Sto se ovo u tuze desava politicki? Oko granica opstine i zele samo dje su vecina...
Zahtjev međunarodnim partnerima: U dopisu se navodi da se bilo kakvi naknadni pokušaji izmjene ishoda postupka smatraju udarom na prava i institucionalnu stabilnost opštine. Od ambasadora se traži da isprate poštovanje principa vladavine prava i pravne sigurnosti Predstavnici Opštine Tuzi pisali ambasadorima EU i SAD.
Ovo nije prvi put da lokalno rukovodstvo iz Tuzi obavještava međunarodnu zajednicu o pritiscima na opštinu; ranije su se obraćali američkim partnerima navodeći da trpe ekonomsku represiju i uskraćivanje budžetskih sredstava Iz većinski albanskih Tuzi pisali SAD o 'ekonomskoj represiji' vlasti CG.
E ako sam znao da Albanski forum smatra da su ugrozena prava svih koji nisu albanska vecina?
Sent from my SM-A546B using Tapatalk



Reply With Quote

)) moze im ga biti
PopCorn 

Bookmarks