Page 176 of 176 FirstFirst ... 76126166172173174175176
Results 4,376 to 4,392 of 4392

Thread: Sta se igra ?

  1. #4376
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,491
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Resident Evil Requiem odlican.
    Pogledajte i Pragmatu, bas sam iznenadjen pozitivno.
    E zato me Crimson desert nervira....tek sam na 5h-6h igre i svakih 2 minuta zelim da odradim uninstall

    Sent from my SM-S938B using Tapatalk

  2. #4377
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,933
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    007 First Light
    Bi li mi vjerovao kad bih ti rekao da je bolji od većine Bond filmova?

    Ali ja ne patim od nostalgije pa nikad ne bih tvrdio da su stari Bond filmovi sa Konerijem i Murom dobri. Ne zanima me mnogo šta drugi o tome misle, ali ti filmovi ne da nisu dobro ostarali nego su danas za bačit.

    First Light je pravo osvježenje, ali s obzirom na to ko i kako pravi filmove danas, čisto sumnjam da možemo isti nivo kvaliteta da očekujemo i od novog filma, kad god odluče da ga naprave. Ali bi dobar prvi potez bio da uzmu ovog momka koji je dao lik i glas Bondu u novoj igri.
    Last edited by VanjaTheMan; 19-06-26 at 17:57.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  3. #4378
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    20 10 ulica
    Posts
    2,927
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Arena Breakout Infinite

    Igra li ko?
    tutti quanti cantano e bevono per te!

  4. #4379
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,616
    Thanks Thanks Given 
    1,671
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,199 Posts

    Default

    GTA 6 će biti malo skuplji od drugih igara, otkriveno je koliko će koštati

    Standardno izdanje igre koštat će 79,99$, što je za deset dolara više od standardne cijene za visokobudžetne igre na konzolama.

    https://www.hcl.hr/vijest/gta-6-ce-b...ostati-241066/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #4380
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,769
    Thanks Thanks Given 
    9,188
    Thanks Thanks Received 
    6,638
    Thanked in
    2,604 Posts

    Default

    Teska prica sa GTA
    Da vidimo oce li to ikad izac

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  6. #4381
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,701
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Probaću ga kad izađe za PC.
    Pa s obzirom da nikad neće izaći.
    Kad to nikad dodje -> ne znam što treba da je pokrene.

    Preko 3 milijarde za 24h.
    Znači pravili je 12god. uložili preko 2 milijarde.
    Za 24h od prodaje već su u plusu.

    Last edited by Biznismen Podgorica; 26-06-26 at 07:43.

  7. #4382
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,717
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    Ne znam veli šta treba da je pokrene, igra radi u 60fps na fakin' PS5 Pro

  8. #4383
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,701
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Što rade ovi što su počeli soni da igraju prije 2mjeseca.

  9. #4384
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,717
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default


  10. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  11. #4385
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,693
    Thanks Thanks Given 
    1,233
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Svaka čast ali neću kupovat konzolu zbog jedne igre.

    Ako izađe za PC dobro ako ne opet dobro. Igara od septembra neče da fali.

  12. #4386
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,270
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ne znam veli šta treba da je pokrene, igra radi u 60fps na fakin' PS5 Pro
    Izvor?
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #4387
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,717
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    Zvanično još ništa ali koliko sam gledao komentare, vjeruje se da će u performance mode-u raditi u 60fps.

  14. #4388
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,270
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Zvanično još ništa ali koliko sam gledao komentare, vjeruje se da će u performance mode-u raditi u 60fps.
    To su samo komentari, sumnjam da ce moci da gura na 60fps, gta i rdr su cpu bound igre. Na cpu koji je star 7godima nema trika da ovo na 60fps izgura, pogotovo sa raytracing koji je najavljen. Ne moze ni na 60fps valjank da izgura gta 5 enchanced verziju.
    vise je vjerovatno da pro verzija ima ray tracing i zakucan 30fps a base verzija malo nestabilniji fps
    na manjoj rezoluciji
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #4389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,717
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    U performance valjda RT ide na off (AMD hardware i RT ne idu pod ruku), ako i bude radio u 60fps osakatiće neke stvari sigurno, dinamička rezolucija...

  16. #4390
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,187
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    1,402
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Svaka čast ali neću kupovat konzolu zbog jedne igre.

    Ako izađe za PC dobro ako ne opet dobro. Igara od septembra neče da fali.
    Izaći će za 2-3 godine svakako
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. The Following User Says Thank You to Jakuza For This Useful Post:


  18. #4391
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,973
    Thanks Thanks Given 
    500
    Thanks Thanks Received 
    1,375
    Thanked in
    873 Posts

    Default

    Je li igrao ko ili igra squad

  19. #4392
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,693
    Thanks Thanks Given 
    1,233
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Izaći će za 2-3 godine svakako
    A vala i da ne izađe nikako neću plakat.

Page 176 of 176 FirstFirst ... 76126166172173174175176

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •