Prije 20 dana čujem priču kako je čovjek doveo kola kod majstora (istekla mu garancija) da mu zamijeni ulje i filter ulja.
Majator se o jadu zabavio da mu zamijeni flter ulja.
Ovaj slabo vozio kola i malo prelazio.
Majstor kad mu je skinuo filter vidjeo da ga nikad nisu zamijenili.
Ovome što je njegovo auto nije mu to ni rekao.
Nego mu odradio to što je ovaj tražio i prijatno.
Priča mi drug danas.
Uzeo mu komšija auto u ovlašćeni servis (autu istekla garancija i auto bez ulaganja) poveo on kola kod druga samo da mu zamijeni filter klime.
Filter klime nikad nije zamijenjen za 65hiljada km i ovaj mu rekao nadam se da su barem koji put ulje zamijenili.
Pakao što se radi.
Ne mijenjaju filter od klime, vazduha...ali od ulja mijenjaju svi.
Prema tome, šta da ti kažem?
Pa ne mora se disat ali mora se ulje![]()
Nađeno na vrletima interneta
Sent from my OP13 using Tapatalk
Stay salty.
Ko bješe radi detailing enterijera, ne u smislu pranja samo nego da mi sredi neke ogrebotine, prekidače, oguljene ručke, naslonjače i slično ?
Pedja tapetarija.
Prema tome, šta da ti kažem?
Da, Pedja, bravo, ugasio je profil na instagramu koliko vidim ?
Jel i dalje kupoprodajni ugovor moze na tehnicki da se zavrsi ili mora kod notara? Zbuni me jedan iz sava osiguranja kao da vise to ne rade na tehnicke
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Prije pola godine sam to zavrsio na tehnicki.
Prema tome, šta da ti kažem?
Kako maknut ovaj ostatak od lijepka?
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Naljepnica?
Aceton, alkohol …
Antisilikon u boje i lakove i redom pomalo
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks