Nije problem skupa ali jeste preskupa prva petorka.
Sa 185 miloona za startere ostaje do najgore granice jos 37 miliona (one druge restriktivne granice na 222 miliona) i to ne daj Boze da predju mogu slobodno da zaborave bilo kakvu perspektivu za klub,to niko sebi ne moze da dozvoli.
Neko ce sigurno iz prve petorke biti trejdovan a realno je da to bude Kameron.
Ako pored toga pozdrave Nadjija eto ih na zelenu granu.
Drugog resenja nema sem da posegnu za trejdom Mareja a to mi se ne cini realnim.
Treba Pejtona Votsona po svaku cijenu zadrzati ako je moguce.
Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.
Bookmarks