E evo taman prođoh kasu![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nek je sa srecom, bice to dobro
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Odlično je to![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jel ovo KIPS napravio kršteni sajt za online kupovinu i za pretragu? Na brzinu pretražih nele duvače lišća. Em ih nađoh brzo em bijaše 7-8 modela i na sajtu.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Koja je realna cijena za unutrašnja vrata sa svjetlarnikom? Neki pristojan kvalitet, ne mora da bude ništa luksuzno.
Radi sajt Kipsa , nevjerovatno nisam mislio da ce ikad nekog naci da mu to napravi.
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
ne kudite ga odmah, za početak je i ovo odlično
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks