E evo taman prođoh kasu![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nek je sa srecom, bice to dobro
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Odlično je to![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jel ovo KIPS napravio kršteni sajt za online kupovinu i za pretragu? Na brzinu pretražih nele duvače lišća. Em ih nađoh brzo em bijaše 7-8 modela i na sajtu.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Koja je realna cijena za unutrašnja vrata sa svjetlarnikom? Neki pristojan kvalitet, ne mora da bude ništa luksuzno.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks