Page 285 of 285 FirstFirst ... 185235275281282283284285
Results 7,101 to 7,124 of 7124

Thread: ✦ ☛ Danas na tanjiru ☚ ✦ [FOTO]

  1. #7101
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,965
    Thanks Thanks Given 
    8,701
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Svaka njoj čast,a ishrana...pametno,

    Ja imam u familiji jednu veganku,od 10ak bolesti unazad godinama,više nema nijednu,a izgleda makar 7,8 g mladje.
    ...

  2. #7102
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Što se tiče riblje supe rijetkost je u restorane i zna papreno da košta. Ćatovića Mlini i Knjaz đe sam ja naručila znat.

    Inače meni je supa daleko bolja varijanta od riblje čorbe voljela bih prije nego odem u SRB da uzmem i to imam u planu neku divlju ribu baš u te svrhe.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  3. #7103
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,158
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Bašta se na zaliva ovako

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Malo petrusin, vise grudi... Zaliva, zaliva!

  4. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  5. #7104
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Fotka preuzeta sa neta tražim savršenu fotku za najsavršenijem jelo.

    Inače uzeh isto i mešto mi pade na um da šomješam majonez sa aćeo glasom gustom od pontija znaci strava. :



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #7105
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Nisam odavno. A ko nije za sebe nije ni za druge - dobro jutro
    Last edited by tigrovo_oko; 11-06-26 at 07:05.
    "I shut my mouth and hold the light"

  8. The Following 3 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  9. #7106
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Ja ne znam otkad sebe ali otvorih one sardine iz konzerve pale su mi bomba.Bustovanje omega 3 mk i kalcijuma.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  11. #7107
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Ali me zato dočeka zis što bi rekli Rusi.

    Nije loše družiti se i sa ženama.




    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  12. #7108
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Ponti Glassa gusti balsanico kad se pomiješa sa tomi majonezom to je gola perverzija i još se prelije preko rovitog jaja.

    Bolje da to nisam nikad otkrila nije baš helti.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  13. #7109
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Kad te se sjete neki ljudi s kojima si sarađivao nešto tebi jako bitno, pa ostanete u kontaktu, ponovo sarađujete, no iznad svega ljudskost. I ladno me zove čovjek prije par dana, pita kuda sam, htio bi da mi doda domaća jaja, veli šetaju po imanju kroz Pipere. Koliko te neki napuče, isto toliko te drugi oduševe.

    "I shut my mouth and hold the light"

  14. The Following 3 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  15. #7110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,352
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Dimljeni vrat iz Plane prva liga, sudar ćevapa iz Šahovića sa ćevapima iz Plane, Šahovići glatko odnose pobjedu, ovdje veličina ipak nije bila bitna!







    Sent from my 17PM using Tapatalk

  16. The Following 8 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  17. #7111
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,000
    Thanks Thanks Given 
    4,281
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Ovi ćevapi se sami jedu. Sad bi 20 pojeo lagano bez icega koliko dobro izgledaju

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  19. #7112
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    You can't sit with me

    "I shut my mouth and hold the light"

  20. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  21. #7113
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,054
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,930
    Thanked in
    4,312 Posts

    Default

    pogledajte vi ovo blago...



    elem, ja u mesari, cicica malo spor na kasi sa svojim pakovanjem, meni ONAJ pruzi ruku da mu dodam ovo gore, i cica zavrsi i gleda sad mesa po kasi i kaze: samo da... (ne uzme moje), a ja: samo da ne ostanem bez rucka 😆 kaze: znate kako, mi smo domacinska kuca, rucali bi s nama. rekoh: eto tako. donijela bih salatu i kolace.

    odoh sad da sebi napravim kafu.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. The Following 4 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  23. #7114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,352
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default





    Sent from my 17PM using Tapatalk

  24. The Following 5 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  25. #7115
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Sto bi reka jedan moj dobar drug MJAU

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  26. The Following 6 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  27. #7116
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Ništa mi slađe nema no kad mi nešto spremi muška ruka.





    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  29. #7117
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Hrana je i da se sigramo
    "I shut my mouth and hold the light"

  30. #7118
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Bojim se da moram obnoviti ratne rezerve.



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  31. #7119
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Izvinjavam se jes da je OFF unaprijed ali je vszami za temu.Ovaj nož ma fotki me baš insprisao da se riješim nekih noževa koji Q više ne valjaju ali nisam sigurna da li da uzmem isključivo Bugattija kao kolekciju za sve ili nešto drugo.Imam nekog ko ide u Italiju pa zato.

    @tigrovo_oko
    @starwalker

    ?

    Ako ima adekvatna tema može i da se prebaci tamo.



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  32. #7120
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Meni djeluju odlično, nemam iskustva sa njima, imam nešto slično što davno uzeh u kips-u kao set, sličan fazon, oštro prelijepo, a nisam ih oštrila 3x u ovih 10 god. Vele da se noževi ne valjaju poklanjati (zaboravih zašto), no meni da ovo neko pokloni zaisto bi se obradovala
    "I shut my mouth and hold the light"

  33. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  34. #7121
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Meni je ovaj na fotki od sinoć poklon.Ne znam jel valja ili ne valja odličan je.Smorilo me što imam toliku kolekciju noževa bih jednu idealnu i da se ja riješim svega ostaloga.

    Zepter mi je odličan majka mi je forsirala isti sve od njih u kuhinji ali masivni su za moj ukus.Nerviraju me kod njega pri tom i plastične drške ovaj Bugatti je sav u inox.Zato mi se najviše i sviđa.

    EDIT:

    ...i ovo.

    "Svaki nož ima kovanu oštricu s različitom debljinom presjeka i konzistentnim nagibom od 35°, što osigurava optimalnu preciznost rezanja i učinkovitost oštrenja."

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; Today at 13:22.

  35. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  36. #7122
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Lijep je, još ako nije puno težak u ruku, go 4 it

    Ot. Neki fasovaše neku prehladu, mix plaža, mokra kosa + klima, pa malo kuvanog



    A ja ću bombone od pršute iliti kockice s malo proje, sira i paradajza
    "I shut my mouth and hold the light"

  37. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  38. #7123
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,847
    Thanks Thanks Given 
    24,038
    Thanks Thanks Received 
    9,897
    Thanked in
    7,404 Posts

    Default

    Lagan je.

    Ovakvu bi uzela s tim ovi držači su mi bezveze radije onaj magnet za alat na zid koji imam i sad.Sorri na off topic ima sigurno neđe pa nek moderacija prebaci samo da nije ono pitanja o svemu i svačemu da se ne izgubi na sve i svašta.



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  39. #7124
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    8,210
    Thanks Thanks Given 
    1,265
    Thanks Thanks Received 
    2,972
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Meni vala ne smeta, u vezi s temom je
    Prije renoviranja kužine imali smo taj rad šina s magnetom za noževe, al sad su mi u fioci, i u drugoj kuhinji imam ovaj set te pomenuh u drvenom držaču dosta teškom. Svakako bolje kad su na dohvat ruke, ovako iz fioke vazda zamastim pa dodatne rabote napraviš da čistiš
    Last edited by tigrovo_oko; Today at 13:44.
    "I shut my mouth and hold the light"

Page 285 of 285 FirstFirst ... 185235275281282283284285

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Info Ide li ko danas za BG????
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 23-01-15, 19:04
  2. Replies: 17
    Last Post: 10-02-14, 07:29
  3. Danas je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 12
    Last Post: 15-07-13, 23:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •