Originally Posted by Stivi ps. Sjecam se kad izadje BMW 5 E60 , ljudi grdje mi nista tad nije bilo od toga auta . ali posle nekog vremena mi se svidjeo Ista stvar sa e60, ali sedmica, prvo Banglovo dijete, mi nikad nije sjela, osim kad se uzimaju pare od popravki.
Prema tome, šta da ti kažem?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks