Kakva nam je grupa, jos samo da se ofarbamo
nothing comes from violence and nothing ever could
Mi, bosna i kosovo od lokalaca. Lijepo...
![]()
RAJNKE: SUSPENZIJA SE NE ODNOSI NA RADNE, STUDENTSKE I VIZE ZA PUTOVANJA
https://radiokotor.info/clanak/drust...za-putovanja/0
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo je samo za iseljenicke i loto vize.
Prema tome, šta da ti kažem?
Tako je. Nije to zabrana, samo politika. Jeste da moras biti diplomata ili da te zele Lejkersi u timu, MOZE SE![]()
Ekipo, jedno pitanje — majci je istekla viza pocetkom godine i napravih joj aplikaciju za novo viziranje, ali vec danima nista se ne otvara od termina.
Imate li kakvih informacija? Da li je viziranje za turisticke trenutno na hold i kad ocekujete da ce se moci zakazati termin?
Jesi li platio taksu na HB?
Prema tome, šta da ti kažem?
Ne. Sad je komplikovano, ali ono…
Registruj se na www.usvisascheduling.com i prati upustva.
Procitaj ovaj topic od posta #690.
Last edited by TAKUMI; 24-03-26 at 14:23.
Prema tome, šta da ti kažem?
Hvala na pomoci, Takumi.
Znaci li to da se cijela aplikacija pravi na ovom linku i da mogu zanemarit DS160 koji sam joj napravio na starom protalu?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne DS160 se pravi na starom portalu, sad samo dobijes reference number koji dajes teti u banci da ti poveze uplatu sa tvojom aplikacijom.
Prema tome, šta da ti kažem?
Za US turisticku vizu, da li se sad placa 185 USD pa posle 250 USD (ako/kad bude odobrena) ili sve odjednom? Hvala!
Ne, ne placas 250.
Prema tome, šta da ti kažem?
Hvala! Moze li US Visa fee da se plati karticom, i da li je scheduling opcija dostupna odmah na portalu: http://www.usvisascheduling.com/ posle placanja? https://www.ustraveldocs.com/me/en/payment-options
Da. Odmah biras termin
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Treba ti u posljednjem koraku popunjavanja DS-160.
Redovno klikni SAVE
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Mora digitalna 5x5 za DS160.
Prema tome, šta da ti kažem?
https://tsg.phototool.state.gov/photo
600x600 px
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Sta treba da se izabere pod opcijom 'Post Visa Category' na usvisascheduling website-u?
Nudi opcije: PODGORICA ALL NON Residents (TCN), ili OTHER VISA CATEGORIES (B1/B2), i ostale za pomorce/H1B i sl. Aplikacija je za turisticku i biznis vizu (b1/b2).
Pod date dvije opcije (TCN i OTHER) nudi isto B1/B2.
B1/B2, jer nisi stranac (TCN - third country national)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Last edited by Sale; Yesterday at 19:56.
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Par radnih dana.
Ne moras da quotujes posljednji post
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se registrovati na PayPal https://forum.cdm.me/showthread.php?...75#post3771875
Pri schedulingu sta znaci ovaj broj pod Availability (pored termina)?
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks