Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/reel/C5S6z...RjNDM2cWp4Yg==
Kakva ljepota
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vozi li još ko neku staru školu ili ste se svi modernizovali?
Malo da oživim temu
1.3 blok treća specijala (87mm), sve složeno nanovo po pitanju motora, karburator dvogrli Weber 32/32 el.saug, '90.g. Porodičan projekat i mezimac.
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Last edited by mur3633; 16-08-24 at 13:56.
Nije za one sa slabim srcem (uništen Jaguar)
https://x.com/stillgray/status/18398...gCwVpRlFA&s=19
Sent from my Motorola 8400
Vidjeh sinoć na reddit, ima više gita no metala na njemu, nikakvo čudo kako se zgužvao ovako.
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
Stay salty.
Da li postoje neke vrste povoljnosti na registraciji za vozilo na OT tablicama?
Je li bio ko?
Čuh da oko 1000 (ludih) holanđana sa oko 800 oldtajmera već dva dana kampuje na Grahovu:
Da nema neko neki link ako je bio kakav prilog na TV-u?
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Last edited by joni; 24-06-26 at 16:34.
Evo ih svuda po CG...
Čuveni Carbage.
. Trenutno sam u koloni sa oko 20 njih![]()
Uslov je da imaš vozilo starije od 20 godina i da ne košta preko 1000e (kod njih znači oko 2500e kod nas).
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
U koloni i kucas postove?
Prema tome, šta da ti kažem?
Zamisli ti to
Nije zabranjen internet.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Juce su kroz kotor bili
STARE KANTE PROŠLE KROZ KOTOR
https://radiokotor.info/clanak/zabav...e-kroz-kotor/2
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zašto kralju? Zabranjeno je u vožnji, ko kaže da smo vozili?
Kuku kakav si postao. Mnogo pretpostavki.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Nemoguće da voziš na benzin/plin//dizel to ti je trošak nenormalni.
Za te paresi moga 3 4 ručka platit
Ima veze sa oldtimerima...
Not.
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks