Okey to si rekao sve kako jes po logici stvari Leki svakako da služba je bila Totem.A da je bio toljaga jes.Tito je bio parada da velim iz ove perspektive i što misliš evo ne znam ne tvrdim da ipak nije on u potpunosti vlada koliko je morao oslanjati se na takve službe?Ili službe izvan države Jugoslavije?Naveo si me na razmišljanje koliko je služba ipak jača..parade su parade za široke narodne mase.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks