Lagan je.

Ovakvu bi uzela s tim ovi držači su mi bezveze radije onaj magnet za alat na zid koji imam i sad.Sorri na off topic ima sigurno neđe pa nek moderacija prebaci samo da nije ono pitanja o svemu i svačemu da se ne izgubi na sve i svašta.



Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk