Nije ni cudo sto ti svaka daje kad si ovako misteriozan
Ja danas u Perazica do sam samcat skroz desno na kraj parkinga, samo se spustio 3 metra ispod parkinga. Banje te, a na komercijalnu plazu krkljanac...
Nemam sliku bez lika na njoj, influenser...
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Nije ni cudo sto ti svaka daje kad si ovako misteriozan
Ja sad vidjeh da promasih topic
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Predivno, dobar reset od svega i tezina kad se covjek vrati u urbanu sredinu...
Mislili smo se provozat do Grebaje. Nisam bio prije u te krajeve. Sto cinjet tamo 2 dana, dje zanocit, dje založit?
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Realno nista. Jos su vrhovi pod snijegom, bolje ostavit za kasnije pa odradit Popadija-Talijanka-Volusnica. Naravno ja se vodim planinarenjem, ako vas to ne zanima, iskreno ne vidim poentu sto bi neko tamo cinio osim udisao svjez vazduh i jeo. Onaj relativno novi restoran i kucice, ne mogu mu se sjetit imena, je bas imao dobro mijesano, iznenadio sam se, mada opet posle Sjevernog Karanfila bi i karton pojeo.
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
Nas su ovdje lijepo i sa velikim postovanjem docekali. Drze 3 brata Djonbalaja. https://maps.app.goo.gl/rN8aW6Tn7QenztEM9
Pjeske se odavde moze na ALi Pasine izvore sa jedne strane, u dolinu Ropojana sa druge.
Do Grebaja autom ipak jer je sa druge strane brda.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Oko Skakavice obavezno
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Ima li kakav restoran na Čevo ili sto jos interesantno tamo?
Bi da probamo ovaj novi put, a ne znam imamo li sto odit put tamo.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
put je savrsen, makar prodji
nothing comes from violence and nothing ever could
Mislili smo da se do Ṣ̌aṣ̌kog jezera provozamo, tamo jedemo u restoran pa nastavimo preko Stegvasa Ostrosa i izadjemo na Virpazar. Kakav je taj put od Vladimira do Virpazara, je li bio ko u skorije?
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
A bogami tu treba zivaca i motorom a ne autom. Moze se polako ali da se oduzi, oduzi se i kad ne zuris..
Znaci plaza vrhunska, voda top, a guzve nigdje...odavno se ljepse opustio nisam...
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Koja je ovo?
Ja sam na Veliku plažu godinama išao na Sandbox, kako su zatvorili više ne znam đe
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ovakve su gotovo sve, kao Sandbox onako opušteno bojim se da nema više ništa.
Edit: Pade mi na pamet "Ivana" kod ušća, nije kao Sandbox ali u odnosnu na ostale manje vuče na Ibizu
Mada treba provjerit radi li uopšte, znam da ih je prije neku godinu more "pojelo", gotovo cijelu plažu...
Sent from my 17PM using Tapatalk
Last edited by BiTrAtE; 24-06-26 at 14:18.
Jel ziv vise onaj neljubazni starac na ivanu? Kakav je ono posro bio, pakao
A zaista mu se ostavljalo dosta
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Ahahahhahaha okle ga izvuče, sjećam ga se i ja, davno sam išla, al je meni bio samo živopisan![]()
"I shut my mouth and hold the light"
Ne možemo a ne pomenuti i Pušku.![]()
Ilija je rođeni brat mog vjenčanog kuma i onda smo tamo od kad su otvorili. Znači od 2011. svako ljeto do prošle godine. Kad su ga zatvorili za srce su me ujeli![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Makao je ovo, totalna ZEN prica...
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks