Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 32 of 32

Thread: 2026/2027 NBA Season

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,541
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    dodaj i wigginsa na listu, iako nije big man.
    jeb'ga, to je malo i do americkog 'ajmo da radimo bilo sta, da ne bi ispalo da ne radimo nista', a nekad je bolje da ne radis nista, nego da upadnes u kanalizaciju koju si sam sebi iskopao. sad je sve vrcenje u krug i spustanje nivoa kvaliteta. randle poklonjen, napravilo se mjesta pod salary capom, ali ne vjerujem da mozes da nadjes boljeg igraca (ili igrace) od randlea za manje para. moze li naz doci do all star nivoa? tesko. ayo 5/112 mil se prica da je zavrseno.

    giannis u heat, miha? mislim da ste relativno okej prosli, mozda malo preplaceno, ali vjerovatno fer. sad sve zavisi od giannisovog zdravlja. imali ste visak bekova, klupa ce biti malo tanja, ali navatace se 2 sutera i 1 visoki da popune rotaciju. mitchell, powell, wiggins, giannis, bam je bas dobra petorka, plus smith, larsson, portis, fontecchio (ako mu ne istice ugovor), jovic i jos 2 veterana sa klupe je okej.
    Mislim da je Heatu jedan od vecih problema sto vele najvjerovatnije i Powell i njegovih 22 koseva ode u free agency. Treba i to zakrpit.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  2. #27
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    2,096
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    805
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    dodaj i wigginsa na listu, iako nije big man.
    jeb'ga, to je malo i do americkog 'ajmo da radimo bilo sta, da ne bi ispalo da ne radimo nista', a nekad je bolje da ne radis nista, nego da upadnes u kanalizaciju koju si sam sebi iskopao. sad je sve vrcenje u krug i spustanje nivoa kvaliteta. randle poklonjen, napravilo se mjesta pod salary capom, ali ne vjerujem da mozes da nadjes boljeg igraca (ili igrace) od randlea za manje para. moze li naz doci do all star nivoa? tesko. ayo 5/112 mil se prica da je zavrseno.

    giannis u heat, miha? mislim da ste relativno okej prosli, mozda malo preplaceno, ali vjerovatno fer. sad sve zavisi od giannisovog zdravlja. imali ste visak bekova, klupa ce biti malo tanja, ali navatace se 2 sutera i 1 visoki da popune rotaciju. mitchell, powell, wiggins, giannis, bam je bas dobra petorka, plus smith, larsson, portis, fontecchio (ako mu ne istice ugovor), jovic i jos 2 veterana sa klupe je okej.
    Ayo je "done deal", što bi se reklo - 5 god/112 mil.
    Navodno je i Rivs produžio sa Lejkersima - 4 god/185 mil.

    Što se tiče Majamija, Pauel još nije potpisao novi ugovor, navodno nije siguran koliko će sad "dobijati loptu" pored Janisa i Bama, kontam da će morati da mu ponude malo više para da ga "smire".
    Ako on potpiše onda će Majami imati veoma dobru prvu petorku i pristojnu klupu taman dovoljnu da malo odmore startere.
    Ako ih zdravlje posluži biće sigurno jedan od favorita sa Istoka... u suprotnom, biće veoma skup plej-in tim.

  3. #28
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ayo dvije utakmice i plata ko za trecu opciju sampionskog tima.
    Da das minute i loptu nekom liku sa kraja klupe Bruklina ima bi niz od nekoliko vrhunskih utakmica.
    Mozda Ayo opravda i prevazidje ugovor, a mozda bude redovno povredjivani 10ppg igrac.

    Koliko godda su Bulsi sugavi, postojao je razlog zasto se nije nametnuo.

    Istorija odluka Sote naginje ka tome da su dali 100M light verziji Karuza ili Dzosa Harta.

    Janis ce bit povrijedjen u PO.
    Oce to kad ulijeces u igrace cijele sezone.
    A nije razvio druge kvalitete.
    Kasno ga uzese. Kao young blood imao je kvalitete jurisanja na titulu.
    S 32 cisto sumnjam. A tek 33, 34...

  4. #29
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    3,016
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ono, cak i Jokic poceo da se povredjuje. Lik koji sve cini samo da ne napregne tijelo.
    Good luck sa Janisom. Neka mu i olovo sliju nekoliko puta godisnje.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,541
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Ima se moze se.

    Los Angeles Lakers star Austin Reaves intends to sign a four-year, $185 million maximum contract to return to the franchise, with a player option for the final season in 2029-30, sources tell ESPN's Shams Charania.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  6. #31
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    dodaj i wigginsa na listu, iako nije big man.
    jeb'ga, to je malo i do americkog 'ajmo da radimo bilo sta, da ne bi ispalo da ne radimo nista', a nekad je bolje da ne radis nista, nego da upadnes u kanalizaciju koju si sam sebi iskopao. sad je sve vrcenje u krug i spustanje nivoa kvaliteta. randle poklonjen, napravilo se mjesta pod salary capom, ali ne vjerujem da mozes da nadjes boljeg igraca (ili igrace) od randlea za manje para. moze li naz doci do all star nivoa? tesko. ayo 5/112 mil se prica da je zavrseno.

    giannis u heat, miha? mislim da ste relativno okej prosli, mozda malo preplaceno, ali vjerovatno fer. sad sve zavisi od giannisovog zdravlja. imali ste visak bekova, klupa ce biti malo tanja, ali navatace se 2 sutera i 1 visoki da popune rotaciju. mitchell, powell, wiggins, giannis, bam je bas dobra petorka, plus smith, larsson, portis, fontecchio (ako mu ne istice ugovor), jovic i jos 2 veterana sa klupe je okej.
    Nije ovo tim za prsten zbog tanke klupe, Powell upitan oce li ostati zbog plate,ali konačno neki "kit" da sleti, oko kojeg može da se gradi nešto.. Giannis je stavio prioritet na pobjede, Riley predstavio projekat, ne bi dolazio bez veze..

    Bobby Portis je tu sad za šuteve iz cornera 😀

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,541
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Ојде Бифсту за Мемфис. Значи спрема Детроит додатак. Пауел би им лијепо легао.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2025/2026 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2302
    Last Post: 22-06-26, 20:12
  2. 2021/22 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1166
    Last Post: 27-09-23, 19:23
  3. 2020/21 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1213
    Last Post: 02-08-21, 10:18
  4. 2019/20 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1301
    Last Post: 18-10-20, 19:06
  5. 2018/19 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1918
    Last Post: 06-07-19, 10:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •