Quote Originally Posted by il fenomeno View Post
Korisnik sam Nlb ,trenutno u sam u Srbiji za za svako plaćanje stize naknada za konverziju currency conversion fee ?

Sent from my SM-S948B using Tapatalk
1.5%? Toliko uzimaju za Konverzija kartičnih transakcija u drugoj valuti…

Ako ti POS/ATM ponudi zaduzenje u EUR, to odbijes i prihvatis samo u lokalnoj valuti (RSD).


Sent from my iPhone using Tapatalk