Prije 20 dana čujem priču kako je čovjek doveo kola kod majstora (istekla mu garancija) da mu zamijeni ulje i filter ulja.
Majator se o jadu zabavio da mu zamijeni flter ulja.
Ovaj slabo vozio kola i malo prelazio.
Majstor kad mu je skinuo filter vidjeo da ga nikad nisu zamijenili.
Ovome što je njegovo auto nije mu to ni rekao.
Nego mu odradio to što je ovaj tražio i prijatno.
Priča mi drug danas.
Uzeo mu komšija auto u ovlašćeni servis (autu istekla garancija i auto bez ulaganja) poveo on kola kod druga samo da mu zamijeni filter klime.
Filter klime nikad nije zamijenjen za 65hiljada km i ovaj mu rekao nadam se da su barem koji put ulje zamijenili.
Pakao što se radi.
Ne mijenjaju filter od klime, vazduha...ali od ulja mijenjaju svi.
Prema tome, šta da ti kažem?
Pa ne mora se disat ali mora se ulje![]()
Nađeno na vrletima interneta
Sent from my OP13 using Tapatalk
Stay salty.
Ko bješe radi detailing enterijera, ne u smislu pranja samo nego da mi sredi neke ogrebotine, prekidače, oguljene ručke, naslonjače i slično ?
Pedja tapetarija.
Prema tome, šta da ti kažem?
Da, Pedja, bravo, ugasio je profil na instagramu koliko vidim ?
Jel i dalje kupoprodajni ugovor moze na tehnicki da se zavrsi ili mora kod notara? Zbuni me jedan iz sava osiguranja kao da vise to ne rade na tehnicke
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Prije pola godine sam to zavrsio na tehnicki.
Prema tome, šta da ti kažem?
Kako maknut ovaj ostatak od lijepka?
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Naljepnica?
Aceton, alkohol …
Antisilikon u boje i lakove i redom pomalo
* Profesionalni detailing vozila *Instagram : Tico Detailing
Ispričah se tu sa jednim majstorom.
Kakve djelove sad prodaju.
Davao je garancije po 100hiljada odradio motor i na 24000km motor se prosuo. Sve original djelovi se stavili.
Ali ti djelovi nisu više što su bili.
Novi audi star nekoliko godina 1.6 benzin prosuo se motor na 100040km (40km preko garancije) još jedan dzip zab. koji na oko 40000km.
Golf 8 GTD na 75000km
Da više nikome garanciju ne daje. Kad fabrika prodaje (pravi) djelove kao sa pjace.
Koje da kupim poprečne šipke za kofer treger za golf7? Neću ništa preteško nositi, pa nešto pristupačno.
Sent from my CPH2747 using Tapatalk
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks