Slabo si shvatio, 3eura za posiljku i po 3eura za svaku grupu artikala. Pa ako imas 5 vrsta u paketu, ide ti 18eura dazbine. Jos nije kod nas, al vjerovatno ce bit ka sa gorivom, saznacemo jedno jutro da imamo 100eura dazbina na paket sa temu od 50e.
Da, upravo ovo sto napisah. E sad, to je za EU, kod nas jos,valjda, nije doslo.
Ja mislim od 1.07. I kod nas
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
Nema prevelikih,samo ima malih ruku
11.05.2026. 08:39:00 UZTAS INO Prijem pošiljke
12.05.2026. 08:39:00 UZTAS INO Pošiljka spakovana u vreću
12.05.2026. 08:39:00 UZTAS INO Pošiljka prispjela u izmjeničnu poštu - izvoz
Nikako da dodje
Aliexpres katastrofa spor...po dva mjeseca stoji u postu
Inace narucih prvi put nesto na Alibabu...Sto rade braca
Poruke na aplikaciju, poruke na whatsapp...
Jedan salje da je primio pare, drugi salje da je pripremio proizvod, treci salje da je zapakovao i predao na slanje
Bas me interesuje koliko ce trebat da stigne...Malo veci paket, Alibaba Logistics...Pojma nemam kod koga to stize ovamo kod nas, je li regularna posta ili neko drugi
![]()
Last edited by Laz; 13-06-26 at 11:34.
Ja sam prije par godina poručio bio paket preko Alibabe
Stigao mi je preko obične pošte
Ne znam je li se što mijenjalo od tad
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Kako ću lagano aliexpress da pozdravim:
Porudžbina je bila 11.05.
15.05. je poslata
19.05. stiglo u Uzbekistan
9.06. stiglo u CG
istog dana poslato na carinski pregled i stoji
S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
Nema prevelikih,samo ima malih ruku
Meni od 6.5. posiljka 9.6. stigla na carinu i pošta carinjenja danas traži račun sa Aliexpressa da provjere koliko su stvarno koštale dvije sijalice za auto.
Isto ta Uzbekistan pošta.
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Evo i meni isto traže.
Još jedan razlog više da ih batalim.
Imam dvije pošiljke, na jednoj imam opciju "download receipt a na drugoj nemam.
Jedino da odradim skrinšot porudžbine pa da ako prihvate.
S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
Nema prevelikih,samo ima malih ruku
Aliexpres i meni stoji evo mjesec dana, prelose iskustvo.
BTW novi skem...Cekam gomilu posiljki, za malo se izvalih al vidjeh broj
![]()
Meni se u zadnje vrijeme dešava da prodavci ne ostave broj telefona, pa vas kurir nema na koji broj pozvati. Onda oni vrate u poštu i to čeka dok ne vrate nazad. Kad vam tako dugo stoji, pođite u poštu i raspitajte se, dvije moje su zamalo pošle nazad da nisam slučajno došao da se raspitam
Ista stvar i kod mene....Mjesec dana treba otkad udje u CG dok prodje kroz poste do carinskog pregleda...
I sad na carinski pregled stoji evo jos malo 3 nedelje...
Znaci od ulaska u CG do kucne adrese prosjek 2 mjeseca
Prije 15 dana su mi trazili na mail dokaze o placanju, isti dan sam im poslao i to ne mrda.
Ni mail odgovora, ni promjene na trakingu, ni poziva, ni nista.
Bas bezobrazno neodgovorno i sporo....Kapiram ja da je kolicina posiljki ogromna ali neka zaposle ljude...
Garantujem sad da su po odmorima, da radi jedan carinik i 3 vozaca za citavu Podgoricu...
Znaci tih ljudi kojih treba ima ukupno 5, ali zato ovih sto lade jaja u kancelarije ima 500.
Last edited by Laz; 22-06-26 at 14:34.
U nekom drugom univerzumu, Walmart vrši isporuke dronovima (https://www.walmart.com/cp/drone-delivery/3585490)
I respect your wrong opinion.
Lukaj
Danas sam bio na zeljeznicku.
Carina vise nije tamo.
Carina nema saradnju sa fizickim licima, nemaju salter.
Gospodja ona na salter dje izdaju posiljke vidi da su posiljke 3 nedelje na carinu i kaze da nema nikakav kontakt sa njima.
Moze samo da se sjedi i da se ceka, pa ako stigne stigne, ako ne onda nista
Isto iskustvo, evo 20 dana na carini, trazili za neke federe potvrdu koliko su placeni, 10eur federi, federi....
Izgleda da su se upleli u procedure, TEMU prolazi od kine do kuće nedelju ipo, ovdje 20 dana samo na carinu stoji, ne razumijem kuda ovo vodi al dbr.
Njak Njak Njak
Odavno je posta preseljena iza Idea, pored Stadion firme. Pođi do tamo sa brojem pošiljke.
Ili pozovi, pa dako se jave
+38267131942
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks