplotni udar
nothing comes from violence and nothing ever could
A još nije ni počeo jul.... Zlatila se ostala godišnja doba, pa i zima nikšićka.
Kod mene na meteo stanicu javlja 45,9⁰C
A na 100m od mene na državnu meteo stanicu 38⁰C
Sve se vidi obije su online
Disat se ne moze, a tek kad bude +5 stepeni... preselio bi se na planinu do septembra da mogu ikako.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Moju je isto drava postavila uz moju saglasnost.
Ali nije u hlad to je jedina razlika
Obije se na zvanični sajtt mogu viđet...
Evo ocitah sa senzora sa moje stanice za ovaj mjesec max temperature
Evo i mapa dje sve imaju meteo stanice u CG ako koga zanima
![]()
There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)
Bookmarks