Ovdje imas sve, online:
https://archive.org/details/top-gear...on-hammond-may
Ovdje imas sve, online:
https://archive.org/details/top-gear...on-hammond-may
Prema tome, šta da ti kažem?
Prijatno iznenađenje.
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
Nemogudavjerujem!!!!!
Ovo je bas tuzno…
Last edited by TAKUMI; 16-03-25 at 22:49.
Prema tome, šta da ti kažem?
Tek sad odgledah poslednju epizodu. U pm. Došlo mi da plačem jbt.
Sad moram opet pogledati cijeli Top gear. A to sam već jednom uradio kad su njih trojica otišli. Kakva emisija, kakvi kraljevi. Mada za mene je Džeremi nešto najbolje što sam vidio na televiziji.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vraca se ludak
Sent from my iPhone using Tapatalk
Klarksonu otkriven kancer, jos pocetkom maja. Kaze da je agresivan.
Prema tome, šta da ti kažem?
E jbg. Pandemija je kancera u svijetu, sa vrlo pesimističnom statistikom za budućnost.
(nečitko)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks