Meni je došla sada ova poruka
Posiljku mozete preuzeti u Express posti 80000 Orahovacka bb (zeljeznicka stanica) od 8 do 19h svakog radnog dana.
Kao da je ipak na železničku?
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Bugi, posta jeste...
Ali posta carinjenja nije, odnosno ta "carina" na koju zaglave posiljke.
Bio sam danas, kakva je to katakomba.Originally Posted by Ickorz;[URL="tel:6295561"
Nema nista tamo, uleceh na neki parking dje 20 postinih kombija, ne ucinje mi se da ima ikakav ulaz ili salter osim sluzbeni....
Slao sam mail, nema odgovora, poziv nema odgovora, viber nema odgovora.
Usluga 0 kao i standardno.
Last edited by Laz; Yesterday at 16:31.
Budi uporan na telefon i poruke na Viber. Odgovoriće. Nekad, ali odgovoriće
Nada umire posljednja
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks